Sprzedam nowy Huawei Mate20 czarny. 4/128 Nówka nie otwierana, dowód zakupu. Cena 1550 PLN #sprzedam #bialystok #huawei #huaweimate20
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
- 2
@Increev żaden, wziąłem dwa telefony, bo miałem zniżkę na Amazonie, a drugi po prostu chce odsprzedać
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Zapomniałem dodać że są nowe
- 0
@BaronGaultier: Sprzedane.
Nawet na złomie jej nie chcieli.... A może ktoś tutaj chciałby kupić? :)
#multipla #sprzedam #sprzedamauto
https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fgipietrzak%2Fposts%2F2278106312284121
#multipla #sprzedam #sprzedamauto
https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fgipietrzak%2Fposts%2F2278106312284121
źródło: comment_qRYaajoYjflnOK76zGdFXBqDnKsfIOVK.jpg
Pobierz- 0
@grzegorz-pietrzak: dopiero zobaczyłem, że Rzeszów. Szkoda bo przyjechałbym chociaż zobaczyć, mam jakąś dziwną słabość do tego modelu (szczególnie 1 generacji). Przeraża mnie to ¯\_(ツ)_/¯
- 0
@ptasiek2: no cóż, tu jest dwójka więc jedynie dowodem rejestracyjnym możesz straszyć znajomych :D
- 0
Za ile sprzedać swojego starego kompa? 600zł będzie ok?
Specyfikacja:
CPU: AMD Phenom II X4 955 QuadCore 3.2 GHz Black Edition
GPU: GTX Windforce 660 OC 2GB
Mobo: Gigabyte GA-78LMT-S2P
Specyfikacja:
CPU: AMD Phenom II X4 955 QuadCore 3.2 GHz Black Edition
GPU: GTX Windforce 660 OC 2GB
Mobo: Gigabyte GA-78LMT-S2P
źródło: comment_sKM8KutrcUQwBVSzDOendW51s2H5cd1t.jpg
Pobierz- 3
Mirki i Mirabelki, Mireczki najdroższe
zaraz mnie krew zaleje. Próbuję sprzedać ten aparacik, już chyba was posłucham i obniżę cenę do 1500 zł. Canon PowerShot SX70 HS z 65-krotnym zoomem optycznym, mam go od kwietnia, prawie nówka, 1500 zdjęć przebiegu. Wszystko do niego mam, a zupełnie go nie potrzebuję. Już nie mam sił, a nie chce iść z tym do lombardu.. Mogę liczyć chociaż na plusika dla zasięgu? #sprzedam #
zaraz mnie krew zaleje. Próbuję sprzedać ten aparacik, już chyba was posłucham i obniżę cenę do 1500 zł. Canon PowerShot SX70 HS z 65-krotnym zoomem optycznym, mam go od kwietnia, prawie nówka, 1500 zdjęć przebiegu. Wszystko do niego mam, a zupełnie go nie potrzebuję. Już nie mam sił, a nie chce iść z tym do lombardu.. Mogę liczyć chociaż na plusika dla zasięgu? #sprzedam #
źródło: comment_cPahp6HEeK8ETchV4CtUOiDyTF3pQA6Z.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
@depcioo: Nie chcę Cieartwic ale 1500zl to w cholere za dużo. Za tyle mam nówkę sztukę z gwarancją i darmową wysyłką.
źródło: comment_HLh1NBdPxDFMW4MyDoaAD5IXVOOBp7uL.jpg
Pobierz- 1
@TymRazemNieBedeBordo: jak patrzyłem to widziałem ceny po 90zl za sztukę. No nie wiem, wcale nie trzeba się napocić. Wystarczy kupić gift carda, włączyć VPNa i problem z głowy xd
- 0
@stepniaczio: wiem jaka jest cena argentynskich zdrapek ~70zł, ale nie rób z ludzi idiotów, bo nikt tobie nie uwierzy, ze zrobiles zapas w normalnej cenie. Kupiles za 4 dychy przy ostatnim błedzie sklepu ms i teraz sprzedajesz z 2x przebitką. Zresztą od miesiąca zdrapki tureckie sa w cenie waluty tego kraju, wiec nie ma sensu kupowac tak drogich argentynskich zdrapek.
konto usunięte via Android
- 399
- 172
@KozakCzerwony: Bez sensu. Lepiej wsadzić dwa oddzielne druty, dwoma rękami.
@KozakCzerwony: a przed kupnem można sprawdzić czy działa? Nie chcę kota w worku kupić.
- 1
Pecetowe mireczki,
Mam do sprzedania kartę GeForce Gigabyte 680GTX. Bardzo dobrze mi służy, ale własnie mnie poniosło na zakupach i nabyłem drogą kupna nowiutkiego 1660Ti.
Ograłem na niej mnóstwo tytułów, a ostatnie z nich to Wiedźmin 3, Kingdom Come, Assasins Creed Origins, BF1, Monster Hunter World i wiele innych. Wydajnościowo jest porównywalna z 1050. Tak więc za grosze można zrobić upgrade swojej maszyny i cieszyć się wszystkim co na rynku dostępne. Siedziała w
Mam do sprzedania kartę GeForce Gigabyte 680GTX. Bardzo dobrze mi służy, ale własnie mnie poniosło na zakupach i nabyłem drogą kupna nowiutkiego 1660Ti.
Ograłem na niej mnóstwo tytułów, a ostatnie z nich to Wiedźmin 3, Kingdom Come, Assasins Creed Origins, BF1, Monster Hunter World i wiele innych. Wydajnościowo jest porównywalna z 1050. Tak więc za grosze można zrobić upgrade swojej maszyny i cieszyć się wszystkim co na rynku dostępne. Siedziała w
źródło: comment_6aZGxL74EkygbqzPH61jeWHNQuHUQfTo.jpg
Pobierz#motocykle #motomirko #wroclaw #sprzedam #kupmotor
Motomircy, nie chce ktoś kupić Virago 750? Nie ściemniam że super idealna dla konesera ale jeździ, robi łututu i pewnie pojeździ jeszcze długo. Żal mi patrzeć jak stoi i się kurzy. 7k ale wiadomo że można ponegocjować.
Niedawno wyszedł przegląd ale jak tylko będę miał chwilę czasu to zrobię.
https://www.otomoto.pl/oferta/yamaha-virago-ID6BP9wZ.html
Motomircy, nie chce ktoś kupić Virago 750? Nie ściemniam że super idealna dla konesera ale jeździ, robi łututu i pewnie pojeździ jeszcze długo. Żal mi patrzeć jak stoi i się kurzy. 7k ale wiadomo że można ponegocjować.
Niedawno wyszedł przegląd ale jak tylko będę miał chwilę czasu to zrobię.
https://www.otomoto.pl/oferta/yamaha-virago-ID6BP9wZ.html
źródło: comment_GFbiyIstT9kZgOMyiKicKWevGmqqlLmJ.jpg
Pobierz- 1
- 1
@IsDaddyHome: kupiłem nowe moto, w sumie to mam teraz 3 w garażu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Aż musiałem auto wywalić na zewnątrz bo się nie mieści
Aż musiałem auto wywalić na zewnątrz bo się nie mieści
Sprzedam rejestrator jazdy z kartą 64gb
https://www.amazon.de/gp/aw/d/B073GTDBZ8/ref=ppx_yo_mob_b_inactive_ship_o0_img?ie=UTF8&psc=1
Używany koło roku. Karta 64gb
#rejestrator #poznan #sprzedam #yi #wideorejestrator
https://www.amazon.de/gp/aw/d/B073GTDBZ8/ref=ppx_yo_mob_b_inactive_ship_o0_img?ie=UTF8&psc=1
Używany koło roku. Karta 64gb
#rejestrator #poznan #sprzedam #yi #wideorejestrator
źródło: comment_pJTUlCXtl8QMLsMzmPtKHqRct1gsDM7T.jpg
Pobierz- 1
@oporopowrotnik91: do 22.06 kod wazny. Fajnie jakby jakas kasa wpadla ale jak do 21 nie sprzedam to robie rozdajo
- 1
- 0
@Kalamarapaksa: telefon na gwarancji?
- 0
@Ghuleh: tak. Od dzis 24 msc. Nie byl otwierany nawet. Oryginalne plomby
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@Skoteusz: stówka to za oba chyba ;)
Sprzedam dwa bilety EE na plyte na Die Antwoord 03.06 Torwar. Ofc taniej.
#warszawa #sprzedam #koncert #dieantwoord #cebuladeals
#warszawa #sprzedam #koncert #dieantwoord #cebuladeals
@sol_wykopu: Oo, Die Antwoord?? Lubię.

- 0
@beer_man dlatego Early Entrance zeby byc przy barierkach i miec w------e na stado baranow lol
Sprzedam kod AMD rewards na dwie gry:
Tom Clancy’s The Division 2 - Wersja Gold
World War Z
160 zł
Tom Clancy’s The Division 2 - Wersja Gold
World War Z
160 zł
@necroscope: na allegro po 100-120zl to chodzi ;)
- 2
@GlobalEliteShop: ciii, niech sam zweryfikuje rynek ;)
- 1





























źródło: comment_0bWlN9yRxEMkPQ55PlhRT9gzbpSjWNJ8.jpg
Pobierz