#f1 Jakbym chciał tutaj zrobić #rozdajo, to którą z tych książek byście chcieli? Do wyboru są trzy książki, różna tematyka, ale każda fajna, nowe egzemplarze.
CyrkF1 - #f1 Jakbym chciał tutaj zrobić #rozdajo, to którą z tych książek byście chci...

źródło: IMG_20240114_125522

Pobierz

Którą z książek dać jednemu z wykopowiczów?

  • Lauda 53.3% (48)
  • Steiner 21.1% (19)
  • Webber 25.6% (23)

Oddanych głosów: 90

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bążur Mirko! ʕʔ

Z okazji 4 lat na wykopie robimy #zloterozdajo za 4k!

Do wygrania pierścionek w kwocie do 4000zł #inflacja ( ͡ ͜ʖ ͡) #jubiler4k
Pierścionek złoty próby 585 (do wyboru kolor
dbijou - Bążur Mirko! ʕ•ᴥ•ʔ

Z okazji 4 lat na wykopie robimy  #zloterozdajo za 4k!

...
  • 130
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy strona MirkoRandom działa? Próbuję zrobić losowanie i na ID postu pokazuje, że nie znaleziono takiego wątku, a jak klikam zaloguj to przenosi do strony wykopu, ale nie ma żadnej informacji i prośby o pobranie loginu... Ktoś coś podpowie albo poleci inny sposób na wylosowanie?

ID: 74625625
Wątek: https://wykop.pl/wpis/74625625/rozdano-0-0-stalo-sie-d-moj-kanal-na-youtube-o-tem
Losowanie: http://mirkorandom.x25.pl

#mirkorandom #rozdajo
@LipaStraszna +109
Rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Stało się :D Mój kanał na YouTube o tematyce #f1 przebił symboliczną barierę 1000 subskrypcji. Zasada kanału jest prosta: recenzje i plotki staram się opowiadać na wesoło, do kwestii technicznych podchodzę na poważnie.

https://www.youtube.com/@F1nawstecznym

Nie ukrywam, że kanał założyłem trochę za namową
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cieszymy się, że jesteś z nami i dziękujemy za rejestrację! Poniżej znajdziesz swój unikalny kod, do wykorzystania na zakup premierowych urządzeń Galaxy!1
Twój ekskluzywny kod
EC2-D3E7-PDK3-TPSX #rozdajo
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kod Spotify premium na 3 miesięce dla nowych użytkowników V98rGVGaDW #rozdajo dajcie znać jak ktoś odbierze
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Stało się :D Mój kanał na YouTube o tematyce #f1 przebił symboliczną barierę 1000 subskrypcji. Zasada kanału jest prosta: recenzje i plotki staram się opowiadać na wesoło, do kwestii technicznych podchodzę na poważnie.

https://www.youtube.com/@F1nawstecznym

Nie ukrywam, że kanał założyłem trochę za namową kilku wykopków, z którymi mam kontakt, ale także społeczność wykopu (zwłaszcza tagu F1) była z początku pierwszymi odbiorcami i subskrybentami,
LipaStraszna - Rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Stało się :D Mój kanał na YouTube o tematyce #f1 p...

źródło: szybko-szybciej-najszybciej-formula-1-sokolim-okiem-b-iext140046472

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
MirkoRandom X25 coś nie działał, więc użyłem MirkoPro do losowania.
Gratuluję koledze @MaJeM0 :) Skontaktuję się prywatnie :)

Dziękuję raz jeszcze za udział w losowaniu i za pomoc przy rozkręcaniu kanału :)
  • Odpowiedz
@LipaStraszna: Dziękuję! Pozostaje mi drugi raz zasubować kanał ()

Szansa na wygraną: 0.94%

Takie prawdopodobieństwo wygrywu - biorę to za dobrą monetę w nowym roku (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
Może komuś się przyda:

Otrzymujesz kod na 75-dniowy dostęp do BookBeat – intuicyjnej aplikacji do słuchania
audiobooków – z 50 godz. słuchania.

UC3HHL35CJ
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niedziela wieczUr i humor gituwa. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Robię szybkie #rozdajo gry na #steam. O 21:37 wśród plusujących wylosuję osobę, która przygarnie do swojej biblioteki grę Steamworld Heist. Zielonki i osoby śledzące patotagi nie biorą udziału w losowaniu.

Gut lak ( ͡ ͜ʖ ͡)

#darmowegry #gry
v0odo0 - Niedziela wieczUr i humor gituwa. ( ͡º ͜ʖ͡º) 

Robię szybkie #rozdajo gry na...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
@cotozazycie: w dosc duzym skrocie: wschodnie Niemcy charakteryzują się znacznym udziałem pracowników pochodzących z Polski, zwłaszcza w sektorze magazynowym. W przypadku firm takich jak Zalando czy Amazon, istnieje wiele artykułów analizujących powody, dla których ta praca jest atrakcyjna dla pracownikow, mimo że pewne mechanizmy monitoringu są dość przytłaczające(?). Przykladowo interesuje mnie w jakim stopniu (jeśli w ogóle) bariery językowej dodatkowo utrudniają pracę, czy Polacy mają odmienne odczucia, gdy nie są
  • Odpowiedz
@sezzart: bariery językowe to są z chłopakami z afryki na tej samej zmianie. Kulturowe również a z niemcem to masz tyle styczności co nic, pozdrawiam
  • Odpowiedz
Mirki, Dzień Babci i Dziadka już w za tydzień. Jakby ktoś szukał prezentu to zapraszam, moja żona sama robi wszystkie zestawy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) + wylosuję jedną osobę w środę, która zostawi plusa i komentarz w tym wpisie i wyślę do tej osoby jeden zestaw dla babci/dziadka w środę do paczkomatu na mój koszt :)

https://slodkigest.pl/kategoria-produktu/okazje/dzien-babci-i-dziadka/

#pomysl #dzianbabci #dziendziadka #prezent
defragmentacja - Mirki, Dzień Babci i Dziadka już w za tydzień. Jakby ktoś szukał pre...

źródło: Dzień Babci i Dziadka - post reklamowy

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach