Wpis z mikrobloga

Cześć czy korzystał ktoś z was z karty kredytowej revolut za granicą do blokady za wynajem samochodu? Szukam jakiegoś jednorazowego rozwiązania, nie mogę znaleźć wypożyczalni, która akceptuje tylko kartę debetowa.

Może ktoś ma inne rozwiązanie?
#banki #podroze #podrozujzwykopem #revolut
  • 6
  • Odpowiedz
@reddesk: niewiele pomogę, ale ostatecznie kredytówka i tak Ci się przyda, więc warto to ogarnąć. Wiele banków jest w stanie dostarczyć gotową kartę w ciągu kilku np. 2 dni od złożenia wniosku online (albo apką).
  • Odpowiedz
Już kilka razy używałem zwyklej karty rovoluta jako kredytowej i zawsze przechodziło. Wypożyczałem auto  2x Chorwacji i w Hiszpanii i zawsze jak chcieli kredytowa, dawałem im zwykłego rewolta i działało.
Przy oddawaniu auto zwalniali kwotę i miałem z powrotem kaucje na koncie w ciągu kilku minut. Nie mam kredytowej i miałem obawy czy mi wypożycza auto, a tu taka niespodzianka.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Uranowy_Janusz nie wiem jak to działa od środka, może jak pójdę bezpośrednio do wypożyczalni to zgodzą się jeżeli uda się zablokować kwotę . Jak chce zrobić rezerwację przez portal to wszędzie wymagana jest karta kredytowa, a debetowa jest nie dopuszczalna.
  • Odpowiedz
@Uranowy_Janusz nie wiem jak to działa od środka, może jak pójdę bezpośrednio do wypożyczalni to zgodzą się jeżeli uda się zablokować kwotę . Jak chce zrobić rezerwację przez portal to wszędzie wymagana jest karta kredytowa, a debetowa jest nie dopuszczalna.


@reddesk: Kiedyś wypożyczalnia we Włoszech nie zaakceptowała mi karty Revolut.
  • Odpowiedz