Dzisiaj nasz wielki dzień! ()

Otworzyliśmy drugi w Polsce oddział Tavex, ponownie w Warszawie, jednak tym razem po prawej stronie Wisły – od teraz znajdziecie nas również na Pradze-Północ w pasażu Centrum Praskie Koneser (ul. Plac Konesera 10a), gdzie zapraszamy od poniedziałku do soboty w godz. 11:00-21:00 oraz w każdą niedzielę w godz. 11:00-16:00.

Tymczasem szybka akcja: do jutra do końca dnia, tj. 15.01.2020 23:59, przy
TavexPL - Dzisiaj nasz wielki dzień! (。◕‿‿◕。)

Otworzyliśmy drugi w Polsce oddział ...

źródło: comment_gU4KtLgPD5cistxGEtLUzUEbESqj4nug.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TavexPL: Toście termin wybrali, akurat jak złoto na zwyżce.
@reasonable: W długoterminowych lokatach złoto jest bardzo dobrym środkiem inwestycyjnym: odporne na inflację, w tym sensie, że jeśli, np. teraz uncja (31g) kosztuje, circa, średnią krajową, to za 30 lat NADAL będzie kosztować średnią krajową, nawet jeśli ta będzie wynosić milion złotych. Fundusze emerytalne też miały być nie do ruszenia, a już Tusk wydoił z nich 150 mld -
  • Odpowiedz
@RichKidOfSnapchat: A, i jak wymieniasz u nich to za darmo możesz wysłać to SWIFTEM w opcji SHA. Ja przez to głównie wymieniam u nich. No i prościej jest dostarczyć raport księgowej bo nie trzeba logować się do kilku systemów
  • Odpowiedz
@RichKidOfSnapchat: wszystko zalezy jakie wolumenty masz, jak duze to mozesz negocjowac warunki z nimi. Ja operuje miesiecznie kolo 30k PLN w roznych walutach wiec dla mnie az tak drobne roznice nie ruszaja, ale jak masz spore wolumenty to warto pomyslec o czyms innym.
  • Odpowiedz
Mirasy, czy w mBanku jest konto oszczędnościowe w EUR lub USD? Nie mogę na stronie znaleźć takiej informacji, są chyba tylko zwykłe konta walutowe. Jeśli nie ma to gdzie byście polecali założyć takie konto oszczędnościowe w obcej walucie? Millennium wydaje się całkiem ciekawą opcją chyba, ale może coś innego możecie polecić? Czy np. Kantorze Alioth takie konto jest dostępne?

#alior #kantoralior #mbank #eur #
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maze OK, mało precyzyjnie, z Lloydsa opłacało się od około 3.5k funtów już przy wymianie w cinkciarzu, lloyds miał płaska stawkę niezależnie od kwoty. W tabele trzeba zerknąć i porównać.
  • Odpowiedz
Czy kartą #revolut można normalnie wybierać pieniądze z bankomatu, najlepiej bezpłatnie? Mam euro na koncie, wymieniłbym na złotówki i odebrał w bankomacie #waluty
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej #mirki, czy orientujecie się gdzie najtaniej założę konto w USD (tak żeby robić przelewy w tej walucie), tak żeby przelewy nie zjadły mi miliarda USD i w razie potrzeby mógłbym przewalutować po taniości na inne waluty? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Czy #revolut się w tym sprawdzi?

#pomocy #waluty #finanse #niebieskiepaski
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xz2580: Jeśli wklejałeś numer konta ctrl-c, ctrl-v to dopisz i później usuń spację. U mnie to pomogło, bo walidator myślał, że nic nie wpisałem w to pole.
  • Odpowiedz
Poleci ktoś jakąś stronę do handlowania #waluty ? Nie spekulacje typu forbes, chodzi mi o kupno, przetrzymywanie i sprzedaż waluty.
W stacjonarnych kantorach różnica między kupnem, a sprzedażą jest zbyt duża

#handel #inwestycje
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, macie jakieś tipy odnośnie transferowania pieniędzy z Chin do Europy tak by nie tracić za dużo na przewalutowaniu? Istnieje może coś w stylu revoluta tylko na rynek azjatycki?
#chiny #revolut #waluty
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach