Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Mirasy, wracam za 168h i robię ponowne odblokowanie czy coś poszło nie tak?
#xiaomi #telefony #kiciochpyta #miui
#xiaomi #telefony #kiciochpyta #miui
źródło: temp_file8277680038794763018
Pobierz- 2
@ashmedai mi 10t, nawet na miui 14 działa tak samo szybko jak xiaomi 13 ale chciałbym sobie wgrać jakieś lineageOS oraz skręcić cpu i zrobić długodystansowca.
@open_or_die: Też taką zawsze instalowałem ale widzę, że open gapps zatrzymał się na android 11.
Od siebie mogę polecić https://nikgapps.com/downloads
No ale masz czas na obczajkę..
Od siebie mogę polecić https://nikgapps.com/downloads
No ale masz czas na obczajkę..
@GosciuKolorowy jak zrobi mu hard reset to napewno odzyska dane xD
no to napewno bateria wisi.
Może coś się będzie ładować w fastboocie/recovery?
Probowałeś vol up i podłączyć go?
Może coś się będzie ładować w fastboocie/recovery?
Probowałeś vol up i podłączyć go?
to by tlumaczylo dlaczego zanizyli wartosc telefonu na fakturze a w rzeczywistosci byla wieksza
@SzamanMateusz: XD główny powód to jest taki, ze jak operator u którego były wzięte raty telefon zablokuje to CI mniej oddadzą.
konto usunięte via Wypiek
- 1
@SzamanMateusz Ja bym jednak sprawdził imei u operatorów czy nie ma rat zaległych. Każdy ci za darmo udzieli informacji na stronach.
- 0
Czy jak kupię jedną ładowarkę power delivery o dużej mocy to będę w stanie ładować pełną prędkością zarówno iPhona jak i Samsunga, potencjalnie inne marki? Czy producenci dalej robią ludzi w bambuko i ograniczają moc jak tylko ładowarka jest nieoryginalna? Załóżmy że kabel będę miał oryginalny.
#telefony #iphone #samsung
#telefony #iphone #samsung
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@njay oni mogą sobie pozwolić na katowanie baterii 100w, bo ich telefonu i tak nikt nie używa dłużej niż 2 lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
#telefony #smartfon #huawei #samsung
Raport z przesiadki z Samsunga na Huaweia.
Z ogólnej listy 84 aplikacji nie działają mi dwie, mało istotne: lista zakupów i apka do dźwięków ambience. Jednej apki bankowej nie ma
(n26) . Reszta chodzi bez problemu . Większość przerzuciła się automatycznie, parę trzeba było wykopać i zastąpić je wersją z appgalery.
Największy problem był z revolutem. Otóż aplikacja jest, działa znakomicie ale z
Raport z przesiadki z Samsunga na Huaweia.
Z ogólnej listy 84 aplikacji nie działają mi dwie, mało istotne: lista zakupów i apka do dźwięków ambience. Jednej apki bankowej nie ma
(n26) . Reszta chodzi bez problemu . Większość przerzuciła się automatycznie, parę trzeba było wykopać i zastąpić je wersją z appgalery.
Największy problem był z revolutem. Otóż aplikacja jest, działa znakomicie ale z
źródło: signal-2024-07-06-19-34-00-921
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@kubusiasty ja również mam problem z szybkością internetu (Szczyrk) od ostatnich dwóch tygodni, znajomi również odczuwają spadek prędkości, piksele w streamingu. Zrobiłem test prędkości w apce Play24 i wygląda to kiepsko
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz- 0
@kukukulfon odezwałem się do play'a przez ich czat w aplikacji i opisałem problem. Babka powiedziała, że niby wszystko jest ok ale coś tam niby zrobiła, kazała zrestartować telefon no i jest poprawa, z podobnej prędkości jaką masz Ty podskoczyło do góry
- 0
- 1
@OneNightInTokyo: p70 pura pro. Porównałem na żywo zdjęcia z s23u I kupiłem.
- 1
@OneNightInTokyo: Za mną już długo chodził jakiś Huawei (podejrzewam znudzenie andkiem) i dzisiaj znalazłem pretekst :)
Czy rynek smartfonów stanął w miejscu?
Zastanawiam się nad zakupem nowego telefonu ponieważ mój prawie 3 letni xiaomi 11t pro który wiele przeżył i ma parę problemów kwestii uszkodzeń fizycznych. Gdyby nie to, nie zastanawiałbym się nad zmianą ponieważ świetnie działa. Gdy oglądam recenzję widzę że po prostu za najnowsze telefony płaci się za to że są najnowsze a nie za posiadane funkcję (głównie piszę to o flagowcach).
Pamiętam gdy kiedyś przesiadało
Zastanawiam się nad zakupem nowego telefonu ponieważ mój prawie 3 letni xiaomi 11t pro który wiele przeżył i ma parę problemów kwestii uszkodzeń fizycznych. Gdyby nie to, nie zastanawiałbym się nad zmianą ponieważ świetnie działa. Gdy oglądam recenzję widzę że po prostu za najnowsze telefony płaci się za to że są najnowsze a nie za posiadane funkcję (głównie piszę to o flagowcach).
Pamiętam gdy kiedyś przesiadało
Teraz zastanawiam się nad zakupem Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G
@JanPawelDrugiLechWalesaPierwszy: redmi to jednak trochę inna jakość materiałów, po klasycznym Mi się tym badziewiem zawiedziesz. Z xiaomi to bym brał dziś pewnie jakąs 13 lite, mam teraz 11 lite żadnych zastrzeżeń nie mam, no może poza badziewnym casem z kompletu, ale jak się wcześniej miało mixa ze złotymi napisami to można za dużo wymagać.
@Belzdron jasne spoko, mój wpis był celowo przesadzony. Ale na rynku telefonów wszystko zmierza do tego, że aktualne rozwiązanie jest rozwiązaniem optymalnym i producenci mają już małe pole do modyfikacji. Ekrany osiągnęły metodą prób optymalny rozmiar - większe będą zbyt duże, mniejsze to promil klientów. Wygląd od nastu lat w sumie się nie zmienia bo co tu zmieniać w prostokątnym ekranie? Próby z foldami to tylko sposób wyhaczenia dodatkowej kasy od
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@nonszalancki: tańsze kable tak mają, szkoda $0,001 na lepszą wtyczkę
@nonszalancki: Nie ma znaczenia. Masz uszkodzone gniazdo albo przewód
Jeśli czegoś szukać bedziesz to Ugreen ma dobre i wytrzymałe przewody
Jeśli czegoś szukać bedziesz to Ugreen ma dobre i wytrzymałe przewody
Udostępniam internet z telefonu na laptopa na zasadzie, że gdy siadam przy komputerze kładę telefon na ładowarkę. Mam ustawiona procedurę: gdy włącza się ladowanie to włącz hotspot.
Czyli telefon jest ciągle podladowywany i utrzymywany na 100proc. Czy to może mieć jakiś negatywny wpływ na baterie w dłuższym czasie?
#telefony #elektronika
#pytanie
Czyli telefon jest ciągle podladowywany i utrzymywany na 100proc. Czy to może mieć jakiś negatywny wpływ na baterie w dłuższym czasie?
#telefony #elektronika
#pytanie
@cotozazycie tak, nie lepiej by ci było zrobić USB tethering? Na podtrzymanie to ci USB wystarczy
- 1
@woskrosenie:
Samsungi maja wbudowana aplikacje "tryby i procedury".
Na innych androidach są aplikacje automate, macrodroid ale nie wiem jak działają.
Samsungi maja wbudowana aplikacje "tryby i procedury".
Na innych androidach są aplikacje automate, macrodroid ale nie wiem jak działają.
Jak działa sieć TuBiedronka? Interesuje mnie samoodnawialny pakiet 100min, 100SMS za 5zł na 30dni. Tylko czy w ogóle można mieć tyle za tyle? Czy jeśli wykupi się ten pakiet to konto jest ważne automatycznie przez 30 dni? Chciałbym zasilać konto kwotą 30zł co pół roku choć doładowanie 30zł przedłuża ważność konta o 60dni.
#gsm #siecikomorkowe #telefony
#pytanie
#gsm #siecikomorkowe #telefony
#pytanie
- 0
@adrianoX widocznie masz połączenie ale praktycznie brak transferu danych
- 0
@Kleklerq: @PoProstuOn okazało się ze w ustawieniach była wyłączona opcja danych komórkowych dla apki allegro i app store nie wiedząc czemu
- 0
Jest jakiś dobry sposób żeby kupować taniej gry z Google Play? Jakieś kody rabatowe? Klucze? Whatever.
#telefony #android #gry #kiciochpyta
#telefony #android #gry #kiciochpyta
- 0
- 0
#telefony #snartfony
@Specjalista_Plus Jak to jest ze smartfon na raty zero procent robi się coraz droższy w zależności od ilości rat?
5k na 12rat, 5350 na 24 i 5600 na 36?
@Specjalista_Plus Jak to jest ze smartfon na raty zero procent robi się coraz droższy w zależności od ilości rat?
5k na 12rat, 5350 na 24 i 5600 na 36?
Mirki,
Wymieniałem jakiś czas temu baterie w telefonie. Z 2/3 razy mi upadł i za każdym razem jedno z połączeń baterii się rozłączyło. Da się to jakoś zabezpieczyć?
https://youtu.be/rYjsKTKVaAM?si=wz8zIZ2T6l1pwYWI
#xiaomi #xiaomilepsze #telefony #smartfon #android #elektronika
Wymieniałem jakiś czas temu baterie w telefonie. Z 2/3 razy mi upadł i za każdym razem jedno z połączeń baterii się rozłączyło. Da się to jakoś zabezpieczyć?
https://youtu.be/rYjsKTKVaAM?si=wz8zIZ2T6l1pwYWI
#xiaomi #xiaomilepsze #telefony #smartfon #android #elektronika
źródło: 1000015708
Pobierz
@JanPawelDrugiLechWalesaPierwszy: obudowa płyty głównej to powinna trzymać ale jak nie trzyma to przyklej taśmą i tyle
@JanPawelDrugiLechWalesaPierwszy: przyklej kawalek gabki do pleckow telefonu w miejscu gdzie jest wtyczka.
#play #telefony
Mam od chyba 2016 umowę na abonament w play - 25zl za wszystko z 10gb internetu. Umowa rzecz jasna na czas nieokreślony. W zawieranej umowie nie było mowy jeszcze o opłatach inflacyjnych itd. Nagle od tego miesiąca jednostronnie zwiększyła się kwota na fakturze do 30zl. Bez żadnego kontaktu z ich strony, aneksu, powiadomieniu na mailu etc. Biorąc pod uwagę że mam polecenie zapłaty, to równie dobrze
Mam od chyba 2016 umowę na abonament w play - 25zl za wszystko z 10gb internetu. Umowa rzecz jasna na czas nieokreślony. W zawieranej umowie nie było mowy jeszcze o opłatach inflacyjnych itd. Nagle od tego miesiąca jednostronnie zwiększyła się kwota na fakturze do 30zl. Bez żadnego kontaktu z ich strony, aneksu, powiadomieniu na mailu etc. Biorąc pod uwagę że mam polecenie zapłaty, to równie dobrze
Czy ktoś się z podobną akcją spotkał? Czy mogą tak sobie jednostronnie zmieniać cennik?
@planarize Jeśli w umowie jest zapis o możliwości "waloryzacji" (czytaj - podwyżki) kwoty abonamentu o wskaźnik inflacji to tak. Ale w 2016 roku raczej nie było takiego zapisu. Jednak jesteś już po podstawowym okresie umowy (pewnie była na 2 lata), więc akurat Ciebie ten zapis najprawdopodobniej nie dotyczy.
Drugą, raczej najbardziej prawdopodobną możliwością jest to, że aktywowałeś
@planarize Ja często korzystałem na wyjazdach, wakacjach lub podczas awarii internetu domowego, robiąc hot-spot z telefonu. Serio, przydaje sie. Mam 920GB do dyspozycji. Od przybytku głowa nie boli. Jak do tej pory, nie znalazłem alternatywy na umowę która daje mi więcej.























Kupować szkło na niego?
#iphone #telefony