#play #telefony
Mam od chyba 2016 umowę na abonament w play - 25zl za wszystko z 10gb internetu. Umowa rzecz jasna na czas nieokreślony. W zawieranej umowie nie było mowy jeszcze o opłatach inflacyjnych itd. Nagle od tego miesiąca jednostronnie zwiększyła się kwota na fakturze do 30zl. Bez żadnego kontaktu z ich strony, aneksu, powiadomieniu na mailu etc. Biorąc pod uwagę że mam polecenie zapłaty, to równie dobrze
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Czy ktoś się z podobną akcją spotkał? Czy mogą tak sobie jednostronnie zmieniać cennik?


@planarize Jeśli w umowie jest zapis o możliwości "waloryzacji" (czytaj - podwyżki) kwoty abonamentu o wskaźnik inflacji to tak. Ale w 2016 roku raczej nie było takiego zapisu. Jednak jesteś już po podstawowym okresie umowy (pewnie była na 2 lata), więc akurat Ciebie ten zapis najprawdopodobniej nie dotyczy.

Drugą, raczej najbardziej prawdopodobną możliwością jest to, że aktywowałeś
  • Odpowiedz
@planarize Ja często korzystałem na wyjazdach, wakacjach lub podczas awarii internetu domowego, robiąc hot-spot z telefonu. Serio, przydaje sie. Mam 920GB do dyspozycji. Od przybytku głowa nie boli. Jak do tej pory, nie znalazłem alternatywy na umowę która daje mi więcej.
  • Odpowiedz
Przymierzam się do kupna telefonu typu Pixel 8/S23/S24 i najchętniej bym wziął dla spokoju opcję 256GB, ale różne promki są jednak najczęściej na podstawowe wersje 128. Oczywiście tam nie ma kart SD. Boje się trochę konieczności regularnego zgrywania zdjęć czy odinstalowywania większych gierek, żeby zwolnić przestrzeń pod coś innego.

Ile macie dostępnej pamięci w swoich telefonach i ile realnie wykorzystujecie?
#telefony #android

Czy 128GB w telefonie wystarczy?

  • Tak, na luzie 53.8% (14)
  • Nope, tylko 256GB i więcej 46.2% (12)

Oddanych głosów: 26

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sphinxxx na iPhone którego miałem wcześniej było 64gb i nawet połowy nie zajmowały mi dane. To wszystko trochę zależy jak sobie ogarniesz backup - ja mam OneDrive 1tb więc wszystko z aparatu leci tam, OneDrive jest o tyle lepszy że przy zmianie telefonu na inny (np ja zmieniłem iPhona na Pixel 6a 128) masz dostępne zdjęcia z poprzedniego telefonu i z obecnie używanego.

Tak na prawdę trzeba imo robić bardzo dużo
  • Odpowiedz
@Gaahl75: no tak tak, ale gdyby ogarnęli coś sensownego, gdyby prestiżowe Apple zbratało się z pospolitym Windowsem, wtedy by zmalała presja na podłączanie do maca i aura ekskluzywności. Bez sensu ;)
  • Odpowiedz
@wykopowy_brukselek Jak chcesz słuchać za pół roku, że ,,coś przycina synek ten telefon" i ,,oj coś słabo wiadać ekran w słońcu" to proszę Cię bardzo. Poza tym lepiej mieć zapas mocy na przyszłość niz brak jak kupujesz w perspektywie długoterminowej XD
  • Odpowiedz
@wykopowy_brukselek: nie kupuje nic co sie nazywa samo redmi. To sa najbardziej budzetowe telefony z mozliwych, maja stary typ pamieci ktory laguje przy przegladaniu galerii, lub przy bardziej skomplikowanej stronie www.
Ten telefon jest wart z 400zl a i tu bym sie zastanawial.

W tej cenie, jesli mama ma swoje lata i jest przywykla do interfejsu xiaomi, bez problemu znajdziesz telefony redmi NOTE 13. Ktore beda lepsze pod kazdym wzgledem.
Mozesz
  • Odpowiedz
Na andka nie znam, za to na PC najlepszy z testowanych przeze mnie to PDF-XChange Editor. Cuda na nim można robić. Jako jedyny z testowanych ma możliwość eksportu i importu zakładek. Można robić menu pdf z tekstowego spisu treści. Nawet automatyczne spisy treści da się robić w tekście - jak w Wordzie.
makrofag74 - Na andka nie znam, za to na PC najlepszy z testowanych przeze mnie to PD...

źródło: zoomit2

Pobierz
  • Odpowiedz
Mireczki leżę w szpitalu już ponad tydzień i nudze się momentami okrutnie. Polecacie jakąś grę na komórkę? Najlepiej jakiś rpg, dotychczas z komórkowych ściągały mnie tytuły typu this war of mine, fallout shelter. Szukam czegoś bardziej RPG lub strategicznego z dobrą fabuła i najchętniej po polsku, może być płatna.
Telefon to MI 10 Xiaomi.

#gry #grynatelefon #android #telefony
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Majku_ dlatego mam swoje Xiaomi już jakieś 6 lat i mimo że ekran zbity, gniazdo ładowania szwankuje, przeraża mnie przesiadka na nowy tel. Byłoby idealnie iść poprosić ten sam model tylko lepszy (np. aparat), ale wiem, że to tak nie zatrybi mimo postępu...
  • Odpowiedz
Dzwonię i po jednym sygnale włącza mi się poczta głosowa. Natomiast z zastrzeżonego albo całkowicie innego numeru wszystko spoko, nie ma innego wytłumaczenia niż ze jestem zblokowany co nie ? Jestem w plusie i mam taki problem z pizzerią xD
#pizzeria #telefony #apple #iphone #plusx
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej Mirki. W ciagu ostatnich kilku tygodni do mojej dziewczyny dzwonią lub piszą osoby, które twierdzą, ze oddzwaniają na jej numer bo nie mogli odebrać. Sytuacja dziwna bo to prywatny numer, a dziewczyna nie ma tez pracy w której kontaktuje sie telefonicznie z klientami. Komuś sie cos podobnego zdarzyło? To jakiś nowy scam? Pisaliśmy do Orange w tej sprawie ale jak widać nie poskutkowało. O pójściu na policje nie myślimy bo ci
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KapitanStatku: wygląda, że jacyś scamerzy używają tego numeru jako swojego. Sieć telefoniczna jest tak dziurawa, że mając odpowiednie wejście można generować numer jaki wyświetli się u tego do którego dzwonimy. Od dawna o tym trąbią, że może do Ciebie zadzwonić ktoś z numeru infolinii banku (co śmieszne bank nigdy z tego numeru do nikogo nie zadzwoni) albo nawet 997 może do Ciebie zadzwonić.
I nic z tym się nie da
  • Odpowiedz
Chce w końcu zmienić telefon z S7 edge i po wewnętrznych rozmyślaniach, że lubię nowinki wybór padł na galaxy flip 5 lub motorole razr 40 ultra i tu odbijam się od ściany do ściany. Za flipem przemawia do mnie odporność na wodę i lepszy zawias gdzie w razr 40 zewnętrzny ekran na którym zrobie wszystko co na wewnętrznym przez co nie bede aż tak często go otwierał. Potrzebuje chyba dodatkowych opinii co
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gulciu_bilciu: sprawdziłem jeszcze na szybko. w 960 fps nagrywa przez jakieś 3 sekundy, po czym rozciąga to na długość 10 sekund. W 120 i 240 fps zdaje się nagrywać dłuższe filmiki. tak więc nagrywanie w 960 jest możliwe, ale jest softwarowo zablokowane do długości 10 sekund. Może inna apka dałaby radę nagrywać dłużej.
  • Odpowiedz