Jest może gdzieś rozpiska jakie samochody mogą zostać odrzucone na bolta? Właśnie planuje kupić i jedyne wymagania to 2001r w górę i dobry stan techniczny. Zastanawiam się właśnie nad kupnem astry g z 2002+, fabii 2002 ale rozważam forda fusion, chevroleta aveo, Hyundai getz. Tylko nie mam pojęcia czy kupując taki samochód zostanie on przyjęty.

#bolt #taxi #uber
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wezsepigulke: Mordziu to było w trybie 50/50. Ja tylko jeździłem, ty chyba masz jakieś kompleksy albo wyglądasz jak Ukrainiec


@DeszczBanknotow czyli tylko w połowie cię wyruchali xD

Sam będziesz wyglądał jak zbombardowany Ukrainiec jak będziesz serwisował auto z 2002r po dziennym przebiegu po 400km xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FPNgda: Taksówki wcale nie są lepsze. Na freenow jeżdzą Ci sami ludzie. Taksówkarze jeżdzą jak chcą, trasa nie jest monitorowana. Robią przekręty, plus jeszcze akcje z gotówką. Nie mają tez stałej ceny kursów i odmawiają krótkich tras.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dreszczyk: Podejrzewam, że ciężko im dokladnie wyklikać, jak się nie zna systemu adresowania w danym kraju to nie jest to wcale takie banalne. Pamiętam jak w UK miałem problem np gdzieś trafić bo tam ulice nazywają się prawie identycznie ale masz Cośtam Street, Cośtam Road, Cośtam Innego i to wszystko są inne miejsca.
  • Odpowiedz
@alex-fortune: W sumie, jest oczywista, nie wiem jak tego nie zauważyłeś mieszkając w uk. Bo tutaj wszedzie się wpisuje ten postcode i jest to najbardziej powszechne, no ale w sumie jak nie wiedziałeś to znaczy, ze się jakos tam da. No nic, zdarza się, pozdrawiam, czesc.
  • Odpowiedz
Siemanko #wroclaw, jakaś alternatywa dla #uber #bolt w godzinach szczytu? Stówka za przejazd przez miasto to jednak trochę dużo xD Ktoś polecał mi #freenow, ale wg artykułów na necie też mają swoje godziny szczytu, w dodatku domyślnie są droższe od dwóch pozostałych.

Zakładam, że tradycyjne taksówki wychodzą w takich przypadkach najtaniej, ale czy jakaś firma posiada wygodną apkę czy trzeba po prostu
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LuxEtClamabunt: gadasz od rzeczy, aplikacje z dynamicznym cennikiem potrafią rozdmuchać cenę do absurdalnych kwot przy konkretnych warunkach i pojedziesz taksą taniej o nawet 50%. I mówię tu o dziesiątkach złotych za przejazd.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
lol, pamiętacie wielkie protesty taksówkarzy przeciwko Uberowi i Boltowi? Krzyczeli, że to zabije im branżę?

#taxi #bolt #uber #januszebiznesu

Teraz każdy złotówiarz traktuje Bolta jako kolejną korporację "zrzeszającą" i przyjmuje zlecenia z appki. Poczuli zapach dodatkowej złotówki i już im przestało zagrażać.

#bekaztaksowkarzy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zlotuwa: jakoś nie widzę spadku ilości taksówek w mieście. Z kolei bolcem jeżdżę tutaj od dwóch lat i jeszcze nie trafiłem na Ukra albo Czeczena.
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice: bo to jest rodzaj zagrożenia, który się dostrzega tylko będąc kobietą. Faceci nawet o tym nie myślą i każdy zdziwiony jak mówię, że wolę nocą wracać komunikacją miejską. W komunikacji przynajmniej są inni pasażerowie, monitoring i nie ma opcji wywiezienia kogoś po kryjomu do Lasu Kabackiego. A z uberem/boltem to nigdy nic nie wiadomo (_)
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Jaki samochód możecie polecić w kwocie kolejno ok. 6 tys. i ok. 9 tys.? To takie moje dwa progi, jeszcze nie wiem, który będę chciał zrealizować, dużo zależy od propozycji.

Wymygania: 5 drzwiowy, mało awaryjny i niskie spalanie, rocznik 2004 i nowsze. Samochód docelowo ma na siebie zarabiać, jako TAXI, Uber, Bolt, itd.

Z góry dzięki za pomoc i sugestie ( ͡° ͜
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jaki samochód możecie polecić w kwo...

źródło: comment_1636927178Ha0SWVrOgr6YLQPyJf1KR6.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam pierwszy raz korzystałem z uber eats i dostałem kod promocyjny 40zł za min 40 zł zamówienia. Wykorzystałem go podczas składania zamówienia i pokazało mi, że muszę zapłacić 3,74 zł. Wszystko robiłem zgodnie ze wskazówkami i ostatecznie zabrało mi 43,26 zł z karty mimo, że wyświetlało 3,74 zł oraz po wszystkim również 3,74 zł. Dopiero w banku zobaczyłem, że coś jest nie tak i zabrało -43,26 zł zamiast 3,74 zł. Pisałem do
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Agresywna_Szyba: Dużo 4 dni miałem wolne, oraz pojedyncze przycinałem że po 3-4h jeździlem a tak to po 12 ciągle, bolt to kozak praca jako dodatkowa na weekendy, zarobki dużo zależą jeszcze od miasta ale za sobotnią nocke 400 netto bez problemu wyciągniesz
  • Odpowiedz
Wchodzę dziś na konto bankowo i widzę nagle w historii z jakichś ostatnich dwóch tygodni dziwne transakcje z Ubera gdzue nie jeździłem w tym czasie uberem ktos wie o co chodzi?? Takie tytuły „uber trip help.uber.co amsterdam” kwoty na parenascie złotych

#uber #banki
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Photoeditor:

Może po prostu zeszły te zablokowane płatności.
Jechałeś może ponad 2 tygodnie temu, kwota została zablokowana na koncie, a teraz oficjalnie hajs został ściągnięty z konta.
Porównaj te kwoty z ostatnimi przejazdami. Jak coś się nie zgadza, to od razu dzwoń do banku i równolegle pisz do supportu Ubera.
  • Odpowiedz