@Bus1k: jeszcze trochę za wcześnie. Awokado bez przycinania samo rozrasta się na boki w swoim czasie, jedno przycięcie nie oznacza, że będzie się rozkrzewiać, ale przeważnie tak jest, nie zdziw się gdy stanie na kilka miesięcy.
  • Odpowiedz
Prawdopodobnie najstarszy jałowiec w Europie.
Pień jałowca pospolitego z Bełżca mierzy w obwodzie 125 cm, wysokość drzewa 6 metrów, szacunkowy wiek ok.150 lat. Ochroną pomnikową objęty od 27.06.1961 r. Według nieoficjalnych danych to najgrubszy egzemplarz tego gatunku w Polsce.

#roztocze #rosliny #drzewa
powsinogaszszlaja - Prawdopodobnie najstarszy jałowiec w Europie.
Pień jałowca pospo...

źródło: comment_1623616995hjawEtgiqPDX8FqvkHmTwA.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kulawix: @Qullion: @FuczaQ:@gfgfgfa: wg mnie to normalne^^ moja w sezonie letnim jest non stop na balkonie - słońce jest, regularne podlewanie też, 2-3 razy jakiś nawóz i co jakiś czas kilkanaście liści ma podobne objawy rok w rok.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
Ostatni zbiór szpinaku tej wiosny. Trafi na patelnię wraz z suszonymi pomidorami, serem feta i makaronem. Najlepsze co można z niego zrobić, choć młody szpinak jest dobry na sałatki.

Siałem eksperymentalnie późną jesienią. Przezimowal pod śniegiem i wczesną wiosną już można było zbierać.

#ogrodnictwo #rosliny #warzywa #jedzenie #szpinak
pablo397 - Ostatni zbiór szpinaku tej wiosny. Trafi na patelnię wraz z suszonymi pomi...

źródło: comment_1623567070Zopo9xI5EUbDh0AtojefDs.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dziś coś bardziej dla różowych pasków :)
Torebka zrobiona na szydełku, niewielka, poręczna, na plażę, spacer lub zakupy
A przy okazji - #pokazkwiata

#szydelkowanie #szydelkujzwykopem #diy #tworczoscwlasna #czarnedrzewo #crochet #chwalesie #pokazmiswojapasje #szydelkowewytwory #handmade #cosienawinienaszydelko #rekodzielo #torebki #kwiaty #rosliny

mój FB
oh_cherry - Dziś coś bardziej dla różowych pasków :)
Torebka zrobiona na szydełku, ni...

źródło: comment_1623527367vYnQ9JmoJCaE6hot45y2HG.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy imbir kwitnie w doniczce

W zimie posadziłem sklepowe kłącze imbiru w domowej doniczce. Zapakowałem do kuchennej szklarni (niektórzy nazwaliby to growboxem, ale to tylko mój mały eksperyment z pędzeniem storczyków, drzewek mango i innej drobnicy) i czasami podlewałem. Tak sobie rosło niebożę z miesiąca na miesiąc większe. Dni coraz gorętsze i warto korzystać ze słońca, więc dziś pierwszy raz całość opuściła szklarnię i wylądowała na balkonie.

Jakie moje zdziwienie w tym, że w
blisko_kebab - Czy imbir kwitnie w doniczce

W zimie posadziłem sklepowe kłącze imb...

źródło: comment_1623512220t87zw7F8weaJYuqiISeKla.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach