wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 17
- 1
@ntdsc: Ma w sobie sporo pitbulla i amstaffa. Mi się podoba, bo ludzie sami mi z drogi schodzą jak z nią idę. xD Chociaż czasem to ja muszę robić fikołki, bo ona w głowie ma tylko głasku-głask i niuch-niuch po butach, każdego chce spotkać, ale nieznajomi tego nie wiedzą, a nie chcę nikogo straszyć.
Nawet z dużo mniejszymi psami jest ostrożna. Mocna w gębie zza płotu (typowe :p), ale takiego
Nawet z dużo mniejszymi psami jest ostrożna. Mocna w gębie zza płotu (typowe :p), ale takiego
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Solipsyzm na pełnej. Dla tej osoby liczy się tylko ona sama i jej psiecko. Pozostali ludzie to NPC które mogą sobie umierać.
@Zoriuszka: a ty wrzuć jak ci pimpuś obesra cały dom xD
@JajkaNieMajaBialek: jakby mój pies bał się fajerwerk to bym poszedł do schroniska wymienić go na takiego co nie jest p---ą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ja nigdy nawet nie zamierzam mieć psa, musiałbym wtedy zacząć gardzić samym sobą
- 3
Ch&j z tymi psami, naprawdę.
I piszę to jako właściciel psa, który panicznie boi się wybuchów. Jak ma się odrobinę oleju w bani, to da się to łatwo ograć:
- kilka dni przed i po sylwestrze spacery tylko na smyczy, nawet w szczerym polu go nie puszczam,
- w wieczór sylwestrowy miejscówka pod stołem, lekka dawka psychotropka, JBL skierowany na psiula i od 22:30 do 1:00 pełne zagłuszenie przy Niki Minaż albo innym gównie.
Robienie
I piszę to jako właściciel psa, który panicznie boi się wybuchów. Jak ma się odrobinę oleju w bani, to da się to łatwo ograć:
- kilka dni przed i po sylwestrze spacery tylko na smyczy, nawet w szczerym polu go nie puszczam,
- w wieczór sylwestrowy miejscówka pod stołem, lekka dawka psychotropka, JBL skierowany na psiula i od 22:30 do 1:00 pełne zagłuszenie przy Niki Minaż albo innym gównie.
Robienie
- 0
@walzky: p0lusy wyrzucają śmieci pralki i inne AGD do swoich lasów, jak możesz od nich oczekiwać empatii do jakiegokolwiek zwierzęcia
- 3
Czas na krotkie podsumowanie 2024 roku:
1. Rzucilem slaba prace i po paru miesiacach znalazlem duzo, duzo lepsza
2. Kupilem auto, bo stare niestety nie nadaje sie do SCT w moim miescie
3. Regularne chodzenie na silke zaczelo przynosic rezultaty, aczkolwiek nadal ponizej oczekiwan
4. Bylem na wyjazdach "wakacyjnych" cztery razy w tym roku i mysle, ze to moj rekord nie do powtorzenia (brak czasu i kasy w 2025)
5. Przestalem brac leki SSRI i od 4
1. Rzucilem slaba prace i po paru miesiacach znalazlem duzo, duzo lepsza
2. Kupilem auto, bo stare niestety nie nadaje sie do SCT w moim miescie
3. Regularne chodzenie na silke zaczelo przynosic rezultaty, aczkolwiek nadal ponizej oczekiwan
4. Bylem na wyjazdach "wakacyjnych" cztery razy w tym roku i mysle, ze to moj rekord nie do powtorzenia (brak czasu i kasy w 2025)
5. Przestalem brac leki SSRI i od 4
@Boroova it?
Nie mogę z tego xD Idealne do trollowania #psiarze na grupach FB ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://streamable.com/c8k2ld
Wooooh... Explosive! xD
#psy #psiarze #sylwester #heheszki #fajerwerki
https://streamable.com/c8k2ld
Wooooh... Explosive! xD
#psy #psiarze #sylwester #heheszki #fajerwerki

@BenizBurger stęka jakby srał po długim trzymaniu.
Jakie strzelanie planujesz w sylwestra?
- Będę strzelał fajerwerkami 22.0% (13)
- Będę strzelał grając w grę 23.7% (14)
- Będę strzelać z kutangi 28.8% (17)
- Będę strzelać z szampana 8.5% (5)
- Będę strzelać do biednych zwierząt z procy 8.5% (5)
- Będę strzelać z Akacza do kacapów na wojnie 8.5% (5)
@wachlarz149: kopiec powstania
@emerytowanywykopek: mosty, kopiec powstania, górka szczęśliwicka (można wejść na górę wzdłuż płotu), gnojna górka, górka w parku moczydło, górka na kępie zawadowskiej
w taką pogodę i tak wuja będzie widać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
w taką pogodę i tak wuja będzie widać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: ukrainiec_petardy
PobierzZnacie jakieś radio do posłuchania w sylwestrową noc? z jakimiś hitami z ubiegłych lat typu classic rock żeby leciało w tle
#radio #muzyka #sylwesterzwykopem #sylwester2025 #sylwester
#radio #muzyka #sylwesterzwykopem #sylwester2025 #sylwester
- 0
Jakie PL miasto wybrac na sylwester? tak aby dało dojechac sie pociagiem
Poprosze o polecajke
2 osoby
#sylwester #podrywajzwykopem #podroze #pytanie #pytaniedoeksperta
Poprosze o polecajke
2 osoby
#sylwester #podrywajzwykopem #podroze #pytanie #pytaniedoeksperta
konto usunięte via Wykop
- 1
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
@artem17: Zawiercie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Mam 2 zaproszenia na #sylwester
Pierwsze do koleżanki, planuje pić w domu a potem iść do klubu. Problem w tym, że ja klubów nie lubię, a ona jest mocno imprezowa i będzie siedzieć w tym klubie do 7 rano albo i dłużej. A to dla mnie tortura. Mogłabym wyjść wcześniej ale nie mam czym wrócić, chyba, że wezmę taksówkę ale to sporo kasy, bo daleko. Jak jej odmówię to się
Pierwsze do koleżanki, planuje pić w domu a potem iść do klubu. Problem w tym, że ja klubów nie lubię, a ona jest mocno imprezowa i będzie siedzieć w tym klubie do 7 rano albo i dłużej. A to dla mnie tortura. Mogłabym wyjść wcześniej ale nie mam czym wrócić, chyba, że wezmę taksówkę ale to sporo kasy, bo daleko. Jak jej odmówię to się
#sylwester w jakiej sieci sklepów kupię petardy hukowe? W Lidlu i biedrze nie ma, nie do strzelania w sylwestra....
- 1
Czy ktoś jeszcze gra w metina albo lola w sylwestra 20+ przynajmniej albo 25+
#metin2 #metin #sylwester #leagueoflegends #discord
#metin2 #metin #sylwester #leagueoflegends #discord
Po co wam te fajerwerki? Nie możecie w spokoju się bawić jak cywilizowani ludzie? To kolejny sylwester kiedy nie mogę zostawić swojego psiaka samego na noc, bo będą strzały. Przez Was nie mogę się bawić w spokoju, tylko muszę siedzieć z psiakiem w domu. Dziękuję dla Was!
#sylwester #fajerwerki #nowyrok
#sylwester #fajerwerki #nowyrok
@Essapierds2007: po co wam te psy? Nie możecie jak normalnie ludzie bawić się ze znajomymi lub rodziną, tylko z zasranym kundlem?
@Essapierds2007: Jak to po co te fajerwerki?. Tłumaczę i objaśniam. Po pierwsze lubie raz w roku sobie postrzelać. Po drugie zemsta. Za to że posiadacze psów zawłaszczają przestrzeń publiczną swoimi pupilami bez poszanowania innych osób. Psy bez smyczy, kagańca - a na przykład moja córka boi się psów bo jeden taki śmierdziel bez smyczy zaatakował ją w parku jak miała 3 lata. Strach wejść na trawnik bo wszystko zasrane, a
- 63
konto usunięte via Wykop
- 4
@Pendulum1337: świstu świstu, gwizdu gwizdu, 500 zł poszło w p---u
@Pendulum1337 mało śmieszne, mocno przykre


































#pies #sylwesterzwykopem #sylwester
źródło: temp_file8873060940585641884
Pobierz