Cześć, czy ktoś może powiedzieć mi z własnego doświadczenia jak wygląda sprawa zwrotu opłaty za zamówienie w wysokości 1200 zł?
Piszę o sytuacji, w której zamówienie anulujemy przed fizycznym odbiorem. Po odbiorze mamy oczywiście prawo do odstąpienia od umowy, niejasna wydaje mi się tylko sytuacja przed faktycznym odbiorem, bo czytałem o różnych przypadkach.
Pytam, ponieważ istnieje wysokie prawdopodobieństo, że pula przeznaczona na dotacje wyczerpie się w


























Na felgach "B" i do tego elektryk, które on i znajomi mocno hejtowali wielokrotnie
#gielda
źródło: 21d815de947ae4d24b2bd37add5e7d9aa90e1c40361ae15505c7d7c47f757dec
Pobierz