Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Veuch @hasziszija Klimat tej gry pamiętam jako zniewalający, budowany w ogromnej mierze przez doskonałą muzykę. Od dłuższego czasu opędzam się od ochoty, żeby zagrać w to ponownie, bo kupiłem za 50gr w jakimś bundelku i chętnie bym wrócił, ale:
a) mam przecież tyle gier, w które jeszcze nie grałem!
b) może to tylko moje wspomnienia, że to było aż tak dobre?
  • Odpowiedz
Graliście na pierwszej PlayStation w tzw. "japońskie erpegi" (jRPG), czyli fajnale, suikodeny i vagranty? Ja je swojego czasu uwielbiałem, poświęciłem setki godzin na ekspienie w losowych walkach. Oto mój prywatny top ten. Osobiście nie mam czasu na emulatory... ale będę się cieszył, jeśli kogoś najdą wspomnienia i odświeży sobie któryś z tytułów. Roczniki linkują do gameplayów na YT.

10. Wild arms
(Sony, 1996)

Udane połączenie klimatów fantastycznych, westernowych i anime. Metalowe Demony, który
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eagleworm: Bardzo fajny wpis. Z dekadę temu miałem etap fascynacji jrpg, ale zdecydowaną większość ograłem tylko na emulatorze SNESa. Jestem przeogromnym fanem trylogii Final Fantasy IV - VI i jak dla mnie szóstka to najlepszy jrpg, jaki kiedykolwiek powstał. Czwórka miała bardzo specyficzny klimat, czuć było taki ośmiobitowy oldskul, który próbował przebić się z nową jakością. Piątka z kolei miała świetny system rozwoju postaci i również fajną, ale już luźniejszą
  • Odpowiedz
Tiberian Sun.. gra z mojego (i pewnie nie tylko) dzieciństwa. C&C Tiberian Sun jest grą strategiczną stworzoną jeszcze w złotych latach Westwood. A jak się ta gra utrzymuje po dziś dzień? Tego się możecie dowiedzieć w jednym z moich materiałów. Zapraszam do oglądania :)


#staregry #strategie #gry #grykomputerowe
tereokij - Tiberian Sun.. gra z mojego (i pewnie nie tylko) dzieciństwa. C&C Tiberian...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tereokij: do dzisiaj z kolegami zagrywamy się w Red Alerta 2 ( można wiele ustawień na multi zrobić co by cwaniactwo przychamować ), ogólnie teraz przerzucili się na Gniew Keyna i Tiberium wars i nie moge z nimi zagrać bo mamy to samo ip z jednym z typów w sieci. W stare części c&c ludzie naprawdę grają, gorzej z tymi nowszymi.

masz suba Senny( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
Pamięta ktoś ta gierkę?
Najbardziej mi się tam rzucili w oczy terroryści gadający czysta polszczyzną :-D Gdzie jest wsparcie!

Twórcy pewnie chcieli by przeciwnicy gadali jakimiś swoimi językami ale misje były w sumie na całym świecie więc tych języków było by sporo. Wybrali więc kilka trudnych w tym polski :-D

#gry #staregry
E.....e - Pamięta ktoś ta gierkę? 
Najbardziej mi się tam rzucili w oczy terroryści g...

źródło: comment_T4bF9epztHZxW6S3hVhlDV7l0h17ChyQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mirasy znacie moze taką starą grę co były:
-taka wyspa jakieś ludziki
-odblokowywało się postacie
-robiło się różne zadania
-możliwe, że w nocy przychodziły potwory
- były takie różne zwierzaczki
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach