Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
wpisy
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte
- 7

Basiura89
via Wykop- 4
@StaryDziad12: ale schylić się po to co wysrali psem to już za ciężko

Basiura89
via Wykop- 3
@Kryspin013: mieszkam w centrum miasta 100k+ i wszystko dookoła zasrane
#psy #psiarze #sylwester #fajerwerki
Ja to mam fajnie pieski mają w czterech literach petardy przez to iż codziennie albo w jednym albo w drugim kamieniołomie do których mam 500-1000 m idzie ekwiwalent materiału wybuchowego który od 23-57 do 00-05 wywali cała gmina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja to mam fajnie pieski mają w czterech literach petardy przez to iż codziennie albo w jednym albo w drugim kamieniołomie do których mam 500-1000 m idzie ekwiwalent materiału wybuchowego który od 23-57 do 00-05 wywali cała gmina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co się najbardziej wydarzy w 2025?
- Inwazja kosmitów 27.3% (15)
- Epidemia lotnej wścieklizny (w stylu zombie) 3.6% (2)
- Wojna NATO vs Rosja 32.7% (18)
- Rozszerzenie terytorium USA 7.3% (4)
- Upadek wielkiego meteorytu 3.6% (2)
- Wojna domowa w jednym z państw UE 25.5% (14)
konto usunięte via Android
- 6
@H_e_j_o mnie ciągle bawi
konto usunięte via Wykop
- 11
@Galeria-Widgeta: to jest to słynne poczucie humoru młodych stające w pozycji do żenującego humoru boomerskich kabaretów?
- 7
źródło: obraz_2024-12-31_122350011
Pobierz- 23
W 2025 roku życzę Mirabelkom i Mirkom, aby każdy dzień przynosił Wam radość, ciekawe przygody i mnóstwo okazji do dzielenia się pozytywną energią. Niech to będzie rok pełen spełnionych marzeń i miłych niespodzianek! ( ͡º ͜ʖ͡º)
#sylwesterzwykopem #sylwester #nowyrok
#sylwesterzwykopem #sylwester #nowyrok
źródło: leonardo-di-caprio-cheers
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 1
@Qba_89: o matko i tu też będzie zalew życzeń bo Ziemia zatoczyła kolejne kółko wokół Słońca, no dejta spokój i idźta na fejsbuczka (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Zyciowyloozer: i feel you bro, miałem też mieć taki plan, ale na ostatnią chwile udało się złapać minidomówkę u starego znajomego, chociaż do ostatniej chwili zastanawiam się nad stadionem :')
- 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
konto usunięte via Wykop
- 0
@Edyward: na początku myślałem, że polskich literek tylko zabrakło, ale Ł się na dole pojawiło, więc nie rozumiem przekazu (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
- 0
@JackDaniels: no tak zapomniałem tagu #czystawoda
Co ludzie robią z tymi fajerwerkami że im ręce urywa, z tego co kojarzę to tam jest lont i to dość długi. Część jest po prostu wadliwa czy co?
#sylwester #sylwesterzwykopem #kiciochpyta
#sylwester #sylwesterzwykopem #kiciochpyta
@Piotr_Rupik: wadliwi to sa operatorzy
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 8
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@zagniewany_mlodociany: ok huop
źródło: temp_file3791872548126609372
Pobierz- 13
Patrzcie jak piesek jest szczęśliwy że pańcio o nim nie zapomniał i jak co roku ma dla niego niespodziankę w postaci paru wybuchowych korsarzy.
#psy #psiarze #sylwester #fajerwerki
#psy #psiarze #sylwester #fajerwerki
źródło: temp_file6921104316354876605
Pobierz@rybazryzem85: korwin powinien założyć szkołe szkolenia psów na sylwestra zarobił by krocie a by wizerunek poprawił
@rybazryzem85 a tu inny Janusz płacze.
źródło: temp_file3749529986343564712
Pobierz- 834
Wracasz sobie zmęczony po całym dniu z polibudy,
uwaliłeś kolosa z technik obliczeniowych,
oblałeś się kawą przy ładnej dziewczynie i zgubiłeś długopis.
Wleczesz się tym chodnikiem,
dookoła szara polska zima bez grama śniegu,
na obiad znowu odmrażane mielone i już tylko marzysz, żeby walnąć się na dupę przed telewizorem i obejrzeć Kiepskich…
uwaliłeś kolosa z technik obliczeniowych,
oblałeś się kawą przy ładnej dziewczynie i zgubiłeś długopis.
Wleczesz się tym chodnikiem,
dookoła szara polska zima bez grama śniegu,
na obiad znowu odmrażane mielone i już tylko marzysz, żeby walnąć się na dupę przed telewizorem i obejrzeć Kiepskich…
źródło: comment_1640970228Ihj58FA9al9kSUAF8STQPQ
Pobierz- 1
@MrBudget: nigdy nie puszczam, ale az sie prosi zeby kupic jakies korsarze :>
Nade mną jest mieszkanie na wynajem krótkoterminowy. Przyjechały jakieś kuhwy, wczoraj od 1 do 2 w nocy karaoke, skakanie, krzyki. Dzisiaj to samo już od 9 rano. Czuję się, jakby mi ktoś walił gumowym młotkiem po suficie.
Nie wiem czy to zrobić, ale mam ochotę zaczekać aż wyjdą, a następnie zakleić im zamek kropelką
#polska #sylwester #zalesie #mieszkanie
Nie wiem czy to zrobić, ale mam ochotę zaczekać aż wyjdą, a następnie zakleić im zamek kropelką
#polska #sylwester #zalesie #mieszkanie
@SlepyBazant zamek kropelka to tylko jak wyjdą. Jak masz dostęp do skrzynki elektrycznej warto im wywalić różnicowke i można też wodę zakręcić. Jednym podludziom tam zrobiłem i miałem bekę na dłuższą chwilę( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 6
#sylwesterzwykopem #muzyka #sylwester
Jeszcze 6 godzin i do pracy (ʘ‿ʘ)
Zabijcie mnie proszę (╯°□°)╯︵ ┻━┻
Jeszcze 6 godzin i do pracy (ʘ‿ʘ)
Zabijcie mnie proszę (╯°□°)╯︵ ┻━┻
































