-służba zdrowia nie działa jeszcze bardziej niż kilka lat temu -prywatne ubezpieczenia zdrowotne typu medicover i luxmed nie działają tak samo jak państwówka -jeżeli chcesz cokolwiek medycznego to musisz płacić z własnej kieszeni -policjant nigdy nie jest po twojej stronie, zatrudniają tam najgorszych desperatów więc nie oczekuj rozsądku od niego
@SzubiDubiDu: nawet całego nie chciało mi się czytać, ale wczoraj policjant odpuścił mi mandat i to na prowincji xD A co do luxmedu to oczywistym jest, że to sraka. Ludzie liczą, że za 50 zł dopłaty w korpo dostaną prywatną opiekę zdrowotną niczym bogole płacący 50-100k. Widać to było kiedyś na twitterze jak babka opisała ile płaci i co ma w pakiecie takiego prywatnego ubezpieczenia i daleko jest temu do
K---a jak ten kretyn teraz wygląda, nie mogę jak na niego patrzę XDDDD Ciekawe kto mu doradził że te oczy będą zajebiście pasować do tej wiecznie czerwonej kartoflanej mordy On jest nie do p--------a naprawdę #primemma
Na rynku pracy w moim powiatowym jest taka sama lipa jak na rynku matrymonialnym.
Serwis rowerowy - jeżdżę rowerem od 15 lat, większość napraw sam robiłem, czyli umiem rower serwisować. Sory, ale to nie jest budowanie rakiet latających w kosmos. To mnie nie przyjmą, bo nie mam doświadczenia xD K---a, by przyjęli, ogarnąłbym to wszystko w tydzień, wiadomo co bym nie umiał to by mi pokazali i mieli by stałego pracownika, co po prostu
@Schwarzfahrer: brzmi jak speedrun do mundurówki i to nie byłoby złe rozwiązanie. Sam znam przypadki gdzie goście poszli do wojska i są w sumie zadowoleni. Kasa sensowna jak na powiatowe + dodatki, praca 7-15 jeśli nie wyjeżdżają na drugi koniec Polski i przede wszystkim lepsze perspektywy niż martwienie się czy zadowolisz Janusza jako pracownik
@Gilgamesz69: w sumie nigdy nie byłem fanem robienia kółek na spółkach, ale w tym przypadku trochę kusi. Tak jak Scanway który trzeba było sprzedać przy 440. Analiza wsteczna zawsze skuteczna xD
XTB wprowadza zmianę w regulaminie, zgodnie z którą FIFO nie będzie już wymuszone przy zamykaniu pozycji.
Jeżeli Warunki Ogólne nie stanowią inaczej, Pozycje Otwarte zamykane są zgodnie z zasadą FIFO (first in, first out). Oznacza to, że pozycje są zamykane według kolejności ich otwarcia, zaczynając od najwcześniej otwartej. Domyślnie, przy składaniu zlecenia sprzedaży instrumentów finansowych bez przypisania go do konkretnej pozycji, zastosowana zostanie zasada FIFO. Klient ma możliwość wskazania konkretnej pozycji do zamknięcia.
@vladi_putin: no ja właśnie kupiłem troszkę Nokii #nok. Nie mam pojęcia o analizie fundamentalnej czy technicznej ale jest kilka ciekawych szans dla tej spółki
@Ryzcel: tylko Cymcolek nie rozumie, że można mieć całą wiedzę świata o spółkach, geopolityce oraz giełdzie i dalej przegrać w zyskach z typem co kupił rok temu Sandisk bo ma kartę pamięci od nich i jest niezawodna. I w sumie o to chodzi w inwestowaniu żeby mieć jak powtarzalną i wysoką stopę zwrotu przez jak najdłuższy czas.Pytacie kto ma rację? Żaden bo obaj to dzieci hossy i tak wyleszczy ich
✨️ Sytuacja w związku: Mój partner chce otworzyć gastronomię, ja się obawiamⒾ Ze swoją #rozowypasek żyjemy dobrze, ona pracuje na pół etatu, ja na full, default city, mieszkanie spłacone. Od września młody poszedł do szkoły to jakoś zaczęło jej się nudzić. Ostatnio chodziła taka zmieszana, coś ją gryzło i w weekend mieliśmy chyba najgorszą do tej pory rozmowę, której za nic się nie spodziewałem. Zdrada? Nie, ani zdrada ani rozwód.
@mirko_anonim: brzmi jak wstęp do rozpoczęcia historii która kończy się występem w programie Kuchenne Rewolucje.
Gastronomia to chyba najgorszy biznes dla osoby bez doświadczenia w danej branży. W ogóle piszesz o przejęciu lokalu i pracowników. Dlaczego lokal w ogóle jest do przejęcia? Jeśli biznes był nierentowny, a podstawą marzeń żony jest wiara, że jest w stanie go zmienić jak dziewczyna toksycznego faceta to nie wróży temu sukcesu.
@Nacr00xx: każdy rodzaj wojsk ma swoją wagę. - Rakiety i drony dalekiego zasięgu mają na celu walenie w linie zaopatrzeniowe, magazyny, rafinerię, sztaby oddalone o setki km od linii frontu - systemy OPL mają niszczyć wrogie środki ataku od niskiego pułapu na którym latają helikoptery i drony, aż po rakiety balistyczne - artyleria jak np. Himarsy ma zatrzymać natarcie i zmielić wszystko w odległości kilkudziesięciu km albo i więcej - czołgi i ogólnie
Cymcyk w najnowszym filmiku chwali się, że miał rację z tym shortem na srebro. Z tym, że on o tym mówił tak jak zaor od 80$ gdzie gdzie potem urosło do 120$ więc depo by nie wytrzymało :D Najłatwiejszy biznes ever, przewiduj spadki wszystkiego, jak w końcu spadnie to przyznaj sobie racje a potem niektóre wykopki jeszcze będą Cię chwalić :D #gielda
Powiedzcie mi, co trzeba mieć w głowie, żeby wejść w franczyzę na budkę z kebabem? Moim zdaniem franczyza ma sens, gdy marka jest naprawdę pożądana i popularna: np. KFC czy Mak. Już nawet franczyza z Żabką (już pomijam warunki, bo są różne plotki o tym) stoi wyżej niż franczyza na kebaba. Żabka nie jest passe, ludzie normalnie tam kupują, a nawet wśród tej słynnej młodzieży - jest spoko i hehe trendy.
@NadwornyPanicz: Franczyza ma sens gdy marka jest rozpoznawalna i ustandaryzowana. Ludzie chodzą do McDonald's bo dostają to czego się spodziewają, niezależnie czy wejdą do maka w Warszawie, Wrocławiu, Kielcach czy jakiejś mniejszej mieścinie. A w takiej bafrze to jest totolotek gdzie nie ma szansy na trafienie więcej niż trójki.
źródło: 1000006924
Pobierz