#samochody #sprzedam #handel #motoryzacja
Hej Mireczki. Mam Mercedesa C200 Kompressor 2.0 LPG 2002r. Przebieg 217 000. Niestety, ma kierownicę po prawej - anglik.
Dostałem propozycję zamiany na Audi A4 B5 Quattro 2.5. 1999r. Przebieg 390 000. Z kierownicą po stronie Europejskiej. Czy wy byście się zamienili?
Hej Mireczki. Mam Mercedesa C200 Kompressor 2.0 LPG 2002r. Przebieg 217 000. Niestety, ma kierownicę po prawej - anglik.
Dostałem propozycję zamiany na Audi A4 B5 Quattro 2.5. 1999r. Przebieg 390 000. Z kierownicą po stronie Europejskiej. Czy wy byście się zamienili?































2.0D, 152KM (chip), 2004 fabrycznie bez DPF, wnętrze Iced Aqua.
Cena 14000zł do negocjacji.
#volvo #sprzedam #sprzedamauto #police w sumie też #szczecin bo blisko :D
źródło: comment_ufdTt8DcUoK1V9BJsNuiiqgcl7T8M9Io.jpg
Pobierz