Czy jest jakieś oficjalne stanowisko "rządu" w sprawie #sylwester, czy może jednak 31.12 o 15:00 dowiemy się, że jedyną osobą spoza mieszkania może być Kevin sam w domu?
Było może coś mówione, że będą ograniczenia jak podczas świąt do 5 osób spoza gospody (xDD), czy można robić małą posiadówę (< 10 osób) bez ryzyka wizyty zbłąkanych niebieskich wędrowców? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kiciochpyta
Było może coś mówione, że będą ograniczenia jak podczas świąt do 5 osób spoza gospody (xDD), czy można robić małą posiadówę (< 10 osób) bez ryzyka wizyty zbłąkanych niebieskich wędrowców? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kiciochpyta






















Nie wiem, jak aktualnie wygląda rynek noclegowy i czy się kręci jakoś po cichu, ale czy ktoś ma jakieś informację, dojścia do osób, które oferują możliwość najmu domków całorocznych nad zachodnim wybrzeżem w okolicy Międzyzdrojów termin sylwestrowy 3-4 dni na 6-8 osób - dorosłe? #morze #miedzyzdroje #sylwester #wakacje #