Wpis z mikrobloga

Dzięki wszystkim węgierkom i mirkom z tagu #rower udało się kupić.. nie gravela a krosową bestię!
Byłem dzisiaj na pierwszej przejażdżce po Jurze do zamku Ogrodzieniec i jeju ten rower sam jedzie!
Dużo daje blokada amortyzatora na podjazdach, na asfalcie te kółka jakoś same się toczą w porównaniu do 2,25" z mojego dirtowego przyjaciela na którym jeździłem moje ostatnie 15 lat. Jedyna różnica na minus to że na piachu można się wywalić :O (opony 26x1.75 Schwable silento). Teraz jak gdzieś nie mogę podjechać to ewidentnie moja wina i brak kondychy a nie rower :P
Plany rowerowe na ten sezon: dojeżdzać do pracy, cały szlak orlich gniazd i dookoła jeziora czorsztyńskiego.
Także jak ktoś szuka roweru, OLX i fraza "shimano deore" + szukaj w opisach i jazda :) Swojego wyrwałem za 1500zł a ma wszystko na deorach i nawet hamulce hydrauliczne!
#chwalesie #rowery
Niebadzlosiem - Dzięki wszystkim węgierkom i mirkom z tagu #rower udało się kupić.. n...

źródło: comment_1618945357vjEY5Qov9ZOud0GhWpi4XH.jpg

Pobierz
  • 3
@Cementoasfalto: A nie zabije się xD? Całe życie skupiałem się na balansie, hopkach i powiedzmy trickach. Pedałowanie było na końcu moich priorytetów " byle jakoś wjechać na górkę" :P
Zauważyłem że jak robie mega płynne ruchy jakoś lżej mi się jedzie niż samym "naciskaniem w dół" chyba tu bym największą różnice poczuł w spdkach?
Czy są jakieś platformy SPD + zwykłe by na przejażdzke do sklepu spdków nie ubierać?