Witam wszystkich... Poszukuję osób które zostały oszukane przez @theromanpolan . Wierząc w jego przemowy, uwierzyłem że Etherum będzie rósł szybciej niż Bitcoin. Kupowałem Etherum po 0.032 BTC ... Kupiłem go za pieniądze które miały iść na wymarzone mieszkanie. Wydałem łącznie 7 BTC zł... Jestem na ten moment ponad 1,9 BTC w plecy... A teraz do sedna poszukuję osób które dały się naciągnąć temu oszustowi tak jak ja. Proszę również o wszelkie
public_html - Witam wszystkich... Poszukuję osób które zostały oszukane przez @therom...

źródło: comment_2bBSX9UXcblQ9EtzqCas7IV6ArWd00fh.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@public_html: Dzień dobry. Proponujemy 1 ETH brutto opłatę za prowadzenie sprawy - niestety płatne osobno przez każdego klienta z uwagi na wysoki stopień skomplikowania obsługi administracyjnej. W razie odzyskania środków proponujemy success fee w wysokości 20% wyegzekwowanej faktycznie kwoty jednak nie mniej niż 5 ETH brutto, liczone od każdego przypadku wyegzekwowania odszkodowania.
  • Odpowiedz