Hej świry z #fotografia mam na #sprzedam dwa obiektywy pod system #canon.
1) Samyang 85mm 1.4- cały komplet, wraz z pudełkiem oraz paragonem. Użyty dosłownie kilka razy, brak jakichkolwiek luzów, rys i zabrudzeń! - 600zł
2) TAMRON AF 70-300 4-5.6 Di- cały komplet, bez żadnych śladów używania, wszystkie papiery itd. Użyty 2 razy na wypadzie w góry- 280zł

ODBIÓR OSOBISTY W #krakow LUB
akwajuk21 - Hej świry z #fotografia mam na #sprzedam dwa obiektywy pod system #CANON....

źródło: comment_cVTF3jFMS0ScGFd8RFCDAS3ZJOgZQejF.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wykopki, potrzebuję pomocy ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jestem szczęśliwym posiadaczem aparatu, którego posiadaczem być nie chcę, gdyż zbieram pieniądze na obiektyw do mojego głównego sprzętu. No i teraz tak, aparacik to Canon PowerShot SX70 HS z 65-krotnym zoomem optycznym, robi naprawdę szalone rzeczy. Idealny na wycieczki w ciepłe kraje, albo dla początkującego detektywa ( ͡º ͜ʖ͡º). W sklepie canona za 2400, na necie
depcioo - Wykopki, potrzebuję pomocy ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jestem szczęśliwym posiadaczem aparat...

źródło: comment_irOUbtWGc4b411P6rmfMDVksG0zQXSMz.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wykopki, jest akcja ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jestem szczęśliwym posiadaczem aparatu, którego posiadaczem być nie chcę, gdyż zbieram pieniądze na obiektyw do mojego głównego sprzętu. No i teraz tak, aparacik to Canon PowerShot SX70 HS z 65-krotnym zoomem optycznym, robi naprawdę szalone rzeczy. Idealny na wycieczki w ciepłe kraje, albo dla początkującego detektywa ( ͡º ͜ʖ͡º). W sklepie canona za 2400, na necie
depcioo - Wykopki, jest akcja ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jestem szczęśliwym posiadaczem aparatu, któr...

źródło: comment_m8pV0mKYAeACPMCLGcOdgAOUJxpPR34t.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Mircy, macie doświadczenie czy faktycznie są sprawdzane nazwiska na biletach od Ticketmaster? Mam imienny bilet na trybuny na #slayer ale jednak nie do końca pasuje mi termin i chciałbym odsprzedać.
Taguje #koncert #ticketmaster arena #gliwice #sprzedam
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@imo0mfg: jasne ;) @Xune: czy sprawdzają? Nie wiem, ale sama firma ma fajną opcje zamienienia danych na bilecie tak jak sobie życzysz, więc bez problemu możesz komuś sprzedać bilet, ale przedtem wysyłasz do nich z oni już ten sam bilet z nowym nazwiskiem wysyłają do osoby która od Ciebie kupiła, koszt to chyba był 30 zł, jak dla mnie spoko cena jeżeli chodzi o spokój przy wchodzenia na
  • Odpowiedz
System: Windows 10 Pro
Procesor: AMD Ryzen 3 1300X Quad0Core Processor ~3,7Ghz
Ram : 8Gb
Grafika: GeForce GTX 1060 6GB
Dysk 1Tb
Monitor: Benq GW2270
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#warszawa #asg #sprzedam
Mireczki, czy jest w Warszawie coś w rodzaju komisu ASG? Mam że trzy sztuki, które chciałbym sprzedać, a nie chce mi się bawić w olxy i allegra.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zależy mi na sprzedaży 2 krótkich Coltów 1911 - dosyć unikatowych.


@Pjekasz: No to myślisz, że jakiś komis da Ci za perełki sensowne pieniądze? Sprzedawaj oddzielnie tylko jeśli faktycznie to jakieś konkretne i rzadkie repliki.
  • Odpowiedz
Siema mireczki, czy możecie mi wycenić ten sprzęt? chce się go pozbyć bo i tak ostatnio niemam czasu żeby grać (°°

Procesor - i5 6500
Karta graficzna - gtx 1070 windforce
płyta główna
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej, mam do sprzedania #pianino rzecz jasna cyfrowe Casio CDP-130 w kolorze czarnym

Pianinko średnio używane, nie ma śladów użytkowania, grane było najwięcej na początku, ale jakoś z biegiem czasu i po dotarciu do pewnego poziomu chyba zabrakło motywacji. Kupiony jako nowy ok. pol roku temu w sklepie - jakby ktoś pytał to jest ważna 5-letnia (teraz już 4,5-letnia) gwarancja na instrument.
Do tego dorzucam stojak pod pianino oraz profesjonalną ławę
seeksoul - Hej, mam do sprzedania #pianino rzecz jasna cyfrowe Casio CDP-130 w kolorz...

źródło: comment_nGUzKhhqFEnaJOwc1sQTucTqyTwGNjYn.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach