@supra107: Chieftec? Rly? ( ͡° ͜ʖ ͡°) To, że jest czarny nie znaczy, że jest z czarnej listy XD
Lista producentów polecanych zasilaczy:

  • Odpowiedz
  • 35
Mirki i Mirabelki, Mireczki najdroższe
zaraz mnie krew zaleje. Próbuję sprzedać ten aparacik, już chyba was posłucham i obniżę cenę do 1500 zł. Canon PowerShot SX70 HS z 65-krotnym zoomem optycznym, mam go od kwietnia, prawie nówka, 1500 zdjęć przebiegu. Wszystko do niego mam, a zupełnie go nie potrzebuję. Już nie mam sił, a nie chce iść z tym do lombardu.. Mogę liczyć chociaż na plusika dla zasięgu? #sprzedam #
depcioo - Mirki i Mirabelki, Mireczki najdroższe
zaraz mnie krew zaleje. Próbuję sprz...

źródło: comment_cPahp6HEeK8ETchV4CtUOiDyTF3pQA6Z.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak ktoś jest zainteresowany to mam na sprzedaż 2x Xbox Gift Card na 500 ARS do MS Store.
Myślę, że cena za sztukę to 75zł żeby zejść trochę z ceny rynkowej.
A sprzedaję, bo masowo kupiłem 10 sztuk bo była okazja ale aż tyle nie jest mi potrzebne.

#xboxone #sprzedam
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@stepniaczio: wiem jaka jest cena argentynskich zdrapek ~70zł, ale nie rób z ludzi idiotów, bo nikt tobie nie uwierzy, ze zrobiles zapas w normalnej cenie. Kupiles za 4 dychy przy ostatnim błedzie sklepu ms i teraz sprzedajesz z 2x przebitką. Zresztą od miesiąca zdrapki tureckie sa w cenie waluty tego kraju, wiec nie ma sensu kupowac tak drogich argentynskich zdrapek.
  • Odpowiedz
Pecetowe mireczki,
Mam do sprzedania kartę GeForce Gigabyte 680GTX. Bardzo dobrze mi służy, ale własnie mnie poniosło na zakupach i nabyłem drogą kupna nowiutkiego 1660Ti.

Ograłem na niej mnóstwo tytułów, a ostatnie z nich to Wiedźmin 3, Kingdom Come, Assasins Creed Origins, BF1, Monster Hunter World i wiele innych. Wydajnościowo jest porównywalna z 1050. Tak więc za grosze można zrobić upgrade swojej maszyny i cieszyć się wszystkim co na rynku dostępne. Siedziała w
pablosik - Pecetowe mireczki,
Mam do sprzedania kartę GeForce Gigabyte 680GTX. Bardz...

źródło: comment_6aZGxL74EkygbqzPH61jeWHNQuHUQfTo.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#motocykle #motomirko #wroclaw #sprzedam #kupmotor

Motomircy, nie chce ktoś kupić Virago 750? Nie ściemniam że super idealna dla konesera ale jeździ, robi łututu i pewnie pojeździ jeszcze długo. Żal mi patrzeć jak stoi i się kurzy. 7k ale wiadomo że można ponegocjować.

Niedawno wyszedł przegląd ale jak tylko będę miał chwilę czasu to zrobię.

https://www.otomoto.pl/oferta/yamaha-virago-ID6BP9wZ.html
Owlosiaty-Dzik - #motocykle #motomirko #wroclaw #sprzedam #kupmotor

Motomircy, nie...

źródło: comment_GFbiyIstT9kZgOMyiKicKWevGmqqlLmJ.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sprzedam kod AMD rewards na dwie gry:

Tom Clancy’s The Division 2 - Wersja Gold
World War Z

160 zł
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@tomjar: szkoda że polityki nie ogarniaja że wystarczy zaszyfrowac dysk i usunąć klucz a potem nadpisac - szanse odzyskania danych bliskie zeru po czymś takim
  • Odpowiedz