W tym ciężkim czasie ciężko jest spędzić sylwestra po za domem z wiadomych powodów :)
Nie wiem, jak aktualnie wygląda rynek noclegowy i czy się kręci jakoś po cichu, ale czy ktoś ma jakieś informację, dojścia do osób, które oferują możliwość najmu domków całorocznych nad zachodnim wybrzeżem w okolicy Międzyzdrojów termin sylwestrowy 3-4 dni na 6-8 osób - dorosłe? #morze #miedzyzdroje #sylwester #wakacje #
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy jest jakieś oficjalne stanowisko "rządu" w sprawie #sylwester, czy może jednak 31.12 o 15:00 dowiemy się, że jedyną osobą spoza mieszkania może być Kevin sam w domu?

Było może coś mówione, że będą ograniczenia jak podczas świąt do 5 osób spoza gospody (xDD), czy można robić małą posiadówę (< 10 osób) bez ryzyka wizyty zbłąkanych niebieskich wędrowców? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kiciochpyta
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kolarzino: chopie na jakim świecie ty żyjesz, ludzie normalnie robią imprezy w mieszkaniach i nikt sie nie p----------a, każdy ma w dupie ten pseudo limit

Nawet jak jakiś życzliwy somsiad zadzwoni na bagiety to wystarczy że ich nie wpuścisz i tyle. Z nakazem nie przyjdą tak szybko
  • Odpowiedz
Czy odczuwacie presję związaną z tym, że nie będziecie mięli planów na sylwestra ? Byłem w życiu na wielu sylwkach i na setkach imprez, ale przez ten jeden dzień w roku stres od listopada, czy będą jakieś plany, czy ktoś Cie zaprosi, czy może ekipa się tak porozbija na różne imprezy do różnych często niewspólnych znajomych, że nie będziesz miał zwyczajnie gdzie iść ?

I te myśli, czy jeśli nie masz gdzie

Jak macie ?

  • Mam to gdzieś, mogę siedzieć w domu, zwykły dzień 57.1% (32)
  • Stresuje się tym, że nie dostanę żadnego zapro 10.7% (6)
  • Nie myślę o tym, dostane to dostane, nie to nie 32.1% (18)

Oddanych głosów: 56

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Myślicie, że jest w ogóle jakaś szansa na normalnego sylwestra? Czy raczej tylko domówki?

Kumpel wciąż się łudzi i mówi o sali na 20-30 osób, że jest dogadany i czekamy na decyzję, ale to po prostu jest nierealne. Gość nie zdaje sobie sprawy, bo dopiero wrócił z emigracji na urlop i nie mieszka od roku w Polsce. Nie bierze pod uwagę alternatyw bo przecież jeszcze nic nie iwadomo i trzeba być optymistą
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Kurła, sylwester się zbliża wielkimi krokami, a ja nie mam planów czyli w sumie jak zawsze

Jedyna różnica między tym sylwestrem, a poprzednimi jest taka, że teraz mam hajs przy dupie ale i tak nie wiem co robić ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wyszedłbym gdzieś ale nie wiem gdzie, znajomych brak, a
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robicie w tym roku normalną imprezkę sylwestrową ze znajomymi? Niby ten limit 5 osób, ale raczej nie ma możliwości kontrolowania tego, a myśle o zorganizowaniu coś na max 10 osób, aby pożegnać ten okropny rok.
#sylwester #koronawirus
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach