• 520
@umadbro: Bylem dziś na ulicy parkingowej w warszawie i mogę potwierdzić akcje taksowkarzy przeciw uberowi. Grupa taksówkarzy ok 6 osób zatrzymywala pezejezdzajace samochody i świecąc latarką zagladali do środka w poszukiwaniu smartfona. Jak widzieli smartfona z włączona mapą to naklejali na szybę taką naklejkę jak kolega umieścił we wpisie. Na szczęście w ciągu 15 min przyjechała policja i towarzystwo się rozeszło. Idioci nie wpadli na to ze ktoś nie znający
  • Odpowiedz
Czy nie będzie problemu by przewieźć z #ikea paczki o długości ok 1,85m? Robią jakieś problemy, można wybrać sobie jakiegoś vana/kombi?
Jakiś kod rabatowy?

#uber #wroclaw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@turboyonek: może być problematyczne, przy mniejszym aucie może sie nie zmieścić - nie masz możliwości wyboru większego auta. Dopiero po zaakceptowaniu zlecenia wyświetla Ci się jakie auto przyjedzie.

Możesz spróbować, ale od razu gdy przydzieli Ci kierowcę powinieneś kliknąć Kontakt, zadzwonić i wyjaśnić sytuację i zapytać czy to akceptuje
  • Odpowiedz
To uczucie, gdy trójmiejska szajka kierowców Ubera porozchodziła się na różnego rodzaju formy transportu: zwykłe korpo-taxi, mytaxi, itaxi, przewozy... i wszyscy zgodnie twierdzą, że tam gdzie są teraz, jest lepiej.

#uber

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@u-cichego: najbardziej walcza najwieksze barany z najwiekszych trupow i najwyzszymi cenami co mysla ze nie maja ruchu przez Ubera. Jest tez druga opcja ze taksowkarze sa praworządni i chca przestrzegania prawa.
  • Odpowiedz
Na Fiverr hindusi oferują refy na #uber w cenie $5 za 3 refy (3 przejazdy po 25 PLN za $5).
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki z #wroclaw i #uber. Chciałbym zacząć śmigać jako kierowca ale z tego co się orientuje to muszę mieć własną działalność lub dołączyć do kogoś kto taką ma. Pomoże ktoś?
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szanuję #taxi w #szczecin
Nigdzie indziej chyba nie ma takich tanich taksówek jak u nas, gdzie w nocy z Bramy Portowej na Pogodno dojedzie się za 10 zł, a w dzień z Lodogryfu na Pomorzany za 12 zł gdzie są to dość duże odległości i w innych miastach luźno byłoby 20+. Może nie wszystkie samochody są super wypasione, ale jakoś nigdy nie trafiłem, na jakiegoś kierowcę, który jest
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, zamówiłem wczoraj pierwszy raz ubera. W aplikacji pokazuje mi kwotę za przejazd, powiedzmy 20 zł. W historii rachunku bankowego mam jednak dodatkowo pobranie 5zł z karty i anulowanie tej transakcji. O co chodzi?
#uber
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach