Napad na złotówę w Lublinie. I to nie ze strony #uber Mamusia zamawia taksówkę, 14 latek synalek recydywista próbuje poderżnąć gardło facetowi, a pomaga im w tym jakiś 25 letni brat zza Buga...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gali20: dlatego jak ktoś się boi o swoją szyję to powinien montować szybę która oddziela przestrzeń kierowcy od przestrzeni pasażera... albo mieć wysokie ubezpieczenie na tą szyje :)
  • Odpowiedz
@witam12: Cóż... jeśli chodzi o Polskę to żadne :) Jedyne na co możemy liczyć to 10% zniżki do norauto. Ale i to nie na wszystko, bo np. na przecenione artykuły i olej z beczki już nie. Niektórzy, jak to uber ładnie określa, "partnerzy" dają swoim kierowcom karty paliwowe np. na BP ze zniżkami typu -5gr/l, ale to raczej rzadkość
  • Odpowiedz
Czy jak zamówię uberX to czy kolega może pojechać razem ze mną?
Trzeba gdzieś w apce deklarować, że będzie dwóch pasażerów?
#uber
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeśli mam zniżkę na Ubera 20zł i druga osoba, która nie ma zniżki podzieli ze mną rachunek, który wyniesie 25zł to mi zejdzie całe 20zł, a tej osobie tylko 5zł?
#uber #pytanie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@halfmaniac: @majronn: @leeshay: ja odpiszę. Jeżdżę w uberze w Warszawie już prawie rok. U mnie zarobki na czysto nigdy, totalnie nigdy nie przekroczyły 2500zł/mc. A te 2,5tys. zarobiłem jeżdżąc po 8h dziennie 7dni w tygodniu cały miesiąc. Wyzysk i tyle, jeżdżąc tak na taksie zarobiłbym o wiele więcej, dlatego robię licencję i we wrześniu uber może mnie cmoknąć.
  • Odpowiedz
Ktoś wie w jakiej kolejności schodzą kody #uber?
Mam ten nowy -50% i jeszcze z tej ostatniej promocji -20 zł.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pierwszy raz jadąc #uber miałem niemiłego kierowce, dodatkowo okazał się inna osobą niż ta ze zdjęcia i mnie popędzał gdy czekał na mnie w punktach pośrednich. Już napisałem do supportu, mam nadzieję, że go wypiehdolą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pierwszy raz jadąc #uber miałem niemiłego kierowce, dodatkowo okazał się inna osobą niż ta ze zdjęcia i mnie popędzał gdy czekał na mnie w punktach pośrednich. Już napisałem do supportu, mam nadzieję, że go w--------ą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#uber "20% zniżki na Twój kolejny przejazd. Ty wybierz, gdzie wybierzesz się za połowę ceny: do ulubionej lodziarni, znajomych, czy do kogoś bliskiego? "....to 20% zniżki czy połowa ceny?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To oznacza "zone 3 new" w Warszawa Uber?
Chcę wycenić kurs Żoliborz-Modlin i niby pokazuje 89 PLN, poniżej jest wspomniana stawka stała Zone 3 New - Modlin 69 PLN.
Czy 89 PLN to cena pewna? Bo mam samolot w niedzielę przed 7 rano i wolałbym uniknąć jakichś mnożników bo akurat ludzi masa wraca z imprez i nie ma dostępnych kierowców ...

#uber #warszawa #modlin
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki posiadające konto w #bzwbk - bank zwróci wam koszt kursu taxówką iTaxi przez najbliższe 10 weekendów, maksymalnie po 20 zł w każdym z nich. Razem nawet 200 zł. Co trzeba zrobić? Po prostu zamówić taxówkę przez aplikację mobilną bzwbk24. Warto zauważyć, że promo zarówno dla nowych jak i obecnych klientów banku!

Regulamin promocji
Prześwietlenie

#cebuladeals #banki #bzwbk #zadarmo #itaxi
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mekosx: to jakby Cię zły janusz z taryfy napadał albo ITD chciało wlepić mandat, to jedyne co możesz, to napisać im maila? xD
  • Odpowiedz
Mireczki mam pytanie, chciałbym sobie dorobić jako kierowca Ubera, czy muszę zakładać działalność gospodarczą do tego? I czy muszę wyrobić ileś kursów dziennie? Lub pracować określoną liczbe godzin dziennie? #uber
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brawo #uber
zrób wielką akcję mailingową, posty na fb, a jak przychodzi co do czego to się okazuje że na tysiace chetnych puszczono po kilka samochodów xDDDD
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach