Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Android
- 13
@LowcaAndroidow: paskudna bitwa straciłem tam wielu dobrych żołnierzy
- 15
@WaveCreator: o jasna cholera pamiętam to xD
Znowu jakiś idiota staranował ciężarówkę. Nie dość, że nie dostanę tego oleju, to jeszcze dosięgnęła mnie negatywna karma pod postacią "no score", bo tuż przed wypadkiem ta ciężarówka we mnie wjechała i zabrała mi pół życia.
#nostalgia #gimbynieznajo #staregry
#nostalgia #gimbynieznajo #staregry
źródło: comment_FkhjDh4vlcUldzGrM3pEC688hlyI1xkg.jpg
Pobierz@nickszalinski: ten uczuć, gdy nafarmisz mnożnik na purpurach i jebniesz helikopter za pół miliona. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
@nickszalinski: Wydawało mi się. Że heli było 50k a max mnożnik to 10x był.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 16
Graliście na pierwszej PlayStation w tzw. "japońskie erpegi" (jRPG), czyli fajnale, suikodeny i vagranty? Ja je swojego czasu uwielbiałem, poświęciłem setki godzin na ekspienie w losowych walkach. Oto mój prywatny top ten. Osobiście nie mam czasu na emulatory... ale będę się cieszył, jeśli kogoś najdą wspomnienia i odświeży sobie któryś z tytułów. Roczniki linkują do gameplayów na YT.
10. Wild arms
(Sony, 1996)
Udane połączenie klimatów fantastycznych, westernowych i anime. Metalowe Demony, który
10. Wild arms
(Sony, 1996)
Udane połączenie klimatów fantastycznych, westernowych i anime. Metalowe Demony, który
@eagleworm W moim sercu tylko Vagrant Story.
@eagleworm: Bardzo fajny wpis. Z dekadę temu miałem etap fascynacji jrpg, ale zdecydowaną większość ograłem tylko na emulatorze SNESa. Jestem przeogromnym fanem trylogii Final Fantasy IV - VI i jak dla mnie szóstka to najlepszy jrpg, jaki kiedykolwiek powstał. Czwórka miała bardzo specyficzny klimat, czuć było taki ośmiobitowy oldskul, który próbował przebić się z nową jakością. Piątka z kolei miała świetny system rozwoju postaci i również fajną, ale już luźniejszą
konto usunięte via Android
- 86
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 9
@nietopies PainKiller
- 12
@MiltonSquire: Satysfakcja z trafienia kołkiem z dużej odległości - bezcenna. Albo przybicie do ściany gdzieś wysoko. (。◕‿‿◕。)
- 7
- 11
Polecam NHL 94 na SNESa, emulowane online w przeglądarce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
http://www.ssega.com/play/nhl-hockey-94/1181
Najlepsza gra hokejowa ever!
sterowanie strzałki +ASD
#retrogaming #nhl #staregry #emulacja #hokej
http://www.ssega.com/play/nhl-hockey-94/1181
Najlepsza gra hokejowa ever!
sterowanie strzałki +ASD
#retrogaming #nhl #staregry #emulacja #hokej
źródło: comment_LQJsYTeJay5wBN5MWC14SHtEJLaXlbKA.jpg
Pobierz- 0
@PatrykTheStar: no wlasnie, dlatego podpisałem że to emulacja ze SNESa, tymczasem jest z Sega Genesis
- 174
Dziś mija 20 lat od premiery pierwszej części Carmagedona.
#nostalgia #feels #90s #gry #staregry #carmageddon #pcmasterrace
#nostalgia #feels #90s #gry #staregry #carmageddon #pcmasterrace
źródło: comment_e7fm0MeI8BvCTLYnYG3E5d7n0AFOOLpj.jpg
Pobierz@kormikez: Polecam wersje na androida. Nadal piekielnie grywalny tytul.
- 15
@kormikez: Bardzo dobra gra, dwójka też. Ciekawostka jest taka, że soundtrack stanowią specjalnie przygotowane, przerobione na instrumentalne utwory zespołu Fear Factory z płyty Demanufacture. No i jeszcze wkleję obrazek z Quarantine, bo Carmageddon nie był pierwszą gą gdzie można było rozjeżdżać ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_zACP2rP7IdwjJeYS7dsP0b8Q5oFgdSEY.jpg
Pobierz- 1
#sony #psp #playstation #retrogaming #staregry #pytaniedoeksperta
Rozważam kupno używanej PSP. Który model polecacie?
- Nie zależy mi na połączeniu z internetem
- Chcę wgrywać ściągnięte gry i dodatkowo fizyczne gry odpalać (te z PSXa też).
Rozważam kupno używanej PSP. Który model polecacie?
- Nie zależy mi na połączeniu z internetem
- Chcę wgrywać ściągnięte gry i dodatkowo fizyczne gry odpalać (te z PSXa też).
@Goofas: tylko seria 3000, ewentualnie GO.
Różnica między generacjami żadna, a waga + wyświetlacz robią swoje
Różnica między generacjami żadna, a waga + wyświetlacz robią swoje
Pierwsze psp tzn fat, chyba ze gabaryty przeszkadzaja to 2000

- 13

- 9
Tiberian Sun.. gra z mojego (i pewnie nie tylko) dzieciństwa. C&C Tiberian Sun jest grą strategiczną stworzoną jeszcze w złotych latach Westwood. A jak się ta gra utrzymuje po dziś dzień? Tego się możecie dowiedzieć w jednym z moich materiałów. Zapraszam do oglądania :)
#staregry #strategie #gry #grykomputerowe
#staregry #strategie #gry #grykomputerowe

@tereokij: do dzisiaj z kolegami zagrywamy się w Red Alerta 2 ( można wiele ustawień na multi zrobić co by cwaniactwo przychamować ), ogólnie teraz przerzucili się na Gniew Keyna i Tiberium wars i nie moge z nimi zagrać bo mamy to samo ip z jednym z typów w sieci. W stare części c&c ludzie naprawdę grają, gorzej z tymi nowszymi.
masz suba Senny( ͡° ͜ʖ ͡°
masz suba Senny( ͡° ͜ʖ ͡°
@tereokij: artyleria byla fajna, taka na wzór czołgów ze starcrafta. Ta gra miała jedną wadę. Szybko sie konczyly piniondze i żłoża, a dalej mało, co było i trzeba było życ w biedzie.
konto usunięte via Android
- 1
Pamięta ktoś ta gierkę?
Najbardziej mi się tam rzucili w oczy terroryści gadający czysta polszczyzną :-D Gdzie jest wsparcie!
Twórcy pewnie chcieli by przeciwnicy gadali jakimiś swoimi językami ale misje były w sumie na całym świecie więc tych języków było by sporo. Wybrali więc kilka trudnych w tym polski :-D
#gry #staregry
Najbardziej mi się tam rzucili w oczy terroryści gadający czysta polszczyzną :-D Gdzie jest wsparcie!
Twórcy pewnie chcieli by przeciwnicy gadali jakimiś swoimi językami ale misje były w sumie na całym świecie więc tych języków było by sporo. Wybrali więc kilka trudnych w tym polski :-D
#gry #staregry
źródło: comment_T4bF9epztHZxW6S3hVhlDV7l0h17ChyQ.jpg
Pobierz@ojmirkumirku: tego akurat nie znam. Adventure Island 3 też fajnie wyglądała, podobna do tej nawet.
konto usunięte via iOS
- 15
konto usunięte via Android
- 2
@kiera1 Polecam i pozdrawiam, Piotr Fronczewski
Komentarz usunięty przez autora
@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf mogliby zrobić remaster albo na androida wydać
- 30
Komentarz usunięty przez autora
mirasy znacie moze taką starą grę co były:
-taka wyspa jakieś ludziki
-odblokowywało się postacie
-robiło się różne zadania
-możliwe, że w nocy przychodziły potwory
- były takie różne zwierzaczki
-taka wyspa jakieś ludziki
-odblokowywało się postacie
-robiło się różne zadania
-możliwe, że w nocy przychodziły potwory
- były takie różne zwierzaczki



























a) mam przecież tyle gier, w które jeszcze nie grałem!
b) może to tylko moje wspomnienia, że to było aż tak dobre?