Ostatnio przywrócili możliwość weryfikacji prawem jazdy? Bo jak był brexit to mi zablokowali konto zweryfikowane prawem jazdy, a teraz widzę że mogę je ponownie zweryfikować i odblokować prawem jazdy.
#revolut
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#xtb jeśli chcecie wsparcie dla zestawienia transakcji zagranicznych (XTB wypięło się jednak na PIT-8C dla nich) to prześlijcie mi je proszę na info@kalkulatorgieldowy.pl bez nich nie mogę tego zrobić.

#revolut znowu lekko zmienił format PDF. Aktualizacja jest już online. Niestety nie jest ona wstecznie kompatybilna ze starymi raportami PDF z Revolut. By to zrobić musiał bym robić straszne mambo-dżambo w kodzie, które mocno opóźniło by wydanie aktualizacji i
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Mirki, zamierzam sprzedać akcje pewnej firmy i od razu przesłać to na swoje konto. Kwota będzie w USD. Ponieważ wcześniej tego nie robiłam, zastanawiam się na jakie konto przelać pieniądze, a będzie tego jakieś 2.5 tys USD. Czy lepiej na moje zwykłe konto w mBanku czy na Revolut? Dużo stracę na przewalutowaniu?

#gielda #banki #revolut
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#revolut
Czy adres odbiorcy przelewu musi być prawdziwy? Chodzi o sytuację przy wysyłaniu przelewu w PLN z revoluta na zewnętrzne konto bankowe w PLN. Revolut prosi o adres odbiorcy. Musi on być faktyczny, czy tylko istniejący?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Słuchajcie, czy coś się zmieniło od nowego roku z #revolut jesli chodzi o zasilanie konta? Nie przeszło mi zasilenie debetówką #aliorbank - na infolinii aliora tekst że Revolut nie spełnia wymogów PSD2 i być może dlatego, ale pan konsultant nie ma dostępu do systemu informatycznego kart, bo oni pracują do 20:00 i zaprasza ewentualnie jutro ¯\_(ツ)_/¯
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
#revolut #gme siemka. Rok temu dokładnie kupiłem 0,16 akcji GME ale sprzedałem że stratą kilkunastu dolarów. Mam się z tego rozliczyć? To jedyna zabawa giełdowa z ostatniego roku.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#revolut #pieniadze #bank #pkobp

Siema mirki. Chciałbym sobie przelać pieniądze z aplikacji PKO na revoluta. Ale wyskakuje mi komunikat że nie prawidłowy nr konta. Lub czy jest opcja wypłaty gdzieś kasy blikiem. Nie mam niestety karty aktywowanej PKO żeby podpiąć do Google pay
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Mircy mam takie pytanie. Przez aktualną inflację chce uciec z częścią swoich oszczędności w inne waluty. Jak dobrze rozumiem najtaniej będzie to zrobić przez #revolut. Zastanawiam się tylko na ile to bezpieczne? Są zarejestrowani na Litwie jako bank ale trochę się cykam. Poza tym czy można sobie od tak zrobić przelew na revoluta na kilkadziesiąt tysięcy pln?

Oczywiście rozglądam się też za innymi sposobami ochrony majątku ale
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: ale wiesz, żę inne waluty też dotyka inflacja? Jeśli nie chcesz dotykać giełdy to może obligacje? Zawsze to jakiś procent zamiast trzymania gotówki. W Polsce masz np. obligacje 4letnie indeksowane inflacją.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki któryś z sieci banków/bankomatów nie pobiera może prowizji przy wypłacie gotówki z #revolut
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elo będę chciał założyć konto firmowe do otrzymywania przelewów z UK. Który bank / fintech polecacie ?
Obecnie sobie przeglądam i fajnie bardzo ZEN wychodzi np można prawie 10k euro wymienic bez oplat na plny a i tez kursy chyba maja dobre.

Chciałbym też żeby to był bank czyli te gwarancje do 100k euro
No i wiadomo np place sobie karta w polsce i euro przelicza mi na plny po dobrym kursie.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej, potrzebuję dobrego kursu wymiany wynagrodzenia w euro na złotówki. Konto firmowe mam w millenium gdzie kurs wymiany względem revoluta jest gorszy o ponad 20 groszy.

Myślałem nad dwoma opcjami:
1. Konto firmowe premium za 35 zł: brak opłat do 25k PLN i jakieś inne benefity.
2. Usługa premium (29,99) lub metal (49,99) na konto prywatne za lepszy kurs wymiany walut (jeśli dobrze zrozumiałem ulotkę).

Pieniądze
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirasy, takie pytanie. Czasem mam chęć kupić coś w Internecie za USD albo EUR (w sumie te dwie waluty wystarczą). Czy jest coś takiego, co pozwoliłoby mi mieć konto i kartę wirtualną, którą można doładować złotówkami (np. przelać tam 50 zł) i potem po prostu zapłacić kartą za zakupy w obcej walucie? Bez złodziejskiego przewalutowania, możliwie po jak najniższych kosztach. Do tej pory do takich celów wykorzystywałem kartę walutową w Aliorze i
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#revolut #banki
Cześć, pytanie do używających revoluta.

Potrzebuję wysłać 250€ na konto bankowe w Grecji, i chciałbym to zrobić przez revoluta, ale nie wiem czy wysyłając tą kwotę odbiorca otrzyma dokładnie 250€ czy będą jakieś opłaty manipulacyjne między bankami itp.?

Ma ktoś doświadczenie w tej kwestii?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lukszyk: Tak. Ewentualnie jego bank może mieć opłatę za przyjęcie takiego przelewu, ale to max 1-2 euro, jeśli w ogóle będzie.
  • Odpowiedz