W wieku, gdy rówieśnicy robili pierwsze kroki, przytulanie się, trzymanie za rękę, całowanie się w parku, śmianie się z byle czego, ty już byłeś wykluczony z gry, zanim zdążyła się zacząć. Bo przegrałeś na loterii genetycznej. Bo byłeś za brzydki, za cichy, za dziwny, za niewidzialny. Bo nikt cię nie chciał, i nikt nie musiał się tłumaczyć dlaczego, a jak już coś mówili, to rzucali mitologiczną "osobowość". Mówią, że wszystko w swoim
Alessandro - W wieku, gdy rówieśnicy robili pierwsze kroki, przytulanie się, trzymani...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@_Alessandro_: Dla mnie miłość nastoletnia już przepadła, chociaż w bani mam pewnie z 16 lat.
W zasadzie to już ponad ćwierćwiecze bez żadnej relacji romantycznej z kobieta - to już powinienem zacząć jakieś obchody.
Nie byłem w cipce od dnia kiedy z niej wyszedłem
GO ER
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego tak trudno znaleźć kogoś na portalach randkowych? Spotykasz się z kimś, kto tak jak ty szuka stałego związku, jest zainteresowanie z dwóch stron, a potem zawsze dziewczyna ciebie po miesiącu -trzech ghostuje? Sam znam 3 małżeństwa po tinderze, więc jak widać się jednak da kogoś tam znaleźć.

Czy tylko ja jak z kimś randkuję, to nie pisze z nikim innym? Naprawdę co ja robię źle?

Tak samo, dlaczego
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Chodzisz z wypłatą i stanem konta wypisanymi na czole? Zanim jakakolwiek kobieta się dowie o tych "plusach" to dawno cię zdąży odrzucić na podstawie nijakiego charakteru. Zafiksowałeś się na złapaniu dziewczyny a nie zauważyłeś, że ludzie obojga płci cię unikają i dlatego nie masz znajomych. Popracuj nad poprawą komunikacji i stosunków z ludźmi to naturalnie się przełoży na relacje z kobietami.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
precyzyjny-twórca-71: Ciekawe. Ja zarabiam 2k mniej od Ciebie, mam 2x mniejsze oszczędności i jestem w podobnym wieku.
Ale mam własne mieszkanie, samochód.

Przyczyn upatrywano się w wyglądzie, w tym że się chwalę pieniędzmi itp itd. A tu nagle ktoś jest wychwalany. Pewnie ten wpis to jakiś kolejny wykopowy fejk a w rzeczywistości jest inaczej.
  • Odpowiedz