Wpis z mikrobloga

#wspinaczka #trekking #hiking #swieta
za co lubicie wspinaczki, zdobywanie szczytów? jakaś wolność, widoki? myślę że zapach też musi być super, drzewka i te sprawy. Robię prezent dla takiego jednego którego to kręci i myślałam co do tego kupić. Teraz wszyscy już chyba mają butelki termiczne, więc chyba dam sobie spokój, plecak to w sumie nawet nie wiem jaki sobie kupić, a co dopiero innymi i ja to ja, więc coś bym wyhaftowała, ale nie wiem, widoczki jakieś? szczyt i drzewka? xD w głowie tańczą papieże i taki basic tatuaż, nie no, takiego nie zrobię XD pic rel
voliereen - #wspinaczka #trekking #hiking #swieta 
za co lubicie wspinaczki, zdobywa...

źródło: comment_1670360697qsAvhIGxBbSgsQxVgPbWGJ.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@voliereen: > za co lubicie wspinaczki, zdobywanie szczytów?

To jest w ogóle dobre pytanie, bo ja mam tak że jak jestem w domu to chce mi się w góry, a jak jestem w górach (szczególnie zimą) to #!$%@? na siebie, na góry i w ogóle na to że tam jestem. #!$%@? jakieś.

Ale możesz kupić Buffa (chustę taką) i na niej coś wyhaftować. Buff zawsze spoko i zawsze się przyda,
  • Odpowiedz
@janek_kos: znaczy komin guma? :D Fajne fajne, ale juz widzę jak mam ochotę się zastrzelić przy haftowaniu na tak elastycznym materiale ( ͡° ʖ̯ ͡°) kiedyś zrobiłam dla imgurka haft na chusteczce do okularów, mikrofibra też jest okrutnym materiałem do haftowania
  • Odpowiedz
@voliereen: Nie do końca, tzn są modele które się faktycznie ciągną, ale Buff (ale i inne firmy) ma w ofercie sporo tego i masz np. polarowe kominy - albo inne cieplejsze, ale to normalna bawełna, nie ciągnie się bardziej niż podkoszulek. Skocz się kiedyś do jakiegoś outdoorowego sklepu i pomacaj.
  • Odpowiedz
@voliereen: jeśli się wspina, to friendy (kości mechaniczne) zawsze spoko na prezent xD ale muszisz wiedzieć jakie ma, żeby nie kupować bez sensu.
Ale ogólnie raczej bez sensu kupować typowo sprzęt, bo każdy ma swoje zapatrywania i przyzwyczajenia - chyba że wyraźnie powie co i jaki model.
Co do chodzenia po górach - jakaś odzież / bielizna z merino może? Ja bym się ucieszył ze skarpet albo gaci z merino
  • Odpowiedz
jeśli się wspina, to friendy (kości mechaniczne) zawsze spoko


@Crock92: a jak tylko sportowo działa? a jak jest wyznawcą camalotów a dostanie dragona? :D
  • Odpowiedz