Wpis z mikrobloga

#smartfon #telefony
Mirki z #huawei jak przeglądać powiadomienia? W andku zsuwalo się pasek i wsio, tutaj mam milion ikon na górnej belce i nie wiem jak się dostać do tych powiadomień.
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie wiem jak teraz ale ja miałem p40 dobry telefon kompaktowy w miarę i podzespoły wypasiony jak wychodził, obietnice suportu że pracują nad google bankami i apkami o #!$%@? rozbić i #!$%@? użytkowników
  • Odpowiedz
@fishery ja myślę nad zwykłą 70 lub Honor 200 Pro. W Hua bez GMS brakuje mi powiadomień push w Twitterze (mogą działać tylko nikomu nie chce się tego tam ogarnąć) i aplikacji ING (zostaje przeglądarka). Mam Nova Y90 i jakoś żyję. S23U też mam ale wylądował w szufladzie ogółem xD
  • Odpowiedz
  • 0
@OneNightInTokyo: Różnica jest kolosalna. Może mniej to widać na zdjęciach przy dobrym świetle (Samsung nadrabia oprogramowaniem) ale zoom czy nocne i okazuje się że Samsung leży i kwiczy. Jeśli chodzi o oddawanie barw tak samo, na Samsungu są strasznie przekolorowane foty.
Mam jeszcze jedno pytanko: Jak zwiększyć czcionkę w powiadomieniach?
  • Odpowiedz
@fishery hmm co do czcionki w powiadomieniach ciężko powiedzieć, nie sprawdzałem. W ustawieniach widziałem możliwość zmiany jej rozmiaru, ale czy to coś pomoże nie wiem, bo mam tam wszystko ustawione jak było i nie sprawdzałem :D

To może za kilka miesięcy kupię zwykłą Pure 70 (obecną cena i tak nienajgorsza, bo 3499 zł + półroczna ochrona wyświetlacza w cenie) i pobawię się przyrównując do swojego S23U
  • Odpowiedz