Mircy czy o-------o się Wam kiedykolwiek to j-------o od wycieraczki? Jadę A1 na wysokości Włocławka w stronę Torunia, leje jak ja pierdzielę i nagle wzięło i odpadło. Nikt z tyłu nie jechał więc nikogo nie uderzyło, ale teraz rozkmina czy stawać i zmieniać z tym od tylnej wycieraczki. #samochody #citroen #rozkmina
Ben_Dover - Mircy czy o-------o się Wam kiedykolwiek to j-------o od wycieraczki? Jad...

źródło: comment_uTgX7n45roz2jAGKYCLITd4w3IGh7nga.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ben_Dover: haha śmiesznie to wygląda :D
Pamiętam jak tacie z dobre 20lat temu wycieraczki nie działały w Ładzie a lał deszcz to zamocował linkę i ciągnął ją przez okno kierowcy xD
  • Odpowiedz
@albatroszippa1998: Z powodu patriarchatu:D Męski głos jako bardziej stanowczy uznawany jest za lepiej nadający się do przekazywania poleceń, żeński jako mniej narzucający się – mniej ważnych informacji
  • Odpowiedz
Ktoś wie, jaka była pogoda nad Smoleńskiem, rano, 10 kwietnia w 2010 roku? To ważne, bo jakby nie było chmur, to można się przenieść w czasoprzestrzeni o 7 lat świetlnych od Ziemi, nakierować zajebiście wielki teleskop w stronę Ziemi i zaobserwować, co tak naprawdę się zdarzyło ... ale póki co nie jesteśmy wystarczająco zaawansowani do podróży za pomocą manipulacji czasoprzestrzenia i nie mamy jeszcze technologi, aby zbudować taki dobry teleskop, który by
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PRZECZYTAJ PROSZĘ
Twoja sytuacja :
Jesteś naukowcem wysłanym na misję kolonizacji marsa, 9 miesięcy temu wylądowałeś.
Sytuacja na ziemi:
Mamy rok ~2080, roboty, Sztuczna Inteligencja i takie tam.
Rok temu terrorystom o------o i zorganizowali wirusa mogącego zabić dowolną istotę, okup wzięli ale wirus s--------ł z klatki.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wytrzzeszcz: Czy jestem jedynym żyjącym człowiekiem we wszechświecie?
Co robią maszyny? Nie zakładają własnej cywilizacji? Jeżeli to sztuczna inteligencja…
Na początek eksperymentuję odtwarzając pojedyncze sztuki znanych mi zwierząt.
Tworzę też jednego człowieka, który będzie moim uczniem i będzie kontynuował dzieło gdy mnie zabraknie.
Wybieram gatunki o stosunkowo krótkiej długości życia i szybkim rozmnażaniu (np króliki).
Odtwarzam cały gatunek, ale zamykam go na niewielkim obszarze (najlepiej wyspie, ale może też być teren ogrodzony odpowiednio
  • Odpowiedz
Pijesz i o----------z a o radę pytasz się tutaj. My nie widzimy twoich ekscesów po spożyciu, więc co Ci możemy powiedzieć. Niektórzy mogą wypić ale zachowują się normalnie w stosunku do drugiej osoby. Z twojego wpisu wynika, że pewnie nie jesteś zbyt miły dla swojej dziewczyny skoro stawia ci ultimatum. Ciesz się, że jej jeszcze zależy i chce dać Ci szansę, a czy na nią zasługujesz to już nie nam to oceniać.
  • Odpowiedz
#spacex #rozkmina

tak sie zastanawiam jakby teraz wygladala ksiazka #marsjanin jakby autor mialby swiadomosc jak szybko spacex moze wysylac rakiety w kosmos (nawiazujac do koniecznosci uzycia chinskiej rakiety)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@spidero: SpaceX też ci nie wyskoczy z gotową rakietą z czapy. Potrzeba nowego drugiego stopnia, osłon aerodynamicznych (które nie wiadomo czy by w ogóle pasowały do tej sondy) i innych cudów. Na chwilę obecną i tak musieli by prosić Chińczyków.

No chyba że pijesz do tego że byli by drugą amerykańską firmą o możliwości wysłania takiego ładunku na Marsa, więc po wybuchu Atlasa mogli by np zabrać gotową rakietę obiecaną
  • Odpowiedz
Tak sobie myślę, co się dzieje jak np 4-6 letnie dziecko popełni jakieś przestępstwo? Np kradzież, albo kogoś zabije /zrobi krzywdę. Jak takie dziecko sądzić, i gdzie ono potem trafia? Poprawczak w tak młodym wieku? #pytanie #rozkmina
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak sobie myślę że skoro dużo osób ogląda #milionerzy to widać brakuje teleturniejow w Polsce. Z chęcią bym przywrócił awanturę o kasę a najbardziej brakuje mi gry w ciemno. Jak ktoś fikal to Ibisz mógł tak go wykiwać że odchodził z pustymi rękami a jak był ktoś skromny( nauczyciel który chciał kasę by spłacić kredyt na jakieś studia) dostał 500k . #przemyslenia #rozkmina #oswiadczenie
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Gruby_Mirek sorry jednak nauczyciel zdobył 100k bo mam filmik na YT. Najlepsze jak ktoś chce 30k, Ibisz daje ale mówi że tej nie chce a ludzie się godzili. To logiczne że skoro koleś nie chce to znaczy że tam jest minus xD
  • Odpowiedz
ej miraski tez tak macie, ze jak pijecie kole z butelki to wezniecie lyczka i wam wystarcza a jak se przelewacie do szklanki dla siebie zeby z kulturom to wypijacie odrazu calom szklanke? w efekcie 2l koli pijonc z butelki starczajom na dwa dni a pijonc ze szklanki na kilka godzin ;/ PS pije zero XD #rozkmina #kiciochpyta #przemyslenia
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach