#psy #psiarze #sylwester #fajerwerki
Ja to mam fajnie pieski mają w czterech literach petardy przez to iż codziennie albo w jednym albo w drugim kamieniołomie do których mam 500-1000 m idzie ekwiwalent materiału wybuchowego który od 23-57 do 00-05 wywali cała gmina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co się najbardziej wydarzy w 2025?

  • Inwazja kosmitów 27.3% (15)
  • Epidemia lotnej wścieklizny (w stylu zombie) 3.6% (2)
  • Wojna NATO vs Rosja 32.7% (18)
  • Rozszerzenie terytorium USA 7.3% (4)
  • Upadek wielkiego meteorytu 3.6% (2)
  • Wojna domowa w jednym z państw UE 25.5% (14)

Oddanych głosów: 55

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wracasz sobie zmęczony po całym dniu z polibudy,
uwaliłeś kolosa z technik obliczeniowych,
oblałeś się kawą przy ładnej dziewczynie i zgubiłeś długopis.
Wleczesz się tym chodnikiem,
dookoła szara polska zima bez grama śniegu,
na obiad znowu odmrażane mielone i już tylko marzysz, żeby walnąć się na dupę przed telewizorem i obejrzeć Kiepskich…
12lat25cm - Wracasz sobie zmęczony po całym dniu z polibudy,
uwaliłeś kolosa z techni...

źródło: comment_1640970228Ihj58FA9al9kSUAF8STQPQ

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 45
@12lat25cm: Przecież to nie on. Bohater mema to Bartek Nowak zwany "Ukwiałem" i to wiedza powszechna w necie. Nie jakiś Rafał Rusiłowicz.
  • Odpowiedz
Nade mną jest mieszkanie na wynajem krótkoterminowy. Przyjechały jakieś kuhwy, wczoraj od 1 do 2 w nocy karaoke, skakanie, krzyki. Dzisiaj to samo już od 9 rano. Czuję się, jakby mi ktoś walił gumowym młotkiem po suficie.

Nie wiem czy to zrobić, ale mam ochotę zaczekać aż wyjdą, a następnie zakleić im zamek kropelką

#polska #sylwester #zalesie #mieszkanie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SlepyBazant zamek kropelka to tylko jak wyjdą. Jak masz dostęp do skrzynki elektrycznej warto im wywalić różnicowke i można też wodę zakręcić. Jednym podludziom tam zrobiłem i miałem bekę na dłuższą chwilę( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz