@quarox: Ale skąd ktokolwiek ma to wiedzieć? To już twoje ryzyko czy stać Cię na stratę kasy za lot/nocleg.
Ps. Co do obecnej sytuacji to sprawdź na stronie ministerstwa, tam zawsze są aktualne restrykcje w danym kraju. Wystarczy trochę chcieć i się rozeznać, taki trochę typowy wpis jak na rakowych grupkach o podróży z FB gdzie 90% wpisów tak wygląda ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Siemka, jak to jest teraz z tym covidem? Chcialbym wybrac sie do domku w bieszczady w 4-5 osob czy normalnie mozna wynajac taki domek na 3 dni w sylwestra czy sa jakies zakazy?
#sylwester
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pogop: W sumie to niezły pomysł, zachowujesz "M" ze sloganu DDM, robisz imprezę tematyczną pod nazwą "Pandemia", w tych strojach izolujesz się nawet lepiej niż lekarze/sanitariusze w swoich i przy okazji odwalasz karnawał ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 1
Można rezerwować jakieś domki na sylwestra czy to już jest niezgodne z obecnymi obostrzeniami/ lub na sylwestra będą takie obostrzenia, że nie będą można wyjechać za znajomymi na domki?

#koronawirus #sylwester #hotel #noclegi
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema wykopki, gdzie polecacie poleciec na sylwestra? Nie byłem nigdzie na wakacjach wiec chciałbym sobie na kilkandni poleciec. Myślałem o cieplejszych rejonach. Hiszpania raczej odpada bo do maja są duże restrykcje u nich. Chciałem najlepiej do jakiegoś miasta żeby przy okazji pozwiedzać zabytki ewentualnie gdzieś nad wodę. Nie wiem może Malta? Macie jakieś doświadczenia? #podroze #podrywajzwykopem #wakacje #koronawirus #sylwester
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mieli, trochę późno ale polećcie w jakiej okolicy warto szukać domku do wynajęcia tak na 8-9 osób na sylwestra w górach( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gory #sylwester
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach