Mirki! Mam po babci trochę starych gazet. Chcę je sobie zatrzymać, ale poradźcie jak to najlepiej przechowywać. Szczelnie zamknięte czy raczej odwrotnie - musi mieć wentylację? Załączam fotkę - Gazeta Robotnicza, Wrocław 3 maja 1949.
#starocie #historia #kiciochpyta
#starocie #historia #kiciochpyta
















![whazzaaaaa - "That's enough":] #starocie #tv #usa #60s #bossanova #caterinavalente #d...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1672089117AAcvCnGQP8Ep3pMySB5H8i,w400.jpg)













#muzyka #polskamuzyka #rock #polskirock #80s #kult #kazikstaszewski #starocie