Hej, znalazłam podczas uprzątania mieszkania cioci, takie coś. Podpowie ktoś do czego kiedyś służyło? Jakiś projektor, przegrywarka taśm? Nigdy wcześniej się z takim czymś nie spotkałam.
W komentarzu zdjęcie drugiego przyrządu, który znalazłam, wygląda na coś podobnego.

#vintage #prl #cotojest #lata90 moze #lata80 #starocie
h.....k - Hej, znalazłam podczas uprzątania mieszkania cioci, takie coś. Podpowie kto...

źródło: comment_1664994817kogClM0eF1Ierj3IFGNQ4C.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@6502: w niedzielę jest najwięcej wystawców. Ale ogólnie to wygląda jakby ktoś wystawiał na sprzedaż graty wyciągnięte z mieszkania po chorobliwym zbieraczu.
  • Odpowiedz
@Igrekpl łooooaaw ()
Ależ nostalglem mocno.
Pamiętam jak na każdą wycieczkę szkolną trzeba było się zaopatrzyć w karty, żeby móc dzwonić do domu.

W pewnym momencie mówiło się, że będą je przerabiać na hotspoty, ale faktycznie żadnej budki od dawna nie widziałem.
  • Odpowiedz
@Guines: jarmark gryfitow w Słupsku przez wakacje, ale chyba ostatni był w te niedzielę. Wiem, że jeszcze w bramie i obok fontanny mają starocie jakieś i antyki na sprzedaż
  • Odpowiedz
Siemacie Ludzie, znalazlem ostatnio w ekoporcie sliczny egzemplarz encyklopedii po łacinie, niestety nie mam pojecia ani gdzie ani kiedy to wydane. Myslicie, ze w antykwariacie moge jakies info na jej temat uzyskac? Pare fotek w komentarzach. Raczej nie bede chcial sprzedawac, niezaleznie od ceny, podoba mi sie i ladnie pachnie :))
#ksiazki #starozytnosc #antyki #antykwariat #starocie
extraordinary_seaman - Siemacie Ludzie, znalazlem ostatnio w ekoporcie sliczny egzemp...

źródło: comment_1658087498TLUFgbwaRI3GJLWpN9f1qW.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@moll: @cutecatboy: nieźle, podziwiam i dziekuje bardzo, taki fajny czasem jest ten portal, ze szokowi nie ma końca :))) Ja z niemieckiego tylko Goethego liznalem nieco: Stalingrad, Stalingrad, Deutschland Katastrofenstaadt ;) Dziekuje jeszcze raz i ostatnie pranko w tym miesiącu wstawiam. Udanej resztki weekendu, kochani!! :)
  • Odpowiedz