Wpis z mikrobloga

Niedawno w kioskach, empikach i salonach prasowych pojawił się nowy, drugi już numer czasopisma RETRO - czyli specjalnego wydania CD-Action poświęconego w całości tematyce retro. Jako, że pierwszy numer prawie w ogóle nie przypadł mi do gustu i jego przegląd na kanale był surowy, to drugiego numeru nie planowałem kupować. Poprosiłem zatem redakcję CD-Action o możliwość udostępnienia jednego numeru do przeglądu prasy. Drugi numer wydaje się być lepszy niż pierwszy. Liczmy, że trzeci numer, jeśli się ukaże, będzie jeszcze lepszy. Oby to czasopismo ewoluowało w tym dobrym kierunku, a nie jak Pixel, który pozostawia wiele do życzenia.

https://www.youtube.com/watch?v=EWrGvkV_Ke0

#retroarchiwizacja #retrogaming #doom #quake #fps #fpp #staregry #retro #cdaction
A.....o - Niedawno w kioskach, empikach i salonach prasowych pojawił się nowy, drugi ...
  • 4
@Axelio Wg mnie nędza. Moje wrażenia jest takie, że Ci ludzie średnio lubią retro gry a większość tekstów średnio odnosi się do samych gier, a w ogromnym stopniu do wspomnień autorów, których dzieciństwo, sorry, średnio mnie interesuje.

Drugi numer jest tematyczny i dotyczy FPP. Liczę na numery dot. CRPG, point&click i strategii, ale nie mam już wielkich nadziei, że znajdę ciekawą treść. ( ͡° ʖ̯ ͡°)