@kosiner popatrz sobie kto tam jeździ. Sami Hindusi i Ukraińcy. I pojedynczy Polacy. Kiedyś było większość Polaków, teraz może 1%. Jak myślisz dlaczego?
Policz sobie realną prędkość w mieście i ilość km które potencjalnie możesz zrobić. Nie oszukasz fizyki
  • Odpowiedz
W jaki sposób zgłosić reklamacje do uber eats? Wszędzie tylko jakieś automaty. Zabrali mi kasę z konta, zamówienie anulowali, nie ma go w ogóle w historii w apce, płatność była blikiem, zgłosiłem reklamacje do pko ale odpisali, ze odbiorca zatwierdził płatność. Minęło już więcej niż 14 dni #uber #pko #ubereats
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OP: @PanRejent typie to, ze ty dajesz sie to nie znaczy, ze ja
i nie pierwszy raz, bo NIGDY wczesniej nie bylo nic procz dostawy. Zatem stfu
@kinasato zamawiałem dla dziewczyny, bo chora jest, a sam w pracy, i co wtedy?
@programista15cm bolt to patologia wieksza, ich marketing sprawił, ze kazdemu ze znajomych usunałem apke, więc - nie

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował:
  • Odpowiedz
  • 90
A tymczasem na trasie A2 tuż za Warszawą obcokrajowiec (za pewne Gruzin) kierujący autem przewozu osób stracił panowanie nad autem i uderzył w barierki.
Życie stracił pasażer, który chciał zaoszczędzić równowartość czteropaka dobrego piwa i zamiast taksówki z normalnej firmy wybrał przejazd z kierowcą, który jeszcze wczoraj p---------ł na osiołku na oklep, a prawko kupił pewnie za 100 hrywien.

Zrodlo: http://www.lukamaro.pl/2021/12/11/smiertelny-wypadek-na-a2-kierowca-przewozu-osob-uderzyl-w-bariery/
#bolt #uber #wypadek #warszawa
g455 - A tymczasem na trasie A2 tuż za Warszawą obcokrajowiec (za pewne Gruzin) kieru...

źródło: comment_1639228637gqFX0bHNjcDfVGk6XepEm0.jpg

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1182
@g455

chciał zaoszczędzić równowartość czteropaka dobrego piwa i zamiast taksówki


ten głupi tekst ale również ten jeszcze głupszy niżej

który jeszcze wczoraj p---------ł na osiołku na oklep, a prawko kupił pewnie za 100 hrywien.
  • Odpowiedz
@cienius: jakiś czas temu chciałem wrócić taksą do domu, poza miasto (ale względnie blisko). Oczywiście bez paragonu, bez licznika, bez niczego... i jeszcze się umarudził, że myślał, że to bliżej. Zamknął się dopiero gdy powiedziałem, że mógł włączyć taksometr jak mu nie pasuje.
Później już wolałem poprosić kogoś znajomego o podwózkę, niż bujać się z nimi. Niech zdychają.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak najtaniej i w miarę bezproblemowo przewiozę zrulowany materac 140cm?

W bolcie nie widzę żadnej opcji większego samochodu, w uberze jest "van" z 6 siedzeniami (ale będzie mu się chciało je opuszczać czy powie żebym s--------ł?). Innych opcji specjalnie nie znam, a złotów nie lubię z założenia.



#bolt #uber #freenow(?) #pytanie #warszawa
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeżdżę kilka razy w miesiącu uberem i coraz bardziej spada mi ocena.

Jeszcze z miesiąc temu miałem 4,76.

W aucie nie rozmawiam, nie każę na siebie czekać, właściwie zawsze oceniam 5/5 albo wcale, nawet jak kierowca to łajza, albo podjeżdża 20 letnia Astra, bo trochę ich rozumiem.

Nie
hpiotrekh - Jeżdżę kilka razy w miesiącu uberem i coraz bardziej spada mi ocena.

Jes...

źródło: comment_1638874798ylASTyhME7sX0vBub3v5mn.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hpiotrekh: To ja tylko dopowiem, że kierowca wystawia ocenę pasażerowi bezpośrednio po zakończeniu przejazdu. Czyli od razu po tym, jak zamkniesz drzwi. Dlatego napiwek dany później albo ocena, którą Ty wystawisz, nie mogą mieć na to wpływu.
Ja oceny obniżam za chamskie zachowanie, spóźnianie się lub źle ustawione miejsce odbioru (np. czekam w zaznaczonym i pasażer dzwoni "gdzie pan jest?!", bo on stoi kilka domów dalej), zapach i wszystko, co
  • Odpowiedz
@hpiotrekh
@asbecbda25
@selenita66
@Riido
Ja sam mam 5 gwiazdek, najczęściej oceniam na 5. Nie biorę pasażerów później 4.8 bo większości to chamy. Nie powiedzą dzień dobry, trzaskają drzwiami, chca zeby sie zatrzymywać na zakazach, dlugie postoje. Mógłbym wiele wymienić. We Wrocławiu mi wyszukuje rzadko kiedy poniżej 4.8 klientów. Przewoziłem duzo Ukraińców i żaden mi nie dał mniej niz 5.
  • Odpowiedz
Mialem zaplacic za przejazd 11zl. Wszystko odbylo sie normalnie, wysiadlem i poszedlem do roboty. Po pol godzinie dostaje maila ze moj przejazd jest zakonczony i kwota to 43zl. Kierowca nie zakonczyl kursu i jechal sam dalej nabijajac koszty. Jak najlepiej odwolac sie od tego? Opcje w aplikacji nie przewiduja tego, moje zgloszenie zostalo odrzucone przez jakas formulke, ze kierowca nie ma wplywu na warunki drogowe itd. Moze wybralem zla opcje przy zglaszaniu
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej napiwek, który wysyłamy kierowcy Uber w całości trafia do niego?
Dziś chłopak mi pomógł odpalić samochód i mam nadzieje, że trafi do niego całość.
#uber #taxi
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lyndrym: lepiej dać gotówkę niż w aplikacji - jeżdżąc od napiwku z aplikacji musiałem zapłacić VAT i dochodowy, a oprócz tego czasem zdarzało się że w ogóle napiwek do mnie nie trafiał przez aplikację Ubera ;) co się z nim działo możemy tylko przypuszczać
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@vegetator21: swojego czasu przez lockdown moja działalność dostała po dupie i żeby podreperować budżet zagadałem do kierowcy bolta co mnie podwoził i podpytalem. Generalnie jeżdżą szrotami ludzie czasem, koniecznie z gazem. Ziomek mi gadał że pracując na pełen etat może wyciągniesz jakieś 4 klocki (Katowice).

Akurat był szefem firmy i miał całą flotę w bolcie i Uber, więc kompetentny
  • Odpowiedz
Jeździ ktoś jako dostawca #ubereats? Mam teraz trochę urlopu i myślę czy nie dorobić sobie na święta. Jak wygląda sprawa zarobków kiedy jeździ się własnym autem? Opłaca się to w ogóle? Bo jeśli mam zarobić średnio 5-8 zł na godzine to wole sobie posiedzieć w ciepłym domu #pracbaza #praca #uber
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach