@urwis69: Było oczywiście moralne oburzenie, ale również podkreślali, że gra jest po prostu słaba i technicznie prymitywna (w tym samym roku wyszedł cud pod nazwą Jagged Alliance 2) i tą swoją słabość maskuje tanią kontrowersją. A Machinie dostało się, za nominację do ichnich nagród "za śmiałość w łamaniu konwenansów". MacAbra (?) na to stwierdził, że generalnie o gustach się nie dyskutuje, ale o kompetencjach już jak najbardziej.
  • Odpowiedz
Gdy grałem pierwszy raz w Gothica, bardzo podobało mi się, że cały świat praktycznie od początku stał przede mną otworem. Pierwsze starcie ze ścierwojadem pokazało mi, co to był za otwór ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wtedy też Gothic zaczął podobać mi się jeszcze bardziej.

#heheszki #gothic #truestory #staregry #gimbynieznajo
K.....m - Gdy grałem pierwszy raz w Gothica, bardzo podobało mi się, że cały świat pr...

źródło: comment_KdIxR8lU3g90ZIFsd6FYdXomi3KvkfGp.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kuno_Wittram: Ja zaczynałem z bratem od G2 kiedy byliśmy gówniakami(oczywiście pirat zdobyty przypadkiem) i po odpaleniu odstawiliśmy grę na parę miesięcy, ponieważ przestraszyliśmy się polnych bestii(w jaskini pod wieżą Xardasa).

Polecam
  • Odpowiedz
#gry #staregry #2d byla taka gra, platformówka, 2D, chodziło się chłopaczkiem i trzeba było uratować swoją dziewczynę, chyba porwali ją kosmici? Na końcu był boss, chyba 4 albo 5 plansz. To było na PC tylko. Ktoś coś kojarzy?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@goorskypl: Ta wersja ukazała się tylko na Amidze, raczej nie bez powodu nie zrobili konwersji na inne platformy, a longplay na YouTube ukazał się bardzo późno.
  • Odpowiedz
@goorskypl: P.P. Hammer And His Pneumatic Weapon, kto ma klaustrofobię tego mogło przerazić uwięzienie w szczelinach + śmierć gdy blok pojawił się ponownie.
  • Odpowiedz
#gry #mechy #staregry

Pamiętam że kiedyś się zagrywałem w tą grę godzinami :)
Earthsiege 2 to wg mnie nadal jedna z lepszych gier z mechami jakie kiedykolwiek powstały :)

Mimo strasznej jak na obecne czasy grafiki, grywalność pozostała na bardzo wysokim poziomie :D
blogger - #gry #mechy #staregry

Pamiętam że kiedyś się zagrywałem w tą grę godzina...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@IchVersteheNicht: Fajny był też patent jak się celowało w nogi wrogiego mecha to się przewracał :)

masz na filmiku 19 misję z 45 - czyli mniej więcej połowę gry :) wbrew pozorom jak się ogląda to gra nie wygląda tak bardzo tragicznie :D widać pierwsze próby 3D ale nie jest źle - teraz nowe gry indie wyglądają gorzej od Earthsiega :D
blogger - @IchVersteheNicht: Fajny był też patent jak się celowało w nogi wrogiego me...
  • Odpowiedz
@blogger: w sumie przy odrobinie samozaparcia dałoby się grać. Jednak boję się, że obecnie mógłbym się rozczarować, dlatego wolę zachować ja w pamięci jako jedną z ulubionych gier z dzieciństwa :)

Tak przypomniało mi się, że grałem na joyu no i każdy z mechów miał osobny kokpit. Jeszcze mi coś w odmętach głowy opcja katapultowania świta
  • Odpowiedz
Salon gier w Poznaniu - Terminator Salvation, Fast & Furious, Star Wars | Retro Archiwizacja - odcinek 151

https://www.youtube.com/watch?v=GvLEHuIPLRI

Ostatnio będąc w Poznaniu, wraz z Jackiem, który mnie zaprosił do siebie, ograliśmy kilka automatów, jakie znajdują się w galerii handlowej obok dworca PKP Poznań Główny. Jest tam kilka interesujących pozycji - na przykład Terminator Salvation z 2009 roku, gdzie z karabinka strzelamy do Terminatorów, wyścigi Fast & Furious Super Cars - na podstawie serii
A.....o - Salon gier w Poznaniu - Terminator Salvation, Fast & Furious, Star Wars | R...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach