Wpis z mikrobloga

Używasz Tindera-wspierasz żyda chochsztaplera!!!!

Sam fakt że kobieta jest na tinderze oznacza że ma coś nie tak z banią,
Nie ważne czy brzydka czy ładna,
Ładna lub przeciętna nawet kobieta jest zagadywana kilkanaście -kilkadziesiat razy na tydzień.
Nie robiąc nic.
Jeśli się uśmiechnie lub wykaże zainteresowanie to miała by setki podejśc, zagadań tygodniowo od facetów.
Więc po co ma używać tindera???

No właśnie bo nawet jej się uśmiechnąć nie chce na żywo do faceta.
Ty myślisz że taki odpad ci zrobi fajnego lodzika z zaskoczenia?
Że się będzie starała? Xdddd
Ty chcesz mieć doczynienia z taką ochydna osoba? Często chorą psychicznie.zaburzona, do tego z chorobami wenerycznymi często,

Szanujta się chłopy.

Ja milfy zagadywałem sam na żywo nie na aplikacjach randkowych i każda jedna była super.
To jest taka przepaść jakościowa na korzyść kobiet poznanych na żywo które Tindera nie używają że aż ciężko to sobie wyobrazić.
Zaangażowane, mile, ciepłe, życzliwe, starające się zaspokoić chłopa we wszystkich aspektach, moja obecn a m--f to mi nieba by przychyliła.

#przemyslenia #tinder #badoo #zalesie #oswiadczenie #takaprawda #korposwiat #korporacje #zwiazki #ruchajzwykopem #wychodzimyzprzegrywu #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #s--s #randkujzwykopem #randki #rzymianie #zydzi #neoliberalizm #liberalizm #lewackalogika #lewactwo #kacapyzbarakow #kacapskiegowno #uk

#zwiazki

#przemyslenia
adamsowaanon - Używasz Tindera-wspierasz żyda chochsztaplera!!!!

Sam fakt że kobieta...

źródło: flickr-user---tech-crunch

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adamsowaanon święte słowa! To jest wręcz odrażające, że ładna dziewczyna z bogatym życiem towarzyskim szuka faceta na tinderze. Przecież takie dziewczyny mają ogrom możliwości poznania potencjalnego partnera w normalnym życiu i nie muszą uciekać się do aplikacji dla samotnych osób. Straszna patologia. I natychmiastowy red flag dla każdego szanującego się faceta.
  • Odpowiedz
  • 2
@AndrzejBabinicz: aż mi się przypomniało jak się rok lub dwa lata temu ten typ na live na FB zabił passatem o drzewo, co miał psa ze sobą.

Chłop 5-6/10
A babe miał otyła świnkę 2-3/10 co go 4 razy zdradziła, a ten już nie wytrzymał i się zabił w końcu.
Zrobiłem śledztwo i były screeny że nawet w sklepie gdzie pracowała miała kilku typów co wpadali na ruchanie,
Więc baba albo była ultra dobra w te klocki a miała
  • Odpowiedz
@adamsowaanon no dobra, ale tak przyszłościowo co daje Ci taki związek z milfem? Dzieci ci nie urodzi, za 10 lat, będzie babcia, ty też się zestarzejesz w związku który koniec końców nie wypali bo jej atrakcyjność minie, tak samo jak czas którego nie odzyskasz już, poglądowo też zaczniecie się coraz bardziej różnić. Jeśli to jest otwarty związek w którym jasno stawiacie że spotykacie się dla profitów albo jesteś grubo przed 30stka
  • Odpowiedz
  • 1
@miauczar: jakościowy czas z kobietą z mnóstwem zalet, i tanim kosztem,
A dzieci nie urodzi, no cóż lepsze to niż ryzykowanie z równolatkami lub młodszymi które są popsute przez Instagrama,FB, Tindera, i olbrzymią hipergamie,
Takiego milfa i tak po 5-10 latach zmieniasz na młodsza,

A odpadają ci: alimenty, rozwód, utrata majątku, chore jazdy, ciche dni, teściowa, pracowanie na dzieci które możesz stracić po rozwodzie,
  • Odpowiedz
@adamsowaanon nie wiem ile masz lat, ale zakładając że masz dzisiaj 30 za 10 lat będziesz miał 40 i w tym wieku jak nie będziesz zadbany, przystojny i dobrze ogarniający życie to będziesz mógł co najwyżej liczyc na związek z przechodzoną równolatką po przejściach, a teraz będąc w wieku 30 lat Masz jeszcze szansę znaleźć kobietę którą stworzysz wartościowy i trwały związek i ona sama będzie nie zepsuta doświadczeniami. Życie to
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: 5/6? przecież to był jakiś sebiks pijący pewnie browary pod bramą. Ona też nie była piękna ale nie przesadzajmy, że on był jakiś powyżej średniej

ogolnie to masz zrytą banie.
  • Odpowiedz