Wpis z mikrobloga

#uberoslo
Tak jak obiecałem! kilkanaście słów o #uber w oslo!
w gwoli jasności
- to nie jest moje główne źródło zarobku, ubera traktuję jako kieszonkowe!
- auto w kredo już miałem zakupione przed uberem, więc kredytu i ubezpieczenia nie wliczam w koszta!

Jak dostać się do U w Oslo
- musisz posiadać pozwolenie na pobyt w NO, prawo jazdy-może być polskie, auto na norweskich blachach, i tutaj odradzam byle jakie gofno, które posiada 5 drzwi - bo klienci was zjedzą! Osobiście zaczynałem od Lexusa CT200h w fSport z 2014, lecz okazał się zbyt mały, teraz jest A4 Avant z 2013. Założenie działalności to 15 minut roboty przez neta, karta na stację paliw, konto firmowe w banku i można startować.

Jak jest z zarobkami w U
poniżej ss z zarobkami z ostatnich 7 dni, łącznie przejechałem około 800km
- mam zwrot podatku za paliwo, bramki, czyszczenie auta oraz internet w samochodzie.
- kwota podana jest przed podatkiem, wysokość podatku jest uzależniona od ilości dochodów, jeden będzie miał 39% inny 49%
Sami musicie sobie odpowiedzieć na pytanie czy te 12 do 15 k nok tygodniowo przy średnio 4h jazdy w tygodniu i dwóch nockach w weekend to dużo czy mało!

To są moje zarobki, znam i widzialem uberowca który miesięcznie wyciągnął 120k nok przed podatkiem, ale to już jest samobójca!

Jak rozpieszczam klientów, przede wszystkim auto, ja mam A4 ale we wrześniu wskakuję na Teslę, do tego mam wifi oraz spotifi w aucie. Nie wożę żadnego picia, cukierków czy innych gówien, bo to nie butik! Ze złotówami żyjemy bardzo dobrze, nikt nikomu w gębę nie pluje nie to co w #warszawa! totalna patola!

to chyba na tyle, jeżeli macie jakieś pytania śmiało piszcie, będę siedział jeszcze w piwnicy przez moment więc coś odpiszę!

#zagranico #emigracja #pracbaza #norwegia
localgoodness - #uberoslo 
Tak jak obiecałem! kilkanaście słów o #uber w oslo!
w gw...

źródło: comment_3H5fUBdi0sF9gsiJDVk6v3D0JnxUDQRg.jpg

Pobierz
  • 102
@localgoodness: ile czasu Ci zeszło od momentu zgłoszenia, że chcesz u nich jeździć, do momentu aż wsiadł do Twojego samochodu pierwszy pasażer?
jakie błędy popełniłeś albo można popełnić na początku?
jak takie zarobki mają się do kosztów utrzymania w Oslo?
dużo ciapatych jeździ jako pasażerowie?
miałeś jakąś nieprzyjemną sytuację, zagrażającą życiu albo chociaż ktoś zanieczyścił samochód?
warto?
@witam12: ile czasu?
- można to zrobić w max 3 dni razem z zakupem auta o ile masz numer personalny
błędy: szukanie pijanych klientów, oraz nie pytanie sie czy podany adres jest docelowym. Wówczas pojawia sie kolejne zlecenie, ty akceptujesz a klient Tobie mówi ze jedziemy jeszcze gdzieś! I jestes w dupie.
Zarobki a koszt utrzymania. Zarabiając miesięcznie 20k spokojnie, godnie pożyjesz i bedziesz miał auto z 2014r
Nieprzyjemna sytuacja: brak!
@bazingaxl: 1. Wszystko, ale jednak Jag XF wymiata no i moje A4
2. Klient nie wybiera auta, tylko moze ocenić takie ohy i ahy
3. To juz pytanie do mojej księgowej
4. Bo mój #rozowypasek tez chce mnie widzieć oraz mam normalna prace od 7 do 15
5. Jest kilku ciapatych ale jak narazie Polska wygrywa. Ciapaci traktują to jako główna prace, Polacy jako kieszonkowe.