Wszystko
Najnowsze
Archiwum
1110
Taryfiarze wabią i demolują Ubera (video)

Nagranie z ostatniego ataku na Ubera.
z- 247
- #
- #
5
Urzędnicy w Krakowie uczą inne miasta, jak walczyć z Uberem.

Kraków wyrasta na symbol walki z Uberem. By zasięgnąć rady w sprawie walki z nielegalnymi przewozami, do byłej stolicy Polski przyjechali już urzędnicy z Łodzi, w drodze jest również delegacja z Gdańska.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
3
Didi kupuje Uber China.

Didi Chuxing nabyło firmę Uber China, czyli spółkę zależną amerykańskiego Uber Technologies. Transakcja zakończy ostrą rywalizację dwóch największych konkurentów na chińskim rynku.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
90
Uber vs... czyli kolejny akt smutnego cyrku

W weekend taksówkarska bojówka spod znaku GAP (Grupa Antyprzewozowa) zaatakowała kierowcę Ubera. Próbowali wyciągnąć go z auta. Nie udało się, więc zniszczyli mu samochód.
z- 58
- #
- #
- #
- #
- 17
- 7
taksowkarze z komunistyczna mentalnoscia poumieraja do tej pory =).
@FredzIo: wiele razy spotkałem w okienku poczty polskiej młode dziewczyny zachowujące się jak najgorsze stare komunistyczne raszple, potrzeba czegoś wiecej niż parędziesiąt lat by wyplenić takie zachowanie z polaków
6
Uber w Chinach przejęty przez największego konkurenta

Uber sprzedaje Uber China swojemu największemu konkurentowi w kraju, czyli Didi Chuxing. Nowopowstała firma ma być warta już na starcie astronomiczne 35 miliardów dolarów.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
221
Uber wyda 500 milionów dolarów, by uniezależnić się od Map Google

Jak informuje serwis Financial Times, Uber przeznaczy aż pół miliarda dolarów na nową inicjatywę, w ramach której stworzy cały szereg własnych cyfrowych map. W ten sposób firma zamierza poprawić jakość swoich usług, a także uniezależnić się od Map Google.
z- 81
- #
- #
- #
- #
- #
- 3
A z Niebka do Rodła, ok 3km trasy podjechała jakaś zajebista, nowa BMW (nie wiem jaka bo się nie znam na tej ich numeracji) z logo Business4you. ;)
#szczecin #uber
- 5
- 2
Zacznę od taxi:
Podejrzewam, że pracowici taksówkarze mogli się obłowić w ciągu tygodnia mniej więcej na poziomie wykopowego programisty. Ale do rzeczy. Bardzo dużo mieszkańców Krakowa pracujących w różnych branżach zrobiło
- 10
Krakowska tzw. mafia taksówkarska urzędująca wokół dworca przejęła całkowicie tamten rejon nie dopuszczając normalnych koporacyjnych taksówek i kroiła od pielgrzymów kosmiczne pieniądze typu. 100 euro za kurs co Brzegów(około 15km z Dworca), 150zł za króciótkie kursy do 4km w obrębie centrum itd. To był najlepszy okres dla tych kierowców w roku, o ile nie w przeciągu kilkunastu ostatnich lat. Jeździli non stop, taksówek brakowało, a klienci ustawiali się do nich w kolejce
338
#uberoslo czyli zarobki uberowca w Oslo

Tak jak obiecałem! kilkanaście słów o #uber w oslo!
z- 115
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 123
- 19
- można to zrobić w max 3 dni razem z zakupem auta o ile masz numer personalny
błędy: szukanie pijanych klientów, oraz nie pytanie sie czy podany adres jest docelowym. Wówczas pojawia sie kolejne zlecenie, ty akceptujesz a klient Tobie mówi ze jedziemy jeszcze gdzieś! I jestes w dupie.
Zarobki a koszt utrzymania. Zarabiając miesięcznie 20k spokojnie, godnie pożyjesz i bedziesz miał auto z 2014r
Nieprzyjemna sytuacja:
- 11
- 5
@blady-erotoman: Serio wierzyłeś w bajki, że Uber jest legalny :)?
#uber
- 0
- 15
Pierwsze przejrzenie na oczy przyszło podczas AMA, okazuje się że realna płaca w normalnych godzinach pracy jest rzędu 1200 złotych miesięcznie . Nie powinno to być żadnym zaskoczeniem, bo w Stanach Uber od dawna
Komentarz usunięty przez autora
- 4
Wiem że najlepije rocznik 2006 lub młodszy, ale też po dodatkowej weryfikacji mogą być auta z 2001 rocznika.
#uber
- 0
#moderacjacontent
1821
Będę miał sprawę za Ubera

TLDR: Jestem kierowcą Uber i oto pismo z Urzędu Miasta Krakowa i wezwaniem w charakterze podejrzanego o wykonanie przewozu bez licencji. Dodaję znalezisko bo Uber mocno nasila akcję agitacyjną i mnogo wiary rzuca się na reklamy typu zarabiaj 8000 zł jeżdżąc Uberem a nie wiedzą że takich pism w...
z- 492
- #
- #
- #
- #
- #
- 1















mam kilka pytan