#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski
zazdro chlopom którzy znalezli sobie żone/dziewczyna takiego ziomka, taką z którą zamiast rozmawiać
o tym jaką sukienke Aneta kupiła na ślub albo gdzie Marta pojechała na weekend/wakacje
albo o tym jakie fajne kafelki szwagier Pietrek sobie wstawił do garażu
-zamiast takiej to znalezli taką z którą
o 2 w nocy robicie ranking top 10 memów o papieżu
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grand_khavatari: dosłownie dzisiaj mieliśmy z chłopem taką rozmowę, że oboje znajdujemy dużą przyjemność w tym naszym filozofowaniu o niczym. W rocznicę rozgadaliśmy się o archetypach i jak pomyślę, że miałabym stracić te rozmowy to nie chciałabym być już nigdy w związku
  • Odpowiedz
@KwasneJablko: Rozterki typowe dla ludzi o mentalności starych Grażyn, które chciałby modelkom mówić jak mają się wyglądać, a księdzu jak ma odprawiać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jestem niską dziewczyną, ale nieproporcjonalną. Głowę mam sporą jak na swój wzrost, nogi nienajchudsze i źle się czuję z tym, że nie wyglądam smukło. Wiem, że są to pewnie #problemypierwszegoswiata. Jednak czuję się po prostu źle ze sobą, kiedy widzę w nim osobe, której daleko jest do atrakcyjnej. #rozowepaski #zalesie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A ty myślisz że łatwo samotnej matce złapać silnego zwinnego frajera w siatkę i wcisnąć mu bachory po kimś?
Chyba nie
No jasne że nie, udaje im się to robić ponieważ łapały tylko takich co albo nie potrafili uciec przed siatką albo byli największymi głąbami w domu i matka oddawała jej takiego. I ci nieudacznicy którzy są na wyparciu zostali rycerzykami. Pożenili się, przyjęli ich dzieci, świat poszedł do przodu ale co
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 168
@KwasneJablko: przecież to od razu po miniaturce widać, że to jakaś onkologicznie podejrzana rolka będzie : ostrzykniete wary, tatuaż, ta poza i napisy obowiązkowe - bo przez te wary zazwyczaj nie idzie zrozumieć co ona bełkocze ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Beka z nieudaczników, którzy nie potrafią nic i do wszystkiego potrzebny im „fachowiec”.

Ja swój dom praktycznie w całości postawiłem własnymi rękami. Wystarczy odrobina chęci, podstawowe zdolności manualne oraz wiedza, za którą w obecnych czasach nawet nie trzeba płacić. Nie ukrywam, że w trakcie prac wielokrotnie posiłkowałem się materiałami z kanałów youtube, takich jak „Budowa domu systemem gospodarczym” czy „Łukasz budowlaniec”.

Miałem to szczęście, że zmienił się miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego i działka, którą
chalwaklb - Beka z nieudaczników, którzy nie potrafią nic i do wszystkiego potrzebny ...

źródło: IMG_20250819

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fjubens: Faceci zauważyli, że przeciętna współczesna kobieta i tak nie da im niczego więcej od prostytutki, a że za obie ostatecznie trzeba płacić, to już lepiej iść do zawodowca.
  • Odpowiedz
Dzień dobry państwu! Wakcjie urlopy ale pracować też trzeba ;) Mirasa zamówił taki oto pierścionek wybrance . Szmaragd naturlany o masie 1.54ct oraz dwa diamenty 0.10 CT każdy. Obrączka ma pierwsze litery imienia Mirka i Miarbaleki dyskretnie wkomponowane po bokach :) całość 8k #sebsjewellery #bizuteria #zareczyny #rozowepaski #niebieskiepaski #jubilerstwo #zloto #rzemioslo #slub. https://www.instagram.com/reel/DNiBg4lovX4/?igsh=Z2t6anpqOGlxMm54
darkinvaider - Dzień dobry państwu! Wakcjie urlopy ale pracować też trzeba ;) Mirasa ...

źródło: temp_file1013967160100737400

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fjubens: ludzie są interesowni i zawsze są z tobą "bo coś". W pewnym wieku orientujesz się, że kochanie kogoś nie jest dla ciebie dobre, więc ludzie wybierają najlepszą opcję i trwają ¯\(ツ)/¯ chłopak mi powiedział ostatnio, że zawsze się nabradziej i tak pamięta te pierwszą, która cię kochała jak byłeś nikim, ale potem niestety się wybiera na jaką cię stać. No i niestety taka jest prawda
  • Odpowiedz
@tendeRoman: Gonciarz nic nie zrozumiał. Walki referat za referatem i chce się wybielać w środowiskach które z góry określiły go jako sprawcę i hej.

Na koniec każdemu jego własny dowcip. Z lewactwem przystawał i od lewactwa dostał po głowie
  • Odpowiedz
@Fjubens

Jak wrzucam IG, to jest narzekanie, że nikt nie ma tam konta


I słusznie. Jak chcesz się czymś podzielić, to włóż trochę trudu, pobierz taki film i go przerzuć na przykład na streamable, żeby każdy mógł go obejrzeć tutaj bez żadnych dodatkowych kont
  • Odpowiedz
@Mirek224: przejrzyj sobie wykop, zrob licznik slow: "brzydka","wieloryb","kartoflany ryj" itd. Zrozumiesz ze atrakcyjnosc nie ma plci, jedynie kobiety maja wiekszy wybor i to wiekszosc piecze.
A jeszcze dodaj do tego toxykow gloszacych postulaty o ograniczaniu dostepu do sm albo wolnosci slowa lub wymagajacych od partnerki jakis funkcji z poprzedniej epoki. Szybko dojdziesz do wniosku, ze nie ma sensu babrac sie w gownie, zeby wylowic diamencik, szczegolnie jak masz olbrzymi wybor
  • Odpowiedz
#oswiadczenie #takaprawda #jpfirma
Jutro po prysznicu sobie wymęczę stoopki w misce goracejwody z 250g sody z pumeksem, a dlaczego, a dlatego, zeby dbać o stopy, żeby zawsze były świeże, choć nie przeszkadzają mi lekko spocone damskie raperki w balerinkach tak chłopska gira musi być zawsze swierza bo nikogo nie podnieca taki chłop AUUU! Chłop to ma być przykladem, ewentualnie dać w morde ale lepiej nie...
#
Megatron_John - #oswiadczenie #takaprawda #jpfirma
Jutro po prysznicu sobie wymęczę s...

źródło: temp_file6114846311275078112

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach