Wyobraźcie sobie że robicie imprezę na Sylwestra na kilka osób, przekraczacie dopuszczalną liczbę osób w mieszkaniu. Wpada policja i musi zakończyć imprezę bo łamiecie zakazy. Ale jeśli ją zakończy to ludzie wyjdą z domu co jest złamaniem zakazów wychodzenia. W tym momencie policja się zawiesza, utykacie w prawnym limbo.
#sylwester #kwarantanna
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Dobra jedno podstawowe pytanie, to ja w tym roku miałem być organizatorem sylwestra i policja może wbić mi na chatę i sprawdzić ile osób mam w środku?

#koronawirus #sylwester #policja
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nemesisevil: Zabawne, ale manipulacja. W klatkach hoduje się wyłącznie kury znoszące jajka i o takie kury się dba, żeby znosiły te jajka jak najdłużej. Brojlery na mięsą chodzą luzem po kurniku (w dużym tłoku, ale luzem).
  • Odpowiedz