Jaki pokrowiec na telefon do roweru?
Tak żeby zmieścił się w nim telefon w pokrowcu (16.5cm x 1.2cm)

Do tej pory miałem taki: https://rowery-olsztyn.pl/pl/products/uchwyt-pokrowiec-na-telefon-460.html (wykop oczywiście ma zawał i nie da się wrzucić zdjęcia).
I nie jest zły, ale jednak te paski na dole i na górze zasłaniają ważne części telefonu.

#rower #pytanie #telefony
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki. Jaki dobry program do czytania komiksów na androida?
Ktoś mi swego czasu pokazywał taki program, który powiększa dymki i przeskakuje do nich automatycznie.
Ale mimo przekopania się przez kilkadziesiąt stron i filmów, jakoś nie umiem tego znaleźć

#kiciochpyta #komiks #android #telefony #ksiazki
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak tanio i łatwo zrobić dużo numerów telefonów? #play miał usługę Xtra numer, gdzie do każdej karty można było zrobić 10 tymczasowych numerów (3zł/jeden/na miesiąc), ale już nie ma tej usługi. W #orange do każdej karty tylko jeden dodatkowy numer można zrobić. Może jest jakaś usługa w Internecie?

#telefony #telekomunikacja
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w żabce, wydruk z kasy. Sieć Plus


@cotozazycie: No to raczej nie zwrocisz. Z chomikiem dobry pomysl. Wlasnie dzis odkrylem ze mam 2GB i sie przyda :) Chcialem byc uczciwy i wykupic abo w jakims legimi na ebooki. Ale albo oni sa nieogarnieci albo rozmawialem z botem. Dostalem info ze na moim nowym czytniuku ich ksiazki nie pojda... No to tyle z uczciwosci :)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fff112 dobrze prawisz chopie, wszystko rozchodzi się o "level'' na tym łez padole. Krew, pot i łzy za wyższy poziom życia. Przy pewnym standardzie życia nie liczy się co te wszystkie gówna mają w środku. Liczy się wygląd i prestiż.
  • Odpowiedz
@sqbanybiceps samsung najdłuższe wsparcie bardzo klockowaty z szerokimi ramkami, motorola najwęższa i najlżejsza z tego grona ale ekran zagięty bardzo słabe wibracje. Poco najmocniejszy procesor i najnowszy typ pamięci wewnętrznej, plastikowe wykonanie, całkiem przyjemne wibracje. Redmi gorszy procesor, lepszy aparat.
  • Odpowiedz
Mirki, który wybrać? Zależy mi na szybki ładowaniu, płynności działania i przyzwoitym aparacie i żeby miał jeszcze długie wsparcie (trzy lata minimum)? Obecnie mam realme 8 pro ale już bym go zmienił. Jestem zadowolony po ponad 3 latach użytkowania i myślałem nad realme ale ma on zaokrąglone rogi ekranu i nie wiem jak ze szkłem i wytrzymałością tego. Który polecacie? Ewentualnie jakiś iinny do 2k oczywiście im mniej tym lepiej :>

https://allegro.pl/oferta/smartfon-oppo-reno12-pro-5g-12-512-gb-srebrny-15840861334

Czy

https://allegro.pl/oferta/smartfon-realme-12-pro-5g-8-256-gb-navigator-beige-bezowy-nfc-15523669738
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema szukam etui wodoodpornego do iPhone 13, czy ktoś z was mirki ma jakis godny polecenia? Chciałem na wakacjach porobić fotki w wodzie w zakresie tak do 5 m. Budżet najlepiej do stówki chyba że w tym zakresie nic nie znajdę XD
#etui #telefony #iphone
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wiem czy nie mam problemu z złączem lub kablem USB C w lapku.
Chce zgrać foty na nowy telefon, razem jakieś 40GB i jakiś czas temu przypadkiem na stacji kupiłem kabel usb C dwustronny na stacji benzynowej myśląc że kupuje zwykły do ładowania. Nie zwróciłem go właśnie licząc, że przyda się do transferu danych.
Paczka idzie już ponad pół godziny i nie doszło do połowy... a pokazuje że jeszcze 4 godziny
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kupiłem kabel usb C dwustronny na stacji benzynowej


@ruda_stuleja: Jakby ci to powiedzieć...

Paczka idzie już ponad pół godziny i nie doszło do połowy... a pokazuje że jeszcze 4 godziny XD.


Bo to kabel USB 2.0 najpewniej.
  • Odpowiedz
Chce zgrać foty na nowy telefon, razem jakieś 40GB (...)

Paczka idzie już ponad pół godziny i nie doszło do połowy... a pokazuje że jeszcze 4 godziny XD.


@ruda_stuleja: 40GB / 4.5h daje 148MB/minutę, 2.46MB/s - może nie szybko ale typowa prędkość zgrywania małych plików po USB2.0 - zresztą pamięć w telefonie też nie jest ultraszybka przeważnie, zwłaszcza jak chodzi o transfer dużej liczby małych plików, i jeszcze ich konwersje
  • Odpowiedz
Tele-mirki, powiedzmy, że chciałbym się przenieść z iOS na Androida. Który telefon z Androidem jest najbardziej zbliżony jakościowo do iPhonów? chodzi mi m.in. o :
- jakość obudowy - nie jakiś tandety i lekki plastik, a dobrze wyważona obudowa z metalu /szkła
- szybkość działania - nie chodzi tylko o parametry na papierze, a przede wszystkim, żeby telefon działał super szybko, bez żadnych przycięć, żeby ekran odblokowywał się błyskawicznie, aplikacje włączały w okamgnieniu itd.
-
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@o__0: jest kilka rzeczy, które mnie denerwują w iphonach, w tym brak możliwości nagrywania rozmów telefonicznych, mało dyskretny voice recorder, krótki czas życia na baterii, ograniczona możliwość pobierania aplikacji z alternatywnych źródeł (( ͡~ ͜ʖ ͡°))
chciałbym sprawdzić, czy w androidach jest lepiej. Nigdy nie miałem telefonu z Androidem, więc nie wiem.
  • Odpowiedz
Mirasy z jakich ofert operatorów aktualnie korzystacie, które są teraz najkorzystniejsze? Obecnie jestem w sieci Otvarta (nadajniki plusa) i płace około 18 zl za no limit i 11 G internetu, ale jakość zasięgu pozostawia wiele do życzenia. Myślę nad przeniesieniem kilku numerów tylko nie wiem bardzo gdzie. Na necie mi za bardzo nie zależy. Dużo jest teraz tych nowych podsieci, ktoś poleci coś?

#siecikomorkowe #telefony #play
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mam aktualnie oneplus 5t 8gb i chce kupic cos co ma juz 5g z 12gb i mozliwie najfajniejszy aparat do fot/video. budzet 1,5-2k (im mniej tym lepiej).
w sumie fajne NP, ale poczekal bym juz wtedy do NP3
#smartfon #telefony #cokupic
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#telefony #xiaomi
Osoby mirkowe... mam pytanie. Zastanawiam się nad kupnem średniopółkowca (do max 1800 zł). Zależy mi na kilku rzeczach - nfc, szybkie ładowanie (indukcyjne mogłoby być, ale nie musi), w miarę ok zdjęcia czy krótkie filmy oraz IP68 (nie chcę z nim nurkować, ale lubię kajaki i nie chcę trząść się za każdym razem czy mi nie zaleje plecaka itp.). Jako że od lat używam telefonów Xiaomi,
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WujStefan: komovil.com i znajdz oba telefony. Tam masz napisane kiedy zostaly wydane, oba sa z wrzesnia 2023.

Z tego co pamietam 13t mialo globalna premiere we wrzesniu, natomiast redmi note 13 w Polsce pojawily sie w styczniu.

No i 13t dostaniesz 4 updaty androida az do 17. Rn13p+ tylko do 16.
  • Odpowiedz