Wpis z mikrobloga

@Kuno_Wittram: Robiłem kilka podejść do tej gry. Ktoś przesadził z poziomem trudności w kampanii i pomimo sensownej rozgrywki, szlag człowieka trafiał że ciągle musiał żonglować 'save/load'. Nawet jak naprodukowało się wojska, to bez odpowiedniej, szybko zmiennej taktyki i odrobiny szczęścia, wszystko szło w cholerę.

Od siebie polecam zaś 'Kroniki Czarnego Księżyca' ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Robiłem kilka podejść do tej gry. Ktoś przesadził z poziomem trudności w kampanii i pomimo sensownej rozgrywki, szlag człowieka trafiał że ciągle musiał żonglować 'save/load'. Nawet jak naprodukowało się wojska, to bez odpowiedniej, szybko zmiennej taktyki i odrobiny szczęścia, wszystko szło w cholerę.


@Aderar: Do oryginalnej kampanii nawet nie podchodziłem. Losowe mapy+mapy z internetu+zaawansowany edytor map dawały zabawy aż nadto.
@asenjo: Wszystkiego co nie ma zastosowania militarnego: farm, chłopów, pól, magazynów. Co więcej, budynki trzeba budować w określonym porządku: musisz stosować zasadę tzw. frontu, znaczy wszystkie budynki militarne stawiasz na przodzie. Przeciwnik zaś może atakować tylko twój front, za ekonomię może się zabrać tylko gdy front jest zniszczony i generalnie jest już gg.

Natomiast atakować przeciwnika można dopiero od określonej minuty. Kiedyś trwała gorączkowa dyskusja na forach, czy ma to być