• 11
O coorva, Mirki, właśnie dostałam oferte pracy na maila i podali WIDEŁKI, powtaram WIDEŁKI!!! Coś się posuwa do przodu, to na pewno dzięki Wam i Waszym błyskotliwym odpowiedziom na nieprofesjonalne oferty pracy! #pracbaza #oswiadczenie #truestory
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moi znajomi mieli strasznego pecha ze swoim kotem.
Wzięli kota ze schroniska, ładny bury kocur, żywy i strasznie szkudny, ale i bardzo łasy na pieszczoty.
Fajny zwierzak. Pewnego dnia znaleźli go ledwo żywego w polu, z prawie uciętym ogonem, zakrwawionego, bez połowy ucha, ze śladami cieć.

Kot trafił do weterynarza a potem na zabieg, co trochę kosztowało, uratowano mu ogon itd.

Po
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Myszoskocznia: za czasów wczesno-nastoletnich w pewien Wielki Piątek zostałam przez rodziców poważnie opieprzona za zjedzenie kanapki z szynką. Parę godzin później wyszli na wieczorną libację (°°
  • Odpowiedz
@Myszoskocznia: To samo u mnie. Głupie to i tyle. Ok rozumiem zasady, tradycje i religijne ograniczenia, jeśli ktoś ma taką chęć niech się stosuje do nich, jego sprawa. Ale czemu ludzie wpieprzają się w jedzenie niezainteresowanych, tego nie pojmuję.
  • Odpowiedz
Skoro minęło trochę czasu, a ojciec odebrał już od niego samochód to mogę napisać co myślę o A.C.-O. Stacja kontroli pojazdów w Bralinie. Nie jest to hejt, tylko opinia.

Oddałem tam swój samochód, nie napiszę jaki, bo później będzie jeszcze mógł mnie zidentyfikować i zrobić mi jakieś problemy, brak faktury, brak gwarancji, no i cena podawana przez telefon to jedno, a na miejscu to drugie, ale od początku.

Tata miał problem ze swoim samochodem,
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak mnie to wnerwia... stoję ze skierowaniem na badanie do pracy przed okienkiem z rejestracja, za szyba dwie babki.

-Niech Pan poczeka, tylko coś tu dokończę.
-Nie ma problemu.

Otwierają się drzwi przychodzi i staje za mną jakiś facet po 50 i nagle ta babka pyta go o co chodzi, zabiera skierowanie i idzie w cholerę...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakiś czas temu FB zablokował mi konto, bo ktoś zgłosił, że mam nieprawdziwe imię i nazwisko (bo miałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), kazali mi wysłać skan dowodu osobistego aby potwierdzić dane.

Napisałem, że nic im nie wyślę na co dostałem odpowiedź, że konto będzie miało blokadę aż otrzymają dokumenty. No cóż, trudno... jakoś przeżyję ¯\_(ツ)_/¯

Minęło z pół roku (może więcej), i w końcu postanowiłem pozbyć się tego spamu od nich kasując
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
Znowu przygody z #uber.

Tym razem śmieszniej bo z rozpędu wsiadłam nie do mojego kierowcy i nikomu nie przyszło do glowy, żeby zapytać o imię dla pewności. Po 500 metrach zadzwoniła pani, której ukradłam podwózkę, że co tu się i musieliśmy wrócić na miejsce odbioru w celu wymiany towaru.

Eh, kolor i początek tablic się zgadzały xD

#truestory #warszawa
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach