@Wodowy11: nawet przeciętna niemka pobudza męski umysł ze względu na swój charakter, body movement i ten wieczny uśmiech. a polka? wyżej sra niż dupe ma
@WiecznySingielprzed30 nic tak nie bawi jak logika u bab "mnie ostatnio spytali w sklepie o dowód przy kupowaniu ćwiartki i viceroyów więc młodo wyglądam" xD
Portale randkowe to po prostu syf. Od paru lat co jakiś czas do tego wracam i praktycznie nigdy nic nie wychodzi. Jak już się znajdzie jakaś spoko dziewczyna to okazuję się, że ona nikogo nie szuka. Z kolejną długo piszesz, nieźle się dogadujecie, podobne rzeczy lubicie, ta przestaje odpisywać. Spotykasz się z jakąś, parę spotkań, ale widać, że nie chce wchodzić w to dalej. Ilość polubień oczywiście niewielka, więc nawet człowiek nie
Polecam ten styl życia, tak zrobiłem, podbiłem do obcej laski, nie była piękna, nie miała super figury, dobrze nam się gadało, ale czar prysł, jak powiedziała, że korzysta z tindera do onsów.
@bratpiorka nie czaję dlaczego mając 38 lat umawiasz się z czterdziestkami, a nie laskami 25-35. Czterdziestolatka jest dobra dla facetów mających 50-60 lat.
@janburner z atrakcyjnymi 40? Kiedyś spałem z 46 max - 180 cm ciało bogini. Ale odpowiadając - są dwie prawdy, prawda czasu i prawda ekranu. Prawdę ekranu opisałem powyżej dość dokładnie - niektóre są po prostu lepsze niż 30stki. Prawda czasu jest natomiast taka, że mam filtr od 25 i klikam te młode też, ale one mnie nie :) jakbym miał dużo chętnych 30stek to bym nie tracił czasu na 40.
#tinder gdzie można w webowej aplikacji tindera znaleźć wysłane like? Kiedyś pamiętam że można było tak jak na telefonie zobaczyć zalikowane profile żeby dać im ten supre like czy coś. Usunęli to?
mam jakiś tam premium. Gold. Te Like które ja dostałem widzę normalnie. Chodzi o te Like które ja dałem w prawo. Jakoś tutaj gdzieś kiedyś to było. Chyba obok tego kafelka z Lajkami otrzymanymi był obok ten do tych Lików danych. Można było tam wejść i widoczne były dane Like przez 24h i można było im dać ten super Like. Albo ja nie pamiętam, albo usunęli?
#tinder Tracę już wiarę,ze poznam kobietę mam 30 lat i jak widzę co sie o--------a w dzisiejszych czasach to po prostu jest miazga jeżeli chodzi o badoo to nawet bym sie nie pokazał z taka przy znajomych,bo bym sie wstydził a one jeszcze jakieś wymagania z kosmosu maja mimo ze dzieciate i brzydkie,a na tindera trzeba mieć kupe hajsu własna firmę i wygląd 9/10 takze koło sie zamyka…
@Imprezowicz30: Z rynku matrymonialnego zostały już tylko zgliszcza jest źle, a będzie już tylko gorzej, ale niestety nie jesteśmy w stanie nic na to poradzić.
@czerwona-zielonka: 20 - 30 związków w ciągu 10 lat. Ty to nie masz czasem jakichś problemów psychicznych? Ilość jakaś wyimaginowana albo po prostu próbujesz kogoś wykorzystywać i mówisz, że nie znalazłeś tej jedynej.
✨️ Obserwuj #mirkoanonim W tamtym roku skończyłem 3 letni związek i 2 situationship trwające 1.5ms i 3 tygodnie. Do tego czasu sporo randek.
Oczywiście jak miałem nadzieję, że coś będzie z tych situationship, to ghosting.
Dobrze zarabiam, 27 lat i 7800 netto w powiatowym na Podlasiu, ale nie mam mieszkania. Mieszkam na razie z rodzicami i zbieram na mieszkanie, które niedługo będę kupował. O ile praca zarobki imponowały dziewczynom z którymi się spotykałem,