• 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Myśleliście już o zaopatrzeniu na #sylwester ? Coś trzeba pić i czymś też popijać :)

U mnie możecie zamówić soki w butelkach lub dużych workach 3L z kranikiem do nalewania idealne na zabawę sylwestrową! W sprzedaży mam również praktyczne nalewaki do soków.

Soki z dostawą do domu w #lodz w tym tygodniu jeszcze przed Sylwestrem lub wysyłka kurierem paczki max 8x3L. ZAPRASZAMY!

Smaki
walerr - Myśleliście już o zaopatrzeniu na #sylwester ? Coś trzeba pić i czymś też po...

źródło: comment_1609157096X4nlm5ckWv7QUhOk5vTmRA.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@walerr: na przegrywów? To fajnie określasz tym którym "pomagałeś" za pieniądze innych.
Ludzie to potrafią być bezczelni. Jak miałem odpuścić, tak ten smród się bardziej pociągnie.
  • Odpowiedz
  • 3
@elektron_ odcinek i wpis będzie pojutrze, jutro wrzucę tu też może listę składników :) będą cztery rodzaje alko i kilka drinków w różnym stylu bez użycia szejkera :)
  • Odpowiedz
Mialem zaklepany wyjazd na sywestra. Wlasciciel jeszcze tydzien temu mowil ze ma sposob na ominiecie przepisow i zeby sie nie martwic. Jednak dzis pisze mi ze potrzebuje zaswiadczenia. Jak najlatwiej ogarnac takie zaswiadczenie?
#koronawirus #hotele #sylwester
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szyna352: Te są słabe :) Znalazłem coś. Bo wolę mniej wystrzałów ale większy kaliber 40-50 mm. Po co mi długi gówniany pokaz. Lepiej wyrąbać 300 zł w 30 sekund ale fajnego pokazu niż długiego i słabego. A akurat będę miał możliwość postrzelać z dachu budynku więc widok będzie fajny i w fajnej okolicy, a nie strzelałem chyba 15 lat. Czas raz jeden sobie pozwolić na to!
  • Odpowiedz
#sylwester #koronawirus #swieta Dobre z ludzi robią debili teraz każdy niewie można czy nie mozna tak czy inaczej. hahaha ludzie mieli plany wykupili domki czy cos przed swietamy odrezerwowali. No a teraz co xd???
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@a-lexis: Przecież 98 to jego rok urodzenia, od 4 lat dopiero może legalnie browara wypić, a będzie lebek pisał co można, a czego nie, stara jeszcze mielone mu tlucze na obiad, a w internecie będzie ludzi od debili wyzywal.
  • Odpowiedz