Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Prima aprilis jest chyba najgorszym możliwym terminem by s--------l się samochód, znalezienie kogoś kto uwierzył w to, ze potrzebuje pomocy było najtrudniejsza rzeczą na świecie. #truestory
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

takie troche #sadstory ale #truestory z #london #uk #emigracja a tyczy sie #rowery a konkretnie #j-------------e bo #kradno
Ale od poczatku. W piateczek rano pojechalem przez cale miasto dosłownie, zeby kupic z ogloszenia na gumtree roweryk za 30 funtow, tak trzydziesci i nie od zadnego dindu a od pana anglika dosyc dobrze sytuowanego (rower musi byc niekradziony legalny
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZabujcaKoszmaruw: to je anglia tego nie ogarniesz. rowerow to mi juz ukradli okolo 10 nie liczac okazjonalnych kradziezy kol lampek czy siodelek, to jest m-------------e.
zamiast w-----c na smieci.... to zastanow sie i mi napisz racjonalna odpowiedz czemu angloe z klasy sredniej jezdza na carbooty i sprzedaja fajne i dobre nieraz nowe rzeczy za 20-50 pensow uprzednia placa 10-15 f za wjazd na ten pchli targ. moze taka mentalnosc, moze
  • Odpowiedz
@tomjar: @wisnia6666: @1982andrzej: @ajo48:
@dsvlt: @kubal251: odzyskalem rower znalazlem ogloszenie na gumtree i wybralem sie z policja. a dokladnie mowiac dzis ide po odbior jednosladu. obmyslam zemste na typie. moze trafi za kratki moze bedzie mial sprawe tego jeszcze nie wiem. na wszelki wypadek omijajcie 94 trinity road na southal... opisze wszystko pozniej z detalami.
  • Odpowiedz
  • 16
Opowiem wam pewna historyjkę z wczoraj,siedziałem na chacie z różowym no i zachciało mi się napić browara,jako że wszystko w okolicy pozamykane a nie chciało mi się dymać na stację paliw to jedynym możliwym rozwiązaniem było wysłać taryfę na stację i żeby mi Janusz przywiózł 4 paka na chatę,tak też zrobiłem,zadzwoniłem na taxi,pani dyspozytorka przedstawiła mi wszystkie koszta ok 15zl na 4pak,15zl za dowóz i 5zl za wniesienie tego towaru na górę,czyli
atrax15 - Opowiem wam pewna historyjkę z wczoraj,siedziałem na chacie z różowym no i ...

źródło: comment_p9WAmaHXaJty3y5EzvtlSytscZeJL7Ue.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wiem czemu wszyscy tu odpisują jakby gościa ktoś naprawdę prześladował. Niestety jeśli to nie bait to wyglada to jak początki choroby psychicznej. Prześladowanie, zrzucanie winy na sąsiadów, doszukiwanie się związku pomiędzy zwykłymi przypadkowymi sytuacjami, potem się okaże że ktoś go obserwuje i okrada. Ehhh
  • Odpowiedz
#truestory #heheszki
Przed chwilą w Żabce. Jakaś pani stoi przed regałem z winami. Widać, że chce kupić coś droższego. W pobliżu kręci, się właścicielka sklepu.
- Czym te wina się różnią - pyta klientka.
Właścicielka podchodzi, patrzy i ... stara się coś wymyślić patrząc na butelki.
Regalik z winami jest obok kasy. Kasjerka skończyła kogoś obsługiwać, podchodzi do pań i mówi:
- To są wina z upraw ekologicznych - no to im
dasiekTB - #truestory #heheszki
Przed chwilą w Żabce. Jakaś pani stoi przed regałem ...

źródło: comment_RofNzwBNzcV8sUvnKhpWNnxcZsWfCUN9.gif

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Konkurs tylko dla świadomych użytkowników internetu. Udział na własną odpowiedzialność. Główną nagrodą jest unikalna możliwość poszerzenia horyzontów własnych i innych ludzi ( ͡º ͜ʖ͡º)
#nwo #ufo #matrix #konkurs #fizyka #truestory #alternatywneteorie #teoriespiskowe #deepweb #science #heheszki
RunTheGauntlet - Konkurs tylko dla świadomych użytkowników internetu. Udział na własn...

źródło: comment_kJFAE9PS2TBc7vqgtawcuHkfPAmMePen.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@h_plus: W tej piekarni akurat taka kolejka to nic nadzwyczajnego bo mają naprawdę dobre pieczywo.
Jak ja zaczynałem stać to kolejka wychodziłaby poza kadr.
Potem jeszcze w środku stałem w drugiej mini kolejce po bułki bo się chwilowo skończyły i trzeba było poczekać dwie minuty i pani przyniosła chyba takie prosto z pieca bo gorące jak diabli :)

  • Odpowiedz
Dziś idąc sobie tą samą drogą co wczoraj na pewną górę widokowa, myślałem o pewnym menelu jakieś dziwne rozkminy, że mogłem z nim wyjść xd bo nie mam z kim i nagle z opuszczonego domu obok wychodzi i prosi o hajs xD
#creepystory #truestory
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bonć mno
wstań 6:00
zrób pranie, śniadanie, posprzątaj, spakuj się
idź do pracy
po pracy zabierz rzeczy i idź na pociąg
jedź do domu, zamów rodzince pizzę wielką, niech się ucieszy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Kocham moją pracę
Kończyliśmy z chłopakami dyżur, a że nic się nie działo to oglądaliśmy to (od 10:15)
https://youtu.be/ARFgPmClCZc

Taka nas głupawka złapała, że postanowiliśmy zrobić wyzwanie - każdy ma powiedzieć do następnej osoby, która wejdzie do pokoju "what you want sugar?" albo kupuje czteropak reszcie załogi.

Trochę
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

- Przestanę Was zabierać - powiedział kierowca PKS w Ostrowcu Św. zmierzającego z Warszawy Zachodniej do Lipska.
- Słucham? - spytałem nie rozumiejąc i patrząc jak próbuje powększyć sms w moim smartfonie.
- Przestanę Was zabierać z tymi biletami elektronicznymi - odparł maćkając mi cały ekran - powinny być wydrukowane!
- Ale to jest bilet SMS proszę pana. I jest akceptowalny w takiej właśnie formie.
- No niby gdzie ten bilet?! - z żyłką na skroni
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach