Czy przewodowe earpodsy z usb c są w pełni zgodne z androidem, przejściówką magnetyczna? Działa pogłaśnianie, odbieranie rozmów?
Można obecnie kupić jakieś inne lepsze przewodowe, douszne(nie dokanałowe) słuchawki w cenie do 100zł?

#sluchawki #telefony
#pytanie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mój stary smartfon po podłączeniu do ładowarki sam się włącza i wyłącza co chwilę. Nie da się go w ogóle uruchomić, jest jakaś szansa żeby odzyskać zdjęcia?
#smartfon #telefony
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

no to napewno bateria wisi.
Może coś się będzie ładować w fastboocie/recovery?
Probowałeś vol up i podłączyć go?
  • Odpowiedz
Cześć, kupiłem telefon z komisu z telefonami. Mialem dostac fakture imienna z opoznieniem dwudniowym przez absencje ksiegowej. Dostalem natomiast fakturw vat marze pomimo tego ze nie prowadze dzialalnosci. Czy to cos zmienia? I bede musial zaplacic podatek?
#telefony #finanse #podatki
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy jak kupię jedną ładowarkę power delivery o dużej mocy to będę w stanie ładować pełną prędkością zarówno iPhona jak i Samsunga, potencjalnie inne marki? Czy producenci dalej robią ludzi w bambuko i ograniczają moc jak tylko ładowarka jest nieoryginalna? Załóżmy że kabel będę miał oryginalny.
#telefony #iphone #samsung
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#telefony #smartfon #huawei #samsung

Raport z przesiadki z Samsunga na Huaweia.
Z ogólnej listy 84 aplikacji nie działają mi dwie, mało istotne: lista zakupów i apka do dźwięków ambience. Jednej apki bankowej nie ma
(n26) . Reszta chodzi bez problemu . Większość przerzuciła się automatycznie, parę trzeba było wykopać i zastąpić je wersją z appgalery.
Największy problem był z revolutem. Otóż aplikacja jest, działa znakomicie ale z
fishery - #telefony #smartfon #huawei #samsung

Raport z przesiadki z Samsunga na Hua...

źródło: signal-2024-07-06-19-34-00-921

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@kukukulfon odezwałem się do play'a przez ich czat w aplikacji i opisałem problem. Babka powiedziała, że niby wszystko jest ok ale coś tam niby zrobiła, kazała zrestartować telefon no i jest poprawa, z podobnej prędkości jaką masz Ty podskoczyło do góry
  • Odpowiedz
#smartfon #telefony
Mirki z #huawei jak przeglądać powiadomienia? W andku zsuwalo się pasek i wsio, tutaj mam milion ikon na górnej belce i nie wiem jak się dostać do tych powiadomień.
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy rynek smartfonów stanął w miejscu?
Zastanawiam się nad zakupem nowego telefonu ponieważ mój prawie 3 letni xiaomi 11t pro który wiele przeżył i ma parę problemów kwestii uszkodzeń fizycznych. Gdyby nie to, nie zastanawiałbym się nad zmianą ponieważ świetnie działa. Gdy oglądam recenzję widzę że po prostu za najnowsze telefony płaci się za to że są najnowsze a nie za posiadane funkcję (głównie piszę to o flagowcach).
Pamiętam gdy kiedyś przesiadało
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Teraz zastanawiam się nad zakupem Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G


@JanPawelDrugiLechWalesaPierwszy: redmi to jednak trochę inna jakość materiałów, po klasycznym Mi się tym badziewiem zawiedziesz. Z xiaomi to bym brał dziś pewnie jakąs 13 lite, mam teraz 11 lite żadnych zastrzeżeń nie mam, no może poza badziewnym casem z kompletu, ale jak się wcześniej miało mixa ze złotymi napisami to można za dużo wymagać.
  • Odpowiedz
@Belzdron jasne spoko, mój wpis był celowo przesadzony. Ale na rynku telefonów wszystko zmierza do tego, że aktualne rozwiązanie jest rozwiązaniem optymalnym i producenci mają już małe pole do modyfikacji. Ekrany osiągnęły metodą prób optymalny rozmiar - większe będą zbyt duże, mniejsze to promil klientów. Wygląd od nastu lat w sumie się nie zmienia bo co tu zmieniać w prostokątnym ekranie? Próby z foldami to tylko sposób wyhaczenia dodatkowej kasy od
  • Odpowiedz
Udostępniam internet z telefonu na laptopa na zasadzie, że gdy siadam przy komputerze kładę telefon na ładowarkę. Mam ustawiona procedurę: gdy włącza się ladowanie to włącz hotspot.

Czyli telefon jest ciągle podladowywany i utrzymywany na 100proc. Czy to może mieć jakiś negatywny wpływ na baterie w dłuższym czasie?

#telefony #elektronika
#pytanie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak działa sieć TuBiedronka? Interesuje mnie samoodnawialny pakiet 100min, 100SMS za 5zł na 30dni. Tylko czy w ogóle można mieć tyle za tyle? Czy jeśli wykupi się ten pakiet to konto jest ważne automatycznie przez 30 dni? Chciałbym zasilać konto kwotą 30zł co pół roku choć doładowanie 30zł przedłuża ważność konta o 60dni.

#gsm #siecikomorkowe #telefony
#pytanie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#telefony #samsung. Wie ktos jak rozciągnąć obraz aby wyświetlał samsung filmy na pełnym ekranie bez bocznych pasków? Chodzi mi żeby obraz był na pełnym ekranie telefonu.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam problem z iphone 13 mianowicie jak jestem na LTE to nie działa mi app store i allegro ponieważ wywala komunikat o braku połączenia z internetem. Próbowałem włączać telefon od nowa i nic to nie dało. Miał ktoś podobny problem?

#pytanie #iphone #ios #telefony #pomoc
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Epel: Zablokować numer i cieszyć się życiem. Skoro gość was nie zna to jego numer jest wam do niczego nie potrzebny. Jeśli mimo zablokowania będzie nr dzwonił to wtedy reklamacja do operatora.
  • Odpowiedz
#play #telefony
Mam od chyba 2016 umowę na abonament w play - 25zl za wszystko z 10gb internetu. Umowa rzecz jasna na czas nieokreślony. W zawieranej umowie nie było mowy jeszcze o opłatach inflacyjnych itd. Nagle od tego miesiąca jednostronnie zwiększyła się kwota na fakturze do 30zl. Bez żadnego kontaktu z ich strony, aneksu, powiadomieniu na mailu etc. Biorąc pod uwagę że mam polecenie zapłaty, to równie dobrze
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Czy ktoś się z podobną akcją spotkał? Czy mogą tak sobie jednostronnie zmieniać cennik?


@planarize Jeśli w umowie jest zapis o możliwości "waloryzacji" (czytaj - podwyżki) kwoty abonamentu o wskaźnik inflacji to tak. Ale w 2016 roku raczej nie było takiego zapisu. Jednak jesteś już po podstawowym okresie umowy (pewnie była na 2 lata), więc akurat Ciebie ten zapis najprawdopodobniej nie dotyczy.

Drugą, raczej najbardziej prawdopodobną możliwością jest to, że aktywowałeś
  • Odpowiedz
@planarize Ja często korzystałem na wyjazdach, wakacjach lub podczas awarii internetu domowego, robiąc hot-spot z telefonu. Serio, przydaje sie. Mam 920GB do dyspozycji. Od przybytku głowa nie boli. Jak do tej pory, nie znalazłem alternatywy na umowę która daje mi więcej.
  • Odpowiedz