Aktywne Wpisy
Whiskeyjack29 +129
Napisałem sobie posta że zarabiam 13 500 netto, czyli 22 000 brutto a pracodawca daje 26 500 + benefity pozapłacowe powiedzmy łącznie 27 000 i ciężko z zakupem mieszkania w Warszawie (w której pomimo mojej niechęci do tego miasta dla bezpieczeństwa zostać muszę, bo zdalna to 5% obecnego rynku). Ile się wylało boomerstwa że wcale nie jestem w top 10% zarobków, że co ze mnie za IT skoro dostaje takie grosze, że

lubie-sernik +75
Minęły kolejne dni mojego pobytu w Azji, więc pora na kolejny wpis (ʘ‿ʘ)
W czwartek umówiłem się z @Arcane89 i jego byłą dziewczyną Jaruwan na p--o przy Khao San Road. To miejsce pełne knajp, dyskotek i wszelkiego rodzaju lokali. W jednej z knajp wypiliśmy po kilka piw, a przy okazji zamówili mi Pad Thaia (zdjęcie w komentarzu), który okazał się najlepszym posiłkiem, jaki do tej pory jadłem w Tajlandii.
W czwartek umówiłem się z @Arcane89 i jego byłą dziewczyną Jaruwan na p--o przy Khao San Road. To miejsce pełne knajp, dyskotek i wszelkiego rodzaju lokali. W jednej z knajp wypiliśmy po kilka piw, a przy okazji zamówili mi Pad Thaia (zdjęcie w komentarzu), który okazał się najlepszym posiłkiem, jaki do tej pory jadłem w Tajlandii.
źródło: 1
Pobierz





#mecz #reprezentacja #takaprawda
źródło: temp_file7362738419337820956
Pobierzoglądaleś chociaż mecz z Hiszpanią i Szwedami na Euro gdzie lewy ratował nam dupę i utrzymywał nas w grze strzelając bramki? wczoraj w kilku sytuacjach wlasnie zabrakło Lewego bo wiedzialby co zrobić z piłką
@majzter dokładnie
bardzo kibicuję Urbanskiemu i Zalewskiemu, moze bedzie z nich pociecha w nowych czasach bez Bobka
źródło: temp_file5477284407765328777
Pobierztu nie chodzi o to że Lewy szkodzi czy przeszkadza, ale gdy grają z nim to pokładają w nim 100% nadziei i nie próbują nic zdziałać sami, a on sam meczu nie wygra.
https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2024-06-16/hajto-wymownie-o-lewandowskim-i-kadrze-jak-masz-druzyne-ktora-nie-potrafi-grac-w/