Wszystko
Najnowsze
Archiwum
3
Space Station Simulator dla Windows 95 (retro-gameplay)

W tym odcinku instaluję i przyglądam się działaniu symulatora stacji kosmicznej. Jest to moja pierwsza przygoda z tym pakietem, więc może być wiele błędów, ale chciałem nagrać właśnie pierwsze wrażenie.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0

- 1
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#meble #antyki #starocie #aukcje #antykwariat
Cześć. Mam do sprzedania 2 antyczne meble, w stylu secesyjnym, intarsjowane -sekretarzyk i komoda (komplet). Sekretarzyk sprawdziłem bardzo dokładnie i nie ma na nim żadnych oznakowań wytwórcy. Nie wiem z jakiego okresu mogą być. Jeden przypadkowy rzeczoznawca z antykwariatu wycenił oba przedmioty łącznie na 7 tys. Nie podał żadnych szczegółów.
Chciałbym zweryfikować tę wycenę
#meble #antyki #starocie #aukcje #antykwariat
Cześć. Mam do sprzedania 2 antyczne meble, w stylu secesyjnym, intarsjowane -sekretarzyk i komoda (komplet). Sekretarzyk sprawdziłem bardzo dokładnie i nie ma na nim żadnych oznakowań wytwórcy. Nie wiem z jakiego okresu mogą być. Jeden przypadkowy rzeczoznawca z antykwariatu wycenił oba przedmioty łącznie na 7 tys. Nie podał żadnych szczegółów.
Chciałbym zweryfikować tę wycenę
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 10
Zdecydowanie złocony napis "Trinke langedaraus" czyli "Pij z niego długo/Pij długo" pasuje do tej porcelanowej filiżanki wykonanej w Śląskiej Fabryce Porcelany Krister (dzisiejszy Wałbrzych) w latach 1845-1870, czyli ma na pewno ponad 154 lata :) Zakupiony w Czechach za zaledwie 5 złotych. Oprócz lekkich starć na napisach jest praktycznie nowy! #chwalesie #hobby #starocie #historia #antyki #sztuka
źródło: 0724
Pobierz- 1
@powsinogaszszlaja: dzięki ( ͡º ͜ʖ͡º) drugi mój Śląsk w życiu, pierwszy co prawda nieco młodszy Königszelt (Jaworzyna) bo z lat 1880-1886 ale i tak są to piękne różowe patyczki. Szkoda że nie kompletna
źródło: IMG_20240702_204610
Pobierz- 0
Hej
Znalazłem w stodole takie dwa koła nośne od czołgu z 2 wojny światowej. Już udało mi się znaleźć z jakiego czołgu one pochodziły.
Chciałbym to sprzedać. Gdzie szukać kupca i jaką kwotę można za to uzyskać?
#antyki #starocie #iiwojnaswiatowa #ww2 #militaria
Znalazłem w stodole takie dwa koła nośne od czołgu z 2 wojny światowej. Już udało mi się znaleźć z jakiego czołgu one pochodziły.
Chciałbym to sprzedać. Gdzie szukać kupca i jaką kwotę można za to uzyskać?
#antyki #starocie #iiwojnaswiatowa #ww2 #militaria
źródło: temp_file1967160394112923656
Pobierz@Cinek93 napisz do tank huntera na yt
- 1
@Ten_od_Hanki ok
- 0
Korzysta ktoś z Onebid i ma jakieś przemyślenia co do podbijania cen? Nie bawię się w licytacje tylko składam sobie wcześniej limit i dziwnym trafem już któryś raz ktoś (internet) podbija mi cenę do prawie mojego maxa i przestaje, a ja wygrywam z górnym swoim limitem. I tak miałem kiedyś i tak mam dzisiaj.
Korzystam tylko z polskich aukcji jak coś
#onebid #antyki #starocie #numizmatyka
Korzystam tylko z polskich aukcji jak coś
#onebid #antyki #starocie #numizmatyka
- 1
@Cadfael: Spoko, Ja jeszcze nie kupiłem na obebidzie niczego za grosze, najczęściej normalna spodziewana cena ale też często w maxie swojego limitu. Dlatego trochę mnie to niepokoi.
@Vadzior: Korzystam, obserwacje mam podobne, ale raczej nie mam podejrzeń. Powiedziałbym, że numizmatyka i udział w aukcjach są na tyle popularne że większość przedmiotów pójdzie za tyle ile są warte albo nawet drożej (bo dużo "inwestorów" pcha się do zabawy).
Czy może się dziać coś takiego jak opisujesz- tak może, zarówno na poziomie firmy, jak nieuczciwego pracownika, który za wynagrodzeniem zdradzi komitentowi limity żeby mógł sobie podbijać cenę. Nie widzę
Czy może się dziać coś takiego jak opisujesz- tak może, zarówno na poziomie firmy, jak nieuczciwego pracownika, który za wynagrodzeniem zdradzi komitentowi limity żeby mógł sobie podbijać cenę. Nie widzę
źródło: obraz
Pobierz
źródło: temp_file5183219718840090288
Pobierz- 0
Patrzcie jakiego pięknego gnojka wyrwałem dzisiaj na targu staroci za 40 zł (ʘ‿ʘ)
#samochody #modelarstwo #motoryzacja #starocie
#samochody #modelarstwo #motoryzacja #starocie
źródło: temp_file7442977344300171867
Pobierz- 2
@biszkoptowy_pies_obronny Obczaiłem, że marki Road Though. Nie zamierzam go sprzedawać, bo jest śliczny, ale chyba zrobiłem dobry interes (。◕‿‿◕。)
źródło: temp_file2319385251612022837
Pobierz- 1
Ile może być warta stara krajzega? Taka ze 3m długości, kilka wałków takich szerokich, brak tego głównego na piłę, dość spory silnik, wszystko stoi na podwórku wiele lat.
Zastanawiam się czy szukać kupca czy na złom oddać...
#niewiemjaktootagowac #starocie #sprzedam #narzedzia #stolarstwo
Zastanawiam się czy szukać kupca czy na złom oddać...
#niewiemjaktootagowac #starocie #sprzedam #narzedzia #stolarstwo
@wiesiu2: raczej cena złomu, w takim silniku jest sporo miedzi ale wrzuć to w ogłoszenie, ludzie szukają takich rzeczy
Z ramy możesz sobie zrobić porządny stół warsztatowy z imadłem( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z ramy możesz sobie zrobić porządny stół warsztatowy z imadłem( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wiesiu2 bez nawet jednego zdjęcia to jakbyś napisał "ile może być warte moje auto? Ma 4 koła, proszę o rozsądne propozycje" xD
Co sie stało z tym krajem?
Juz nawet nie można w mordę za darmo dostać.
Słyszę głośne głosy, k-------e, kilku typów przed oknem.
Moja mówi nie idź.
Więc ide,
Wróciłem z grilla to jestem niezwyciężony.
Juz nawet nie można w mordę za darmo dostać.
Słyszę głośne głosy, k-------e, kilku typów przed oknem.
Moja mówi nie idź.
Więc ide,
Wróciłem z grilla to jestem niezwyciężony.
- 8
- 3
@LillXte Dosłownie na mojej wsi na kolonii xD
Robione z 2 godziny temu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale klimacik ma i co najlepsze, to nie jest opuszczony dom, przyjeżdza do niego taka starsza pani z Białegostoku na lato :)
Robione z 2 godziny temu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale klimacik ma i co najlepsze, to nie jest opuszczony dom, przyjeżdza do niego taka starsza pani z Białegostoku na lato :)
źródło: image_picker_43A33DD2-F850-40A4-A249-8ADD8B0E645F-62796-00000A712826BAB0
Pobierz@TrexTeR U mnie na Lubelszczyźnie tez są takie wsie na których tak właśnie domy wyglądają i są zamieszkane. Ostatnio trochę zaczęło ubywać i rzadszy widok ale jednak
Reanimacja starej lampki kolejowej eln7. Była na aku żelowe 6v. W dalszym etapie montaż więcej pakietów ogniw i modułu ładowania, dla wygody wtyk usb type c.
Tymczasowo, bo jeszcze nie mam zgrzewarki, pakiety polutowane ze sobą.
#elektryka #diy #kolej #lampa #eln7 #majsterkowanie #lutowanie #elektronika #starocie
Tymczasowo, bo jeszcze nie mam zgrzewarki, pakiety polutowane ze sobą.
#elektryka #diy #kolej #lampa #eln7 #majsterkowanie #lutowanie #elektronika #starocie
źródło: temp_file3118867983263829415
Pobierz@makgyvergaleriapl: mam taki parę, zalega mi to, nada się to do czegoś, warte to coś? :D
- 1
@beamer Byłbym zainteresowany
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@LudzieToDebile: fdupie
@Qlakatmandu: Butch strzeż się lombardów.
W tym roku minie 25 lat od premiery Matrixa.
25 lat lat...ja p------e...
#po30 #starocie #film #poraumierac #smierc
25 lat lat...ja p------e...
#po30 #starocie #film #poraumierac #smierc
źródło: temp_file6416279629963921330
Pobierz@grzegorz-kuczkowski:
Heh jeden z ostatnich filmów obejrzanych przeze mnie z VHS. Myślałem, że ten zielony odcień to coś nie tak z taśmą xD
Heh jeden z ostatnich filmów obejrzanych przeze mnie z VHS. Myślałem, że ten zielony odcień to coś nie tak z taśmą xD
@grzegorz-kuczkowski od dziś do premiery Matrix jest dalej niż od premiery Matrix do wybuchu stanu wojennego 乁(⫑ᴥ⫒)ㄏ
@kiedys_bede_bogaty: bo taki filtr powietrza przez internet kupisz bez problemu pewnie i za 10 lat, to że mieli ostatni filtr w jego hurtowni to nie znaczy że się skończyły xD
@kiedys_bede_bogaty: jak będzie już problem z częściami to sprzedasz w cenie złomu.
- 0
@Barakun91: ostatnio czyściłem piwnicę po dziadku i też sprzedałem m.in. Unitra RADMOR. Dla mnie miała ona zerową wartość i normalnie oddałbym ją na elektrośmieci. Ale okazało się, że na #olx ludzie płacą za takie sprzęty kilka stówek. No więc wystawiłem, cenę dalem niższą niż inni i miałem pierwszego dnia już kilka ofert zakupu. A sprzęt nie był w jakimś dobrym stanie, np. cześć pstryczków była złamana. Także pieniądz
źródło: Screenshot_2023-11-18-20-31-27-620_org.mozilla.firefox
PobierzA co się tak bardzo zmieniło od tego 2017
@mtosny: Przez krótki czas była moda/sentyment i polskie sprzęty szły w cenę. Teraz już ceny spadły.
Wystawiona cena na allegro nie jest odzwierciedleniem sprzedaży i sprzedawalności.
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#kociochpyta #numizmatyka #starocie #antyk #pytanie
Cześć,
Od zawsze fascynowały mnie stare monety - jako dziecko miałem całą kolekcję monet z PRLu która w ciągu lat gdzieś się zagubiła. Chciałbym zacząć przygodę z #numizmatyka. Najbardziej interesują mnie monety z krajów Europejskich przed wprowadzeniem Euro. Poprosiłem społeczność internetową o przesłanie mi takich monet na forach anglojęzycznych i spotkałem się
#kociochpyta #numizmatyka #starocie #antyk #pytanie
Cześć,
Od zawsze fascynowały mnie stare monety - jako dziecko miałem całą kolekcję monet z PRLu która w ciągu lat gdzieś się zagubiła. Chciałbym zacząć przygodę z #numizmatyka. Najbardziej interesują mnie monety z krajów Europejskich przed wprowadzeniem Euro. Poprosiłem społeczność internetową o przesłanie mi takich monet na forach anglojęzycznych i spotkałem się
- 0
✨️ Autor wpisu (OP): > Opłacaj ludziom paczkomat.
@Stealth: Można z zagranicy wysyłać przesyłki do paczkomatu?
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
@Stealth: Można z zagranicy wysyłać przesyłki do paczkomatu?
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
konto usunięte via Wykop
- 0
@mirko_anonim: Nie wiem. Ale chyba z zagranicy nie. Aczkolwiek dużo ludzi w Polsce posiada drobne z różnych stron świata.





























źródło: Screenshot_20240818-202412_Facebook
Pobierz