A pamiętacie to uczucie, gdy święta się już skończyły, ale wiedzieliście, że przed wami jeszcze prawie tydzień wolnego przed powrotem do szkoły?
#swieta #sylwester
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema, proszę o poradę w kwesti przekroczenia granicy.
Na 29 grudnia planuje przejazd pociągiem z północy UK do Londynu, później Paryż tunelem (gdyż Belgia jest zamknięta dla Brytyjczyków). Kolejno chcę się udąc z Paryża do Berlina i z Berlina do niemieckiego Goerlitz. Całą podróż zamierzam odbyć pociągami ekspresowymi, w momencie kiedy zostanę zatrzymany do jakiejś kontroli podaję powód, że wracam do Polski i jestem tu tylko tranzytem. Pytanie brzmi, czy muszę odbywać
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki,
Skoro zgromadzenia w domach do 5 osób są legalne, a wynajmuję pokój w studenckim 5osobowym mieszkaniu (każdy z nas ma osobną umowę z właścicielem na swój pokój), to czy możemy zaprosić do siebie na sylwestra 25 osób bez późniejszych problemów z bagietami? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #sylwester #sylwesterzwykopem #koronawirus #policja
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1.Jakiś czas temu: jakaś tam gowno-zmiana w prawie antyaborcyjnym -> setki tysięcy ludzi wychodzą na ulice, bunty protesty itp.
2.Sylwester: wprowadzają śmieszny zakaz wychodzenia z domu -> chlip, chlip, trudno posiedzimy.

To drugie zdecydowanie jest sytuacja w której powinny wystąpić konsekwencje tego pierwszego, elo

#sylwester #koronawirus
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach