Narzekałem na zmiany ze #spotify a tu niespodzianka, jednak jest inaczej

można sparować swoje konto, albo wziąć teslowe i dodać tam swojego maila dzięki czemu można się zalogować też np. na telefonie czy pc i mieć pół-darmo premium

dziekuje pan Piżmo

#tesla
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@assninja: Ale podobno to konto jest free. i zmiana polega na tym że mając konto free będzie mozna zalogować sie w nim w Tesli(wcześniej trzeba było miec premium) albo to z tesli zamienić w konto free i uzywac na innych urzadzeniach
zibizz1 - @assninja: Ale podobno to konto jest free. i zmiana polega na tym że mając ...

źródło: free

Pobierz
  • Odpowiedz
Elon, to j3bnie, te wyniki są słabe, pęka balon ( ͡° ͜ʖ ͡°)


History of Tesla's $TSLA Q3 deliveries

Q3 2011:
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@natanyaach: RoboTaxi za 8 dni pokażą i pewnie trafi do produkcji za 2-4 lata

M2 sie nie spina się finansowo, po co maja produkować i dokładać do interesu? Dodatkowo Tesla nie lubi kroków pośrednich, więc po co zawalać miasta małymi miejskimi autami jeśli będzie RobotTaxi, które będzie jeszcze tańsze niż uber

Moim zdaniem prędzej niż M2 zobaczymy Busa/Delivery
  • Odpowiedz
Pazerne gurwy zabierają spotify z planu premium ( ͡° ʖ̯ ͡°)

przecież el0n by zbiedniał gdyby dalej było auto takie jak kupiłem ... niee, trzeba zabrać ficzery ale cena zostanie ta sama

ha tfu

#tesla
assninja - Pazerne gurwy zabierają spotify z planu premium ( ͡° ʖ̯ ͡°)

przecież el0n...

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@zibizz1: wuj, ja rezygnuje z tesla premium, nie będę więc też miał spotify premium, pozostane przy apple one, netflix i youtube

btw max kosztuje 20 ale też zrezygnuje bo rzadko oglądam
  • Odpowiedz
BMW robi dobrą robotę. Udział sprzedaży poszczególnych marek w sprzedaży elektryków w Europie styczeń-lipiec:
- Tesla 10.8%
- BMW 10.1%
- Mercedes 8.8%
- Volvo 8.6%
- VW 6.7%
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chińczyki po jednym dni wolnego dalej zalewają Hang Senga kasą, baba przed chciała była po 120$.

#tesla dziś przed otwarciem pochwali się ile sprzedała/wyprodukowała samochodów, także będzie bujac.
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Skrzypią se Wam prawe drzwi na nierównościach #tesla ?
W 2 teslach którymi jechałem to występowało.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@frenm: słyszałem o tym na YT u jakiegoś gościa, który opowiadał o M3 po 100.000 mil. Mówił, że zgłosił i Mobile Service załatwił mu to kiedy auto stało u niego pod robotą na parkingu.
  • Odpowiedz
  • 0
@TwujKasztan: ciekawe jak to załatwili u mnie chyba skrzypi ta kieszen na drzwiach pasazera, jak za to pociągnąłem to przestało skrzypieć na chwilę
  • Odpowiedz
Zastanawiam się co zrobią ludzi z tymi #tesla jak będom cieli sprzedać. Ktu kupi taką używaną teslę niby?
Tesle kupują ludzie nowocześni i bogaci lubiący zapie***. Nowocześni ludzie nie są biedni, więc nie kupią używanego elektryka tyko nowy. Zacofani ludzie zazwyczaj są biedni, więc ich nie stać na nowego elektryka, ale użwywanego nie kupią, bo są zacofani.
#samochody
frenm - Zastanawiam się co zrobią ludzi z tymi #tesla jak będom cieli sprzedać. Ktu k...

źródło: GR-1AstaMAQLHJn

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tesle kupują ludzie nowocześni i bogaci lubiący zapie***. Nowocześni ludzie nie są biedni, więc nie kupią używanego elektryka tyko nowy. Zacofani ludzie zazwyczaj są biedni, więc ich nie stać na nowego elektryka, ale użwywanego nie kupią, bo są zacofani.


@frenm: Teslę kupią szpanerzy którzy będą chcieli wyglądać na bogatszych niż są. Coś jak ci co kupują 20 letnie niemieckie premium w którym połowa systemów już nie działa
  • Odpowiedz
  • 2
@TypowyDaltonista: przeciez jezdza tesla i wiem jak jest, ze na zakretach tez przyspiesza jak poj*. Twoim argumentem na to, że Tesla nie zap* jest to, że przegrała z porsze choć ja pamietam ze wyniki byly odwrotne, ale nawet jak tak bylo to co z tego. .
  • Odpowiedz
Polecicie se jakiś warsztat, gdzie zabezpieczą mi #tesla przed korozją?
I dodatkowo studio detailingowe dzie mi okleją legancko ją?
#samochody
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach