Napad na złotówę w Lublinie. I to nie ze strony #uber Mamusia zamawia taksówkę, 14 latek synalek recydywista próbuje poderżnąć gardło facetowi, a pomaga im w tym jakiś 25 letni brat zza Buga...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
organicus
- 1
konto usunięte
- 0
@organicus: praca taxi jest p--------a, nigdy nie wiesz kogo wieziesz
organicus
- 1
@gali20: dlatego jak ktoś się boi o swoją szyję to powinien montować szybę która oddziela przestrzeń kierowcy od przestrzeni pasażera... albo mieć wysokie ubezpieczenie na tą szyje :)
- 2
Jakie przywileje mają kierowcy Uber? Na tej stronie wyświetlają mi się jedynie dla USA :x https://www.uber.com/pl/driving-perks/
#uber
#uber
- 6
@witam12: np. złotówy mogą Ci oblać furę farbą, albo wyciągnąć z fury i obić gębę.
konto usunięte via iOS
- 0
@witam12: Cóż... jeśli chodzi o Polskę to żadne :) Jedyne na co możemy liczyć to 10% zniżki do norauto. Ale i to nie na wszystko, bo np. na przecenione artykuły i olej z beczki już nie. Niektórzy, jak to uber ładnie określa, "partnerzy" dają swoim kierowcom karty paliwowe np. na BP ze zniżkami typu -5gr/l, ale to raczej rzadkość
- 1
Jakie teraz są promocje dla nowych na #uber?
9
Napaść na pasażera - Taxi Kalisz

Mógł jechać Uberem :D
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
Czy jak zamówię uberX to czy kolega może pojechać razem ze mną?
Trzeba gdzieś w apce deklarować, że będzie dwóch pasażerów?
#uber
Trzeba gdzieś w apce deklarować, że będzie dwóch pasażerów?
#uber
@Majronn jak on chciał żeby kolega zapłacił 5 zł a on 0 zł to nie wiem jak to się skończy
@antipathia: Jakbym miał takiego znajomego jak Ty to już byś nie byl moim znajomym #polacyrobacy
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via iOS
- 3
@halfmaniac: @majronn: @leeshay: ja odpiszę. Jeżdżę w uberze w Warszawie już prawie rok. U mnie zarobki na czysto nigdy, totalnie nigdy nie przekroczyły 2500zł/mc. A te 2,5tys. zarobiłem jeżdżąc po 8h dziennie 7dni w tygodniu cały miesiąc. Wyzysk i tyle, jeżdżąc tak na taksie zarobiłbym o wiele więcej, dlatego robię licencję i we wrześniu uber może mnie cmoknąć.
- 3
Ktoś wie w jakiej kolejności schodzą kody #uber?
Mam ten nowy -50% i jeszcze z tej ostatniej promocji -20 zł.
Mam ten nowy -50% i jeszcze z tej ostatniej promocji -20 zł.
- 6
Pierwszy raz jadąc #uber miałem niemiłego kierowce, dodatkowo okazał się inna osobą niż ta ze zdjęcia i mnie popędzał gdy czekał na mnie w punktach pośrednich. Już napisałem do supportu, mam nadzieję, że go wypiehdolą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
Pierwszy raz jadąc #uber miałem niemiłego kierowce, dodatkowo okazał się inna osobą niż ta ze zdjęcia i mnie popędzał gdy czekał na mnie w punktach pośrednich. Już napisałem do supportu, mam nadzieję, że go w--------ą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
#uber "20% zniżki na Twój kolejny przejazd. Ty wybierz, gdzie wybierzesz się za połowę ceny: do ulubionej lodziarni, znajomych, czy do kogoś bliskiego? "....to 20% zniżki czy połowa ceny?
#uber mogliby znowu dać te lody :/
- 2
To oznacza "zone 3 new" w Warszawa Uber?
Chcę wycenić kurs Żoliborz-Modlin i niby pokazuje 89 PLN, poniżej jest wspomniana stawka stała Zone 3 New - Modlin 69 PLN.
Czy 89 PLN to cena pewna? Bo mam samolot w niedzielę przed 7 rano i wolałbym uniknąć jakichś mnożników bo akurat ludzi masa wraca z imprez i nie ma dostępnych kierowców ...
#uber #warszawa #modlin
Chcę wycenić kurs Żoliborz-Modlin i niby pokazuje 89 PLN, poniżej jest wspomniana stawka stała Zone 3 New - Modlin 69 PLN.
Czy 89 PLN to cena pewna? Bo mam samolot w niedzielę przed 7 rano i wolałbym uniknąć jakichś mnożników bo akurat ludzi masa wraca z imprez i nie ma dostępnych kierowców ...
#uber #warszawa #modlin
- 18
Mireczki posiadające konto w #bzwbk - bank zwróci wam koszt kursu taxówką iTaxi przez najbliższe 10 weekendów, maksymalnie po 20 zł w każdym z nich. Razem nawet 200 zł. Co trzeba zrobić? Po prostu zamówić taxówkę przez aplikację mobilną bzwbk24. Warto zauważyć, że promo zarówno dla nowych jak i obecnych klientów banku!
Regulamin promocji
Prześwietlenie
#cebuladeals #banki #bzwbk #zadarmo #itaxi
Regulamin promocji
Prześwietlenie
#cebuladeals #banki #bzwbk #zadarmo #itaxi
Jest może jakaś infolinia Uber? #uber
- 5
@mekosx: to jakby Cię zły janusz z taryfy napadał albo ITD chciało wlepić mandat, to jedyne co możesz, to napisać im maila? xD
konto usunięte via iOS
- 1
@TheMan: uber może sobie pozwolić na wszystko biorąc 1/4 kwoty każdego przejazdu. Żadna korporacja taxi nie ma takiej prowizji, mytaxi ma np. 1,5%
Mireczki mam pytanie, chciałbym sobie dorobić jako kierowca Ubera, czy muszę zakładać działalność gospodarczą do tego? I czy muszę wyrobić ileś kursów dziennie? Lub pracować określoną liczbe godzin dziennie? #uber
- 1
@jaskowice1: nie. Nie i nie. Skontaktuj sie na priv.
Dodają jakies patyczki czy łyżeczkę do tych lodów? #uber
@Drail chyba tak
źródło: comment_2UgdW2c0BluH5WY4Gadn66a8KgVtCtvb.jpg
Pobierz- 4
brawo #uber
zrób wielką akcję mailingową, posty na fb, a jak przychodzi co do czego to się okazuje że na tysiace chetnych puszczono po kilka samochodów xDDDD
zrób wielką akcję mailingową, posty na fb, a jak przychodzi co do czego to się okazuje że na tysiace chetnych puszczono po kilka samochodów xDDDD
- 1
Co jest takiego szczególnego w tych lodach z #uber ,że warto je zamawiać?




















