#samochody #sprzedam #handel #motoryzacja
Hej Mireczki. Mam Mercedesa C200 Kompressor 2.0 LPG 2002r. Przebieg 217 000. Niestety, ma kierownicę po prawej - anglik.
Dostałem propozycję zamiany na Audi A4 B5 Quattro 2.5. 1999r. Przebieg 390 000. Z kierownicą po stronie Europejskiej. Czy wy byście się zamienili?
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#opener sprzedam 2 bilety na 4 dni bez pola. 1100zl. Od 5 lat co roku na openerze. Chyba jestem za stary na ten line-up:) więcej info na priv. #bilety #sprzedam #opener2019 #trojmiasto #gdynia (aktualna cena w oficjalnej sprzedaży 1200zl)
PS możliwy odbiór osobisty na terenie Trójmiasta.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Amerykanski-Naukowiec: @desthoff: Wybaczcie, że nie jestem na bieżąco w kwestiach tak istotnych jak lokalni celebryci na portalu ze śmiesznymi obrazkami. Mało tego nie planuję nadrabiać zaległości, pozostając totalnym ignorantem w tak istotnej dla waszego życia kwestii. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Sprzedam klawiaturę sterującą MIDI USB M-Audio Keystation 61 MK 3. Mało używana, świetny stan. Oryginalne pudło i papierki. Niewykorzystany kod na Ableton Live Lite 9 i przeniesienie licencji na AIR Music Technology Mini Grand VST i Velvet VST. 450 zł do negocjacji.
Możliwy odbiór osobisty na terenie Trójmiasta (najlepiej Gdańsk) lub wysyłka kurierem.
https://www.olx.pl/oferta/m-audio-keystation-61-mk-3-iii-m-audio-klawiatura-midi-usb-ableton-CID751-IDzZEoM.html
#muzyka #sprzedam #keyboard #ableton #instrumenty #gdansk
xerxes931 - Sprzedam klawiaturę sterującą MIDI USB M-Audio Keystation 61 MK 3. Mało u...

źródło: comment_GQ5WmT2YDt0C3hIF2GLfXabEkGyUWzwv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@imo0mfg: popieram takie podejście, tez wolę poinformowac o tym co jest nie tak ,albo co mozna poprawić. Takiego Legenda to bym przytulił,vale 4 hunda to było by już za dużo.
  • Odpowiedz
  • 0
Wykopki z #lodz, nie chce ktoś 2 rakiet do squasha po taniości? Trochę pograne i rzucone w kąt. Rakiety razem z pokrowcami. Z tego co kojarzę to najtańszy model z Decathlona to jest. 30zeta obie.

#sport #sprzedam
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#sprzedam MacBook Pro Retina 13" 2015 i7, 512 SDD, 8GB

Laptop w stanie niemalże idealnym. Jest po wymianie klapy z matrycą w autoryzowanym serwisie w ramach akcji serwisowej Apple związanej z matrycami Retina.

Kupiłem tego laptopa na początku stycznia 2019 od firmy MacOutlet www.tanimacbook.pl więc jeszcze na niego gwarancja w powyższej firmie.

Laptop działa perfekcyjnie, bateria trzyma bardzo dobrze i długo :) Dzięki kompaktowym rozmiarom oraz ultra niskiej wadze można
choochoomotherfucker - #sprzedam MacBook Pro Retina 13" 2015 i7, 512 SDD, 8GB

 Lapt...

źródło: comment_cntkeRdteBU6K0fC9hm3hMduAbPEO3dh.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobry wieczór Mireczki, może ktoś jest zainteresowany kupnem nowej klawiatury mechanicznej HyperX Alloy Elite RGB Cherry MX Red?
Wygrałem ją na turnieju CS:GO który odbywał się w Bielsko-Białej a dokładnie ACCEPT THE CHALLENGE BESKID CUP. Mi jest zbędna dlatego pomyślałem iż jakiś Mireczek będzie w potrzebie to sprzedam z obniżoną ceną.

Cena nowej klawiatury to 500 zł według moreli, moja cena to 410 zł + kw. (ok.15zł kurier DPD), zainteresowanych zapraszam na PW. Możliwy
invisiblefingers - Dobry wieczór Mireczki, może ktoś jest zainteresowany kupnem nowej...

źródło: comment_8n6IUk9PCWwZ2MuvLqSqx5koVpjT3E3y.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#sprzedam laptopa
Taki o: link

Kupiony w morelkach. Więcej leży i się kurzy, także trzeba się pozbyć. Gwarancja niby w aplikacji się pokazuje, ale rachunek gdzieś zaginął już dawno temu ( ͡° ʖ̯ ͡°) Służył mi przez jakiś czas na uczelni, co za tym idzie ma trochę rys na obudowie.

Zarzucam cenę 5500PLN do negocjacji. Jeżeli jesteś zainteresowany to zapraszam na priva po focisze
VoMax - #sprzedam laptopa
Taki o: link

Kupiony w morelkach. Więcej leży i się kur...

źródło: comment_KWF78TVFuseFask3y2kBRb283gxrcC9I.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć!
mam do sprzedania PC w konfiguracji:
GTX 1060 6GB
i5 2400
16 Ram ~1600Mhz od Kingstona
HDD 1TB od WD
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach