Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 9
- 9
@urwis69: Było oczywiście moralne oburzenie, ale również podkreślali, że gra jest po prostu słaba i technicznie prymitywna (w tym samym roku wyszedł cud pod nazwą Jagged Alliance 2) i tą swoją słabość maskuje tanią kontrowersją. A Machinie dostało się, za nominację do ichnich nagród "za śmiałość w łamaniu konwenansów". MacAbra (?) na to stwierdził, że generalnie o gustach się nie dyskutuje, ale o kompetencjach już jak najbardziej.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Gdy grałem pierwszy raz w Gothica, bardzo podobało mi się, że cały świat praktycznie od początku stał przede mną otworem. Pierwsze starcie ze ścierwojadem pokazało mi, co to był za otwór ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wtedy też Gothic zaczął podobać mi się jeszcze bardziej.
#heheszki #gothic #truestory #staregry #gimbynieznajo
Wtedy też Gothic zaczął podobać mi się jeszcze bardziej.
#heheszki #gothic #truestory #staregry #gimbynieznajo
źródło: comment_KdIxR8lU3g90ZIFsd6FYdXomi3KvkfGp.jpg
Pobierz- 15
@Kuno_Wittram: Ja zaczynałem z bratem od G2 kiedy byliśmy gówniakami(oczywiście pirat zdobyty przypadkiem) i po odpaleniu odstawiliśmy grę na parę miesięcy, ponieważ przestraszyliśmy się polnych bestii(w jaskini pod wieżą Xardasa).
Polecam
Polecam
Pegasusowa klawiaturka GA-666 Super 8bit - Famiclone | Retro archiwizacja - odcinek 153
https://www.youtube.com/watch?v=rDTaEKRUjg4
#pegasus #8bit #retrogaming #retroarchiwizacja #retrogry #staregry #retro #polskiyoutube
https://www.youtube.com/watch?v=rDTaEKRUjg4
#pegasus #8bit #retrogaming #retroarchiwizacja #retrogry #staregry #retro #polskiyoutube

- 2
- 10
#steam #steamsummersale #quake #gry #staregry
miałem już czwórkę więc sobie skompletowałem kolekcję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
miałem już czwórkę więc sobie skompletowałem kolekcję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_EQgR9haW2plAwHXuUWe8a3ryvnFHSu0z.jpg
Pobierz@blogger wlasnie nie wiem
- 1
@tokontojestpowazne: fakt - w 1 chyba Nine Inch Nails grali :(
12
Prawdziwy Wolfenstein 3d na Commodore 64

oprócz tego 05:58 HERO 2 (Commodore 64) 06:30 Alien Enemy (Amiga)
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 11
@tomwolf: Remake na ps3 jest całkiem ok, chociaż lepiej grało mi się na joyu.
konto usunięte via Android
- 7
@ql00: za darmo jest sc1. Ja czasami szukam ludzi do umsow.
Nie wiem czemu ale ta gra przerażała mnie swoim klimatem :/ #staregry #nostalgia #amiga #gimbynieznajo
źródło: comment_IfRMJotlHLGIFDIDuk2zxvMz8M8G23dO.jpg
Pobierz3
Klasyczne Przeładowanie czyli gry z naszego dzieciństwa
Co łączy Another World, Warcraft: Orcs & Humans oraz Prawo Krwi rodem z Techlandu? Możliwość rozgrywki w przeglądarce.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #

@Jolly_Roger: ależ ta grafika była siermiężna ;p
- 5
- 1
@IchVersteheNicht: Fajny był też patent jak się celowało w nogi wrogiego mecha to się przewracał :)
masz na filmiku 19 misję z 45 - czyli mniej więcej połowę gry :) wbrew pozorom jak się ogląda to gra nie wygląda tak bardzo tragicznie :D widać pierwsze próby 3D ale nie jest źle - teraz nowe gry indie wyglądają gorzej od Earthsiega :D
masz na filmiku 19 misję z 45 - czyli mniej więcej połowę gry :) wbrew pozorom jak się ogląda to gra nie wygląda tak bardzo tragicznie :D widać pierwsze próby 3D ale nie jest źle - teraz nowe gry indie wyglądają gorzej od Earthsiega :D

@blogger: w sumie przy odrobinie samozaparcia dałoby się grać. Jednak boję się, że obecnie mógłbym się rozczarować, dlatego wolę zachować ja w pamięci jako jedną z ulubionych gier z dzieciństwa :)
Tak przypomniało mi się, że grałem na joyu no i każdy z mechów miał osobny kokpit. Jeszcze mi coś w odmętach głowy opcja katapultowania świta
Tak przypomniało mi się, że grałem na joyu no i każdy z mechów miał osobny kokpit. Jeszcze mi coś w odmętach głowy opcja katapultowania świta
- 4
Salon gier w Poznaniu - Terminator Salvation, Fast & Furious, Star Wars | Retro Archiwizacja - odcinek 151
https://www.youtube.com/watch?v=GvLEHuIPLRI
Ostatnio będąc w Poznaniu, wraz z Jackiem, który mnie zaprosił do siebie, ograliśmy kilka automatów, jakie znajdują się w galerii handlowej obok dworca PKP Poznań Główny. Jest tam kilka interesujących pozycji - na przykład Terminator Salvation z 2009 roku, gdzie z karabinka strzelamy do Terminatorów, wyścigi Fast & Furious Super Cars - na podstawie serii
https://www.youtube.com/watch?v=GvLEHuIPLRI
Ostatnio będąc w Poznaniu, wraz z Jackiem, który mnie zaprosił do siebie, ograliśmy kilka automatów, jakie znajdują się w galerii handlowej obok dworca PKP Poznań Główny. Jest tam kilka interesujących pozycji - na przykład Terminator Salvation z 2009 roku, gdzie z karabinka strzelamy do Terminatorów, wyścigi Fast & Furious Super Cars - na podstawie serii























#nostalgia #staregry
źródło: comment_PxLk7KWXP95AyCt4A6wTWE6ehUGSpIxn.jpg
Pobierz