Jaki sylwester, taki cały rok #koronawirus #sylwester
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 14
I tak odpalę fajerwerki, nie podaruje pieskom ujadającym cały rok ( ͡º ͜ʖ͡º)
#koronawirus #sylwester #nowyrok #kwarantanna #covid19 #smiesznypiesek
#koronawirus #sylwester #nowyrok #kwarantanna #covid19 #smiesznypiesek
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Czy ja dobrze rozumiem że zakaz w sylwestra dotyczy tylko przemeizczania i limitu osób na imprezach? Mam tu na myśli że jeżeli wpadnę do kogoś na imprezę gdzie będzie mało osób przed 19:00 i wyjdę od nich po 6:00 to żadnego obostrzenia nie złamie? XD
#koronawirus #polska #pis #covid19 #coronavirus #sylwester #pytanie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta
#koronawirus #polska #pis #covid19 #coronavirus #sylwester #pytanie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta
- 3
@s-k-fantasyfactory: Tak to wygląda.
- 0
#koronawirus #sylwester to co? Fajerwerki odpalamy o 6.01 rano? XD
@Ariel_C: przez komin
- 1533
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 405
@Sok_Mandarynkowy: współczuje organizatorom domówek, którzy liczyli na pozbycje się gości koło 4, a będą musieli ogarniać nocleg dla nich
- 824
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@chamik: pójdzie pójdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko straż pożarna będzie mieć co robić jak ludzie będą z balkonu odpalać
@Singularity00: No jak ktoś gieroj to będzie z ręki taką wyrzutnie odpalał, trzymając pod kątem na balkonie xD
Trzeba będzie trochę główkować w tym roku żeby psy p--------ć.
Ale to się z balkonu będzie strzelać, trzeba jakoś ogarnąć.
#sylwester #koronawirus
Ale to się z balkonu będzie strzelać, trzeba jakoś ogarnąć.
#sylwester #koronawirus
źródło: comment_160821816065xmmDAzf06WB8eG9ThY6Q.jpg
Pobierz- 0
@klossser: to prawda, jamniki najczęściej zagryzają dzieci, a przy petardach takie strachajła
@klossser: Z tym zagryzaniem dzieci to akurat prawda, pies atakuje dziecko, ale samozwańczy "obrońcy praw zwierząt" i tak wezmą go w obronę: "ale to pogryziony go sprowokował", "to właściciel odpowiada za wychowanie psa", "przecież to nie jest agresywne zwierzę xD" itd.
Tegoroczny sylwester odbędzie się pod hasłem "****". Imprezy odbędą się w placówkach kultu religijnego, start o 18:59, koniec o 6:01 z przerwą na sylwestrową "pasterkę" o północy. Zapraszamy chętnych, liczba miejsc nieograniczona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#koronawirus #sylwester #sylwesterzwykopem
#koronawirus #sylwester #sylwesterzwykopem
Kto też ma w------e w tą narodową kwarantanne i idzie normalnie na sylwka tylko, że przed 19? Plusujesz, idziesz
#sylwester #narodowa #kwarantanna
#sylwester #narodowa #kwarantanna
Mam to w dupie i robię domówkę. Sąsiedzi jakoś przeżyją, najwyżej Sopocką patologię przekupię malboroskami goldami ;) xD
#sylwester
#sylwester
Szukam pracy na sylwestra ale widzę ze przez obecna sytuacje coś takiego nie istnieje:) macie jakieś pomysły czy gdzieś można dorobić w ten dzień? #bydgoszcz #praca #pracadodatkowa #pytanie #sylwester
17
Krystian Ochman nie chciał wystąpić na Sylwestrze TVP? Jest oświadczenie stacji

Zwycięzca 11. edycji "The Voice of Poland" podobno wolał spędzić Sylwestra w domu. TVP twierdzi, że nikt nie chciał, by Krystian Ochman u nich wystąpił.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
3
Sylwester TVP jednak odbędzie się w plenerze

"Sylwester Marzeń z Dwójką" nie odbędzie się w studio nagraniowym, jak do tej pory informowano, lecz na deskach amfiteatru w Ostródzie.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
























#sylwester