@goorskypl: Ta wersja ukazała się tylko na Amidze, raczej nie bez powodu nie zrobili konwersji na inne platformy, a longplay na YouTube ukazał się bardzo późno.
  • Odpowiedz
@goorskypl: P.P. Hammer And His Pneumatic Weapon, kto ma klaustrofobię tego mogło przerazić uwięzienie w szczelinach + śmierć gdy blok pojawił się ponownie.
  • Odpowiedz
#gry #mechy #staregry

Pamiętam że kiedyś się zagrywałem w tą grę godzinami :)
Earthsiege 2 to wg mnie nadal jedna z lepszych gier z mechami jakie kiedykolwiek powstały :)

Mimo strasznej jak na obecne czasy grafiki, grywalność pozostała na bardzo wysokim poziomie :D
blogger - #gry #mechy #staregry

Pamiętam że kiedyś się zagrywałem w tą grę godzina...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@IchVersteheNicht: Fajny był też patent jak się celowało w nogi wrogiego mecha to się przewracał :)

masz na filmiku 19 misję z 45 - czyli mniej więcej połowę gry :) wbrew pozorom jak się ogląda to gra nie wygląda tak bardzo tragicznie :D widać pierwsze próby 3D ale nie jest źle - teraz nowe gry indie wyglądają gorzej od Earthsiega :D
blogger - @IchVersteheNicht: Fajny był też patent jak się celowało w nogi wrogiego me...
  • Odpowiedz
@blogger: w sumie przy odrobinie samozaparcia dałoby się grać. Jednak boję się, że obecnie mógłbym się rozczarować, dlatego wolę zachować ja w pamięci jako jedną z ulubionych gier z dzieciństwa :)

Tak przypomniało mi się, że grałem na joyu no i każdy z mechów miał osobny kokpit. Jeszcze mi coś w odmętach głowy opcja katapultowania świta
  • Odpowiedz
Salon gier w Poznaniu - Terminator Salvation, Fast & Furious, Star Wars | Retro Archiwizacja - odcinek 151

https://www.youtube.com/watch?v=GvLEHuIPLRI

Ostatnio będąc w Poznaniu, wraz z Jackiem, który mnie zaprosił do siebie, ograliśmy kilka automatów, jakie znajdują się w galerii handlowej obok dworca PKP Poznań Główny. Jest tam kilka interesujących pozycji - na przykład Terminator Salvation z 2009 roku, gdzie z karabinka strzelamy do Terminatorów, wyścigi Fast & Furious Super Cars - na podstawie serii
A.....o - Salon gier w Poznaniu - Terminator Salvation, Fast & Furious, Star Wars | R...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
#crpg #dungeonsiege #hackandslash #grypc #staregry Czyżby już #retrogaming ? Grał ktoś z Was w "Dungeon Siege"? Odpalam właśnie dodatek "Legends of Aranna", całkiem niedawno ponownie przeszedłem podstawkę. Bardzo fajna łupanina, jak na tamte czasy. Dzisiaj już pewnie dla młodych graczy nie ma nic do zaoferowania, ale ja odpalam czasem z sentymentu. Gra była bardzo prosta, znikoma możliwość ingerencji w rozwój
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć widziałem ze na teamspeak pod adresem Invicta-Gaming.com znajdziesz dużo graczy do tej gry. Fajna miła administracja, uporządkowane kanały, każdy może dostać kanal prywatny lub dla swojej drużyny, naprawdę polecam zajrzeć
  • Odpowiedz
Przypominam, że wciąż trwa wielka wyprzedaż gier na GOG, dlatego radzę korzystać póki można (a dla nas jest taniej niż na Steamie). Przykłady gier, które każdy powinien mieć:

1) Arcanum za 4,49 zł: https://www.gog.com/game/arcanum_of_steamworks_and_magick_obscura
W tej cenie powinno się brać od razu 4 sztuki, jeśli ktoś jeszcze nie grał to powinien kupić jak najprędzej, tym bardziej, że Drog Black Tooth pracuje nad poprawioną wersją swojego patcha (UAP -> UAP 2.0), który przyniesie m.in. możliwość
Bethesdasucks - Przypominam, że wciąż trwa wielka wyprzedaż gier na GOG, dlatego radz...

źródło: comment_ONN1wr0Wzt788mvb0ktR2urgys1VY3CZ.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach