Wszystko
Najnowsze
Archiwum

NatarczyweConfetti
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte
- 2
@NatarczyweConfetti: U mnie wszystko zorganizowane miesiąc do przodu

NatarczyweConfetti
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Jeszcze miesiąc do pożegnania z wielkim hukiem najgorszego roku ever (。◕‿‿◕。)
#sylwester #sylwesterzwykopem
#sylwester #sylwesterzwykopem
- 1
@bekaztvpis: e no nie przesadzaj, bywaly gorsze lata w historii :)
- 0
Jak oceniacie pomysl aby poleciec na sylwka do #rzym ? Jak z sytuacja we wloszech teraz i jak prognozuja?
#wlochy #podroze #podrozujzwykopem #sylwester
#wlochy #podroze #podrozujzwykopem #sylwester
@quarox: Ale skąd ktokolwiek ma to wiedzieć? To już twoje ryzyko czy stać Cię na stratę kasy za lot/nocleg.
Ps. Co do obecnej sytuacji to sprawdź na stronie ministerstwa, tam zawsze są aktualne restrykcje w danym kraju. Wystarczy trochę chcieć i się rozeznać, taki trochę typowy wpis jak na rakowych grupkach o podróży z FB gdzie 90% wpisów tak wygląda ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ps. Co do obecnej sytuacji to sprawdź na stronie ministerstwa, tam zawsze są aktualne restrykcje w danym kraju. Wystarczy trochę chcieć i się rozeznać, taki trochę typowy wpis jak na rakowych grupkach o podróży z FB gdzie 90% wpisów tak wygląda ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 0
Hotele się ogłaszają z sylwestrami normalnie, na ferie pewnie też będzie normalny najazd, spoko że wszyscy na raz xd #sylwester #koronawirus
@hyatt: do nowego roku będzie milion ozdrowieńców. Jakby był jakis sposób egzekwowania i nadzoru to mozna by im dać prawo do sylwestra/ferii itp.
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: To ja bym się chętnie zaraziła by do świąt popracować zdalnie, a potem móc normalnie pożyć.
Gdyby nie to, że już mam status ozdrowieńca, mimo że nigdy na nic nie chorowałam. xD
Gdyby nie to, że już mam status ozdrowieńca, mimo że nigdy na nic nie chorowałam. xD
1
Co z sylwestrem? Adam Niedzielski: "Nie mogę być taki nieludzki"

- My i tak dokonaliśmy znaczącego kroku naprzód, jeśli chodzi o przewidywalność postępowania, bo ogłaszamy nasze działania z czterotygodniową perspektywą - powiedział w programie "Newsroom" Adam Niedzielski.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Siemka, jak to jest teraz z tym covidem? Chcialbym wybrac sie do domku w bieszczady w 4-5 osob czy normalnie mozna wynajac taki domek na 3 dni w sylwestra czy sa jakies zakazy?
#sylwester
#sylwester
1
Imprezy sylwestrowe odwołane? Branża pogodziła się ze stratami

Rząd odwoła Sylwestra "za pięć dwunasta"? Premier apeluje o powstrzymanie się od hucznych imprez, branża eventowa liczy straty.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- 4
A może bal maseczkowy na sylwestra? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #koronawirus #humorobrazkowy #sylwester2020 #sylwester
#heheszki #koronawirus #humorobrazkowy #sylwester2020 #sylwester
źródło: comment_1605309274RA8CbY4cLjwqywkpzAsdA8.jpg
PobierzMożna rezerwować jakieś domki na sylwestra czy to już jest niezgodne z obecnymi obostrzeniami/ lub na sylwestra będą takie obostrzenia, że nie będą można wyjechać za znajomymi na domki?
#koronawirus #sylwester #hotel #noclegi
#koronawirus #sylwester #hotel #noclegi
@Vafik: Sylwestra w tym roku nie będzie. Będzie Jarosław.
Rezerwowac mozna bo nowe zasady sa do 29 listopada. A co bedzie sie dzialo na sylwestra to kto wie...
Siema wykopki, gdzie polecacie poleciec na sylwestra? Nie byłem nigdzie na wakacjach wiec chciałbym sobie na kilkandni poleciec. Myślałem o cieplejszych rejonach. Hiszpania raczej odpada bo do maja są duże restrykcje u nich. Chciałem najlepiej do jakiegoś miasta żeby przy okazji pozwiedzać zabytki ewentualnie gdzieś nad wodę. Nie wiem może Malta? Macie jakieś doświadczenia? #podroze #podrywajzwykopem #wakacje #koronawirus #sylwester
@Jomahajomaso: myślę, ze do świąt to pół Europy będzie zamknięte :D poza tym te testy są tak zajebiste, ze Ci wykryje że masz w sobie jakieś resztki wirusa i trafisz na kwarantannę
- 0
@Jomahajomaso: hotele na booking były chyba chronione w razie odwołania z powodu covid
- 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 13
- 12
W tym roku #sylwester na Stadionie Narodowym. #heheszki #humorobrazkowy #czarnyhumor #covid19 #koronawirus
źródło: comment_16031087074AUqxniqSTslS0cdipSJym.jpg
PobierzAle fajny sylwester by byl cnie z takimi zakazami imprezek zgrupowan itp kazdy by sam w domciu wixe krecil ze starymi fajna sprawa czekam na to
#sylwester #koronawirus
#sylwester #koronawirus
- 16
Ehh i tak jak co roku będzie #sylwesterzwykopem (。◕‿‿◕。)
#dziendobry #koronawirus #sylwester #heheszki #humorobrazkowy
#dziendobry #koronawirus #sylwester #heheszki #humorobrazkowy
źródło: comment_1602663082kf7mH9ZappmsNkIhVg7xue.jpg
Pobierz- 0
- 0
@Konkol: 200 złoty to nie tak źle
Siemka, macie sprawdzone domy do wynajęcia na sylwestra gdzieś na 20 osób?
#sylwester #lubelskie #noclegi #wynajem #lubelszczyzna #sylwester2020
#sylwester #lubelskie #noclegi #wynajem #lubelszczyzna #sylwester2020





















