Wpis z mikrobloga

Ale dziś nerwa dostałem w busie. Mentalność niektórych ludzi przechodzi ludzkie pojęcie.

Wracam z pracy zapatrzony w telefon siedząc sobie wygodnie pod oknem, naglę słyszę z boku

Mogę się dosiąść?

yyy tak tak proszę

Odwracam się w bok a tam zasikana menelówa z jakimiś parchami na rękach. Autobus w połowie pełny. Spojrzałem się na nią i tak mi się niedobrze zrobiło że automatycznie wstałem i powiedziałem na głos

OOOOOOOOOOO nie nie nie nie.

Minąłem ją i stanąłem przy wyjściu obok siedzeń tych na przeciwko siebie 2x2 (wszystkie zajęte). Złapałem się rurki i nadal lukruje internety. Nagle odzywa się babka w moim kierunku.

To też człowiek.

yyy?

To też człowiek

To pani tam siądzię

Ja już mam miejsce

No to się zamieńmy ja sobie siądę na pani miejscu, a pani siądzie obok na wolnym miejscu obok tamtej pani


Kobieta się oburzyła, walnęła focha i zrobiła akcję "patrze w okno" Co najlepsze to nie było jakieś stare babsko tylko młoda ~ 35l kobieta.

#szczecin #alkoholizm ##!$%@? #truestory
  • 19
  • Odpowiedz
@falafelzbaraninom: @Rodzynek_w_serniku: #!$%@?ć obeszczanych meneli #!$%@?. To nie człowiek, nawet jeśli nie chce usiąść obok mnie. Obszczać to się może małe dziecko, albo niedołężny staruszek. A wszystkich #!$%@? śmierdzieli powinni zabierać śmieciarze i wywozić na wysypisko.
  • Odpowiedz
@CreativePL: smiecham z tego udawania na pokaz

to tez czlowiek

otoz nie, to smierdzacy patus oszczany osrany z jakimis bakteriami, wole usiasc obok psa niz obok jakiegos zula elo
  • Odpowiedz
Człowiekiem to jest osoba, która nawet mimo braku domu stara się zmienić i polepszyć swoje obecne życie, szuka pomocy, próbuje zmienić taki stan rzeczy. A taki oszczany menel to inna kategoria. Bo osrane gacie i #!$%@? na pięć kilometrów jest lepsze niż wyrzeczenie się alkoholu. Wszystko na własne życzenie.
  • Odpowiedz
"walnęła focha i zrobiła akcję "patrze w okno"" To jest dobre (σ ͜ʖσ)
stare Grażyny tak robią po przegranej dyskusji bo ona wie lepiej
  • Odpowiedz