@Kagernak: Łunia zła, Łukraina zła, a Niemcy najgorsi. Chcom zniszczyć polskiego rolnika, żywiciela, sól ziemi, tej ziemi, chłopa z dziada pradziada, który spracowanymi rękami w pocie czoła codziennie walczy, by wydrzeć plon, by wykarmić cały naród.
Jak dobrze, że rządzi PiS i nas obroni przed haniebnym spiskiem Urszuli Fonderlejen, Markusa Webera i Donalda Tuska.
I proszę nie pytać dlaczego rząd PiS na kwestię zboża reagował z wielomiesięcznym opóźnieniem ani tym bardziej
Dziś dotarła do mnie niespodziewana przesyłka od chłopaków z ukraińskich sił specjalnych, który walczą na Zaporożu - wyzwalali między innymi Robotyne. Jest to flaga z podpisami wszystkich członków jednej z drużyn 2 kompanii. Chłopaków mamy przyjemność jako Fundacja "Przyszłość dla Ukrainy" wspierać od ponad roku, a poznaliśmy ich przez Aryo. Fachowcy w swojej robocie, a z otwartym sercem wobec przyjaciół.

Aktualnie zbieramy na drony dla nich, optykę i inny sprzęt.

Myślę, że
Pobierz Festung - Dziś dotarła do mnie niespodziewana przesyłka od chłopaków z ukraińskich si...
źródło: 377116038_1028076615006078_7109756527630575666_n
Znalezisko - Najbardziej przereklamowana operacja militarna w historii" czy wielki sukces?
(https://wykop.pl/link/7213541/najbardziej-przereklamowana-operacja-militarna-w-historii-czy-wielki-sukces)

W sierpniu 1948 roku w Seulu, mieście znajdującym się w powojennej strefie wpływów USA, proklamowano powstanie Republiki Korei na czele z prezydentem Li Syngmanem, dalekim krewnym rodziny królewskiej, koreańskim nacjonalistą, w czasie okupacji japońskiej i drugiej wojny światowej przebywającym w USA. We wrześniu tego roku na północy półwyspu, w strefie radzieckiej, powołano do życia Koreańską Republikę Ludowo-Demokratyczną na czele
Pobierz Histmag - Znalezisko - Najbardziej przereklamowana operacja militarna w historii" czy...
źródło: inczhon5
#wojna #ukraina #przegrywpo30tce

No nie powiem, trochę mnie martwi, że w kazdej cheilii Rosja może zaatakować Polskę.

Codziennie o tym myślę i się tym stresuje, ale tak naprawdę nie zrobiłem nic w kierunku emigracji do Niemiec, bo mówię, że tu mam znajomych, studia, matkę, rodzeństwo. No szkoda mi emigrować.

Wiem, że do wojska nie pójdę, bo wolę iść do więzienia i do żadnej jednostki stawiać sie nie zamierzam, ale wiadomo, że nie
#ukraina #wojna #rosja #rosjatostanumyslu

Znalazłem właśnie ten wpis u siebie w notatkach. Prawdopodobnie pochodzi od jakiegoś Mireczka. Gratuluję wyobraźni i polecam każdemu do przeczytania ( ͡ ͜ʖ ͡)

- Bądź mną
- Ork, znaczy kacap, znaczy Rosjanin level 26
- Mieszkasz sobie spokojnie w Moskwie
- Programujesz w Ivanexie
- Masz żonę Tatianę 9/10
- Rodzi Ci się syn
- Wychowujesz jak swojego
- Bierzesz kredyt na